Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Prodaja sadnica svih vrsta voća
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

»  Prodajem Ketamin (za depresiju), Prodajem XANAX Long Bar.
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptySub Jul 01 2023, 16:38 od arvidmedic

» продајем оксикодон 30 мг, продајем
kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) EmptySub Jul 01 2023, 16:35 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Coleus (Ukrasna kopriva-Žara)

+6
.milica.
mena
aurora
vlasta
Kole
Dina
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Pet Mar 28 2008, 18:06

Dina

Dina
počasni član
počasni član

Postoji vise vrsta ukrasne koprive
ali jedinstveno svima njima je boravak na suncu koji njihovim listovima daje drugu boju, iako joj je cvjet neugledan iz njega se stvara sjeme



Poslednji izmenio Dina dana Pet Mar 28 2008, 18:07, izmenjeno ukupno 1 puta

2kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Pet Mar 28 2008, 18:07

Dina

Dina
počasni član
počasni član

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) 1000607fw4qr9

3kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Pet Mar 28 2008, 18:09

Dina

Dina
počasni član
počasni član

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) 1001645zl8cs0

4kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sub Mar 29 2008, 11:02

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Dino stvarno su ti prelepe biljke, SVAKA TI ČAST !!! Samo tako nastavi !!! Like a Star @ heaven Pozdrav

5kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sub Mar 29 2008, 15:59

vlasta

vlasta
moderator
moderator

dino jel ti njih iz svog sjemena razmnozavas....ima li mozda viska...veildance

6kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sre Apr 09 2008, 07:20

aurora

aurora
počasni član
počasni član

Dina, je l imas sjemena od tih kopriva? I ja bi malo ... Laughing

7kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Čet Apr 10 2008, 16:01

Dina

Dina
počasni član
počasni član

sjemena nemam ali reznica ce biti ako vam to kako mogu poslati vrlo rado cu to uciniti

8kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Čet Apr 10 2008, 19:03

mena

mena
moderator
moderator

Mozes i sjemenke skupiti od ukrasne koprive,samo je pusti da procvjeta..Inace su sjemenke,malecke i sitne..

http://biljke.bosnianforum.com/

9kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Pon Nov 09 2009, 13:54

.milica.


Novi član
Novi član

Na kakvoj t kopriva moze da prezimi, posto hocu da je sacuvam za sl godinu? Smile

10kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Pet Apr 09 2010, 08:08

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Nekako sam uspeo i ukrasnu koprivu na nabavim ovih dana i njih cu imati ove godine umesto petunija. Mislim da ce biti zanimljiva promena.

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Img_0120

http://poljoinfo.com

11kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Pet Apr 09 2010, 12:26

Gost

Anonymous
Gost

Što mene nisi pitao ja imam semena koliko hoćeš a ima i da se kupi.... Danas ću posejati u mali staklenik. Very Happy

12kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Uto Jun 28 2011, 18:09

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Ove godine su ukrasne koprive zauzele dobar deo mog dvorista.

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) 4445410

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) 3333510

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) 1111410

kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) 222110

http://poljoinfo.com

13kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sre Jun 29 2011, 11:46

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Bubi ove koprive su krasne.....malo ti zavidim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

14kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sre Jun 29 2011, 12:11

nermana

nermana
počasni član
počasni član

Bubi i od mene pohvale.Nekad sam i ja imala ukrasnu koprivu kao tvoja sa prve slike,ali zbog nedostatka prostora za zimovanje odustala sam od nje.

spring spring spring

15kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sre Jun 29 2011, 13:24

freaky

freaky
aktivni član
aktivni član

I ja se pridruzujem pohvalama,stvarno su prekrasne koprive!
Mislim da idu i one na listu želja Smile

Jel postoje kakva posebna pravila oko uzgoja? Puno vode,malo vode,sunce,sjena.....?


lotus lotus lotus lotus

16kopriva - Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Empty Re: Coleus (Ukrasna kopriva-Žara) Sre Jun 29 2011, 13:39

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Koprive su stvarno super biljke i drago mi je da vam se svidjaju. Ne traze posebne uslove a jako su dekorativne.
Sto se tice potreba za vodom to je najbolje pratiti preko lista, kad listovi klonu potrebna im je voda. Ja moje zalivam malo ujutru i malo uvece. Sunce obozavaju i u tome i jeste fora, ako stoje u hladovini nece imati izrazene boje kao kad stoje na suncu. Koprivama koje imam sam otkonuo vrhove i sad dobijaju zbunastu formu.

http://poljoinfo.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu