Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

»  Prodajem Ketamin (za depresiju), Prodajem XANAX Long Bar.
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 EmptySub Jul 01 2023, 16:38 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni

+27
Poison
Pera30
kristal
felicija
MACE
mara90
p_e_r_o@hotmail.com
mak
yellow
dacapd
ROSA
Yolli
anam
Marinela
niho
lepa kata
jasminaaa
dzomba77
agava
slacko
fifi
marija
voki
bubamarac
tasa
alisa
mena
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

mena

mena
moderator
moderator

E sad koja je vrsta ovog filodendrona??

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 Filode10


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

anam

anam
aktivni član
aktivni član

To je puzavi filodendron. POgledacu bas tacan naziv ali je taj

anam

anam
aktivni član
aktivni član

Nema drugi naziv samo puzavi filadendron,sad sam pogledala u knjigu za svaki slucaj...

mena

mena
moderator
moderator

Mislim da ima Voki takav Very Happy ali bitno je da imam novu vrstu Wink


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

anam

anam
aktivni član
aktivni član

Imam i je taj pa zato znam da se tako zove.... Jako je lak za gajenje a i brzo napreduje...

mena

mena
moderator
moderator

Super a posebno je dobar sto brzo napreduje.. cheers


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

anam

anam
aktivni član
aktivni član

Pa da.. Tako da mu moras praviti neke merdevinice po kojima ce se pentrati...

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Mena ja mislim da mu je latinski naziv Philodendron erubescens, barem se meni tako čini , gledala u ovu moju knjigu
afro ! i ja imam takve, ali sam morala da ih isečem, jako im se ogolilo stablo pa sam ga odsekla. Jedan sam zabola direktno u zemlju i 6 nedelja držala kesu preko saksije, a nekoliko isečenih stabala sam stavila u vodu. Zasad svi ćute, ovi u vodi još nisu pustili korenje, a ovaj u saksiji se dobro drži Sleep

mena

mena
moderator
moderator

Izgleda da jeste taj,ajme meni koliko ih ima em filodendrona i naziva..
U vodu ubaci komadic drvenog uglja Wink


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Pa evo mi smo kao malo krenuli da teramo, mislim na philodendron erubesces kojem sam navukla kesu
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 IMG_2836
a ovaj mi je pelcer od prosle godine, malo sporo raste, ja bih volela da mu vec treba potpora
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 IMG_2833
A monstere sam isto raskomadala i od dva komada napravila 4, posadjeni su direktno u zemlju
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 IMG_2852
i broj dva sa jednim listom, nadam se da cu pred kraj leta imati cast da se pohvalim sa vise listova
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 IMG_2858

mena

mena
moderator
moderator

Yolli vidim da ti je monstera zakopana direkt u vrt..Jel ti sunce citav dan tu ili ne??


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Skoro da i nema sunca, nalaze se u senci grozdja i malina, i svake godine ih sadim na isto mesto! Ubacim u zemlju malo stajskog djubriva i .... bom jocolor bom

mena

mena
moderator
moderator

Super pretpostavljam da bas krenu sa rastom..


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

mena

mena
moderator
moderator

Moja monstera je ispod visnje gdje joj je debela hladovina citav dan..

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 Monste10


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

65ruza FILADENDRON Sub Avg 01 2009, 16:32

ROSA

ROSA
Član
Član

Kako to da jos nema filandendrona?Evo pocecu ja evo moj
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 S6300351m

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Odličan je ,bravo a nešto mi se čini da je ovde bilo filadendrona.

ROSA

ROSA
Član
Član

Ops pa sada vidim i ja.Usla sam u pretrazivac pa mi nije izbacio da postoji pa sam otvorila kao novu temu kad evo me ovde.

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Dobrodošla ti nama i ovde i tamo i ma kamo.

ROSA

ROSA
Član
Član

Hvala
spring spring spring

mena

mena
moderator
moderator

Ovaj filodendron bas brzo raste..

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 Filode11


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Mena stvarno ti je affraid filodendron!
Kazi mi gde ga drzis jer moj bas nesto kilavo napreduje, prosle godine sam ga kupila kao mali pelcer od jedne bakice na pijaci i imao je samo par listica. U medjuvremenu su mu se osusili ti listovi i dobio je druge, ali opet imamo svega tri ili cetri i nije bas odmakao u rastu od prvobitnog stanja Embarassed

mena

mena
moderator
moderator

On je napolju u hladovini samo malo ima jutarnjeg sunca,mozda sam ga prihranila samo jednom i to je to..


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

dacapd

dacapd
Novi član
Novi član

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 Picture001s.th
evo i moje ljubimice

yellow

yellow
počasni član
počasni član

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 3 Filadendron2-1
Znate li kako se zove ova biljka.Ja je zovem sareni filadendron,jer isto tako raste i cepaju mu se liske Question

alisa

alisa
moderator
moderator

yellow Shocked to jeste filadendron al sa šarenim listovima.Ne znam tačana naziv,zaboravila sam ga.Prije par godina vidjela sam ih u nekima katalozima na netu i baš se oduševila njima.Mislila sam da to nema kupiti kod nas nego samo negdje vani...Ovaj tvoje je predivan...Ima ih više vrsta sa šarenim listovima.Vidjela sma na netu,pola list bijel pola zelen...

Proguglaj malo ovaj naziv,možda je to tvoja biljka..
Monstera deliciosa 'Albo variegata'

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Similar topics

-

» Actinidia deliciosa - kivi

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu