Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyDanas u 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!!

+35
Rija
BetiBup
fanny54
JeJa
felicija
Kristina
Aiwa
rothko
Sanja.f
Pulherija
mak
Zdravka
p_e_r_o@hotmail.com
bijeljanka
baba
djeka
inaaa
Nena79
vlasta
bubamarac
rose
Marinela
Gaga
lepa kata
Kole
ema
agava
dzomba77
fifi
jasminaaa
kelta
admin
slacko
mena
niho
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 25]

niho

niho
počasni član
počasni član

sunny Poslije malo jače zime i nekoliko izgubljenih bodljikavaca ipak su mi neki opstali i počeli su da sijaju na proljetnom suncu...

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-17-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-16-1

niho

niho
počasni član
počasni član

Laughing

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-14-2.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-15-2

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 E-21.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 Y13

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-40-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-39-1

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-27-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-26

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-24-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-25-1

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-28-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-29-1

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-38-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-37-1
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-35-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 S5

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-2-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-1-1
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-3-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-4-1

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-5-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-6-1

tikvić


aktivni član
aktivni član

Niho bodljikavci su ti fantastični. Tako su lijepi i zdravi kao da nisu mjesecima bili u zimovalištu.
Svaka čast!!!!!!!

niho

niho
počasni član
počasni član

hvaaaaaaaaalaaaaaaaa..draga mojaaaa...ali d aznaš kao s esa njima patim sad treba prostor,,preveliki su neki .....ali opet se ja snađem.. cheers

BetiBup

BetiBup
počasni član
počasni član

Niho, kaktusi su sjajni, narocito saksija sa opuntijama! Super!
I meni je koji propao preko zime Sad

niho

niho
počasni član
počasni član

draga moja i meni je otišlo dosta kaktusa ove zime lai imam dupli pa manje više smaomi žao TRIGONE jedva sam je pronašla i na kraju nakon 3 godin4e da mi ugine Sad

615Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 28 2011, 10:30

ružica

ružica
počasni član
počasni član

niho ::Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-27-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-26
VAAAAAAAAAUUUUU prekrasno ,moguli dobiti neki.... Very Happy

616Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 28 2011, 10:31

ružica

ružica
počasni član
počasni član

niho ::Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-5-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 N-6-1
Šta reči nego se diviti samo......prekrasno!!!!! Svaka čast!!!!

BetiBup

BetiBup
počasni član
počasni član

niho ::draga moja i meni je otišlo dosta kaktusa ove zime lai imam dupli pa manje više smaomi žao TRIGONE jedva sam je pronašla i na kraju nakon 3 godin4e da mi ugine Sad

Ej, i meni uginule obe trigone!!! Ne znam u cemu je fora. Mozda ne vole hladno. Ajd im znaj... Ili im treba vode preko zime sto im ja nisam davala. Embarassed

Znas li mozda moze li se izvesti nesto, da se presijeku, saceka da zaraste rez i da se pokusaju oziliti, odnosno, posaditi?

niho

niho
počasni član
počasni član

ne mogu ti dtraga moja ništa reć ..ja sam ih skroz izgubila...a baš ne vole zimu..ali još mi čudnije 2 su prezimile na istom mijestu.....a sad odijednom uginuleee Crying or Very sad

bokeljka


Novi član
Novi član

cao svima i ja imam lijepu kolekciju kaktusa. oko dvadeset vrsta

bokeljka


Novi član
Novi član

ja volim kaktuse i u svojoj skromnoj kolekciji imam desetak vrsta. jako sam ponosna jer svi cvjetaju. kad naucim saljem slike. poz iz tivta spring veildance cactus

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 100_5083_zpsda192031

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 100_5086_zps480d70c2

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 100_5087_zps7e3644d9

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 25 100_5088_zpsc55c4fe7

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu