Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni

+4
MACE
magnolija
80natasa
Poljski cvijetić
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Poljski cvijetić


Novi član
Novi član

Ajme ljudi moji ja bi tako voljela imati ISUSOV TRN,KRALJICU NOĆI i HOYU I love you

80natasa

80natasa
Član
Član

Tek sam sada pročitala da ti je potrebna Hoya, imam je ,ali ne znam kako bih ti je poslala pošto sam ja iz Srbije

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

evo ja sam upravo uzela jednu hoju iz susjedne kancelarije koja je bila u groznom stanju i odlučila joj spasiti život.lijepo sam je sredila , porezala i sva ostala njega koja je spada.tako da sam dobila par grančica koje su na ožiljavanju.ako imaš ideju kako te reznice da iz sarajeva doputuju do tebe rado ću ti ih pokloniti samo javi.pozdrav

MACE

MACE
Član
Član

Cao svima!!!Ja sam htjela pitati ima li neko iz RS da mi moze poslati aucuba japonica?

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Ja bi htela pelcer ako neko ima bozicni kaktus krem posto moj se osusio?

xtina

xtina
Član
Član

Ja bih tako volela kalu,ili neku palmu????

Gost

Anonymous
Gost

Ljudi! Ne mogu da verujem! Šta god stavim ovde na forum da vratim nabavim ga u roku od mesec dana i manje! Very Happy Ovo je definitivno srećan forum! Very Happy Nabavio sam Dwarf Cavendishii, to je ona patuljasta sa zbojenim listovima, ali je banana, i dalje tražim onu sa velikim listovima koji se lelujaju i povijaju na vetru! Baštensku!
A ova želja mi je baš skromna, ima je po dvorištima ovde kod mene ali su to sve žene koje daju cveće prekosrca... Tako da ne bih od njih da tražim pa da mi se osuši...
Ako neko može da mi odvoji malo korenčića Dicentra spectabilis (srdašce, devojačko srce), jako je lepa biljka... razmnožava se deljenjem korena...
Evo biljke:Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni Dicentra_bleeding.heart2

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni Pusatillacupavasasaljub.th

Uploaded with ImageShack.us

evo jedne prelijepe bilke,dali je neko ima i znali gdje se može nabaviti,zovuje čupava šaša ima ona i latinski naziv ali nisam zapamtila, ako neko zna gdje mogu nabaviti javljajte nestrpljiva sam

mak

mak
počasni član
počasni član

fanny54 ::Imate li želju za nekom biljkom-možda vam je neko pokloni Pusatillacupavasasaljub.th

Uploaded with ImageShack.us

evo jedne prelijepe bilke,dali je neko ima i znali gdje se može nabaviti,zovuje čupava šaša ima ona i latinski naziv ali nisam zapamtila, ako neko zna gdje mogu nabaviti javljajte nestrpljiva sam

Latinski naziv je Pulsatilla vulgaris ili Anemone pulsatilla L.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

hvala mak a znašli gdje mogu nabaviti ovu ljepoticu,imaje u više boja,uh da mije damije prosto neznam štamije, izgleda sam skroz p... za tim biljkama

Gost

Anonymous
Gost

Bilo je te biljke u ''Florinom'' katalogu, verujem da i sad ima, u puno boja... Ali nisu baš tako čupave bile.... Vidi na njihovom sajtu. Laughing

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

hvala babana ,pogledam odmah.

Gost

Anonymous
Gost

Nema ne čemu, kad god mogu da pomognem nekome, pomoćiću!
Bilo ih je u crvenoj, žutoj, nešto zelenkasto beloj boji i nešto isto rozikasto, to su baš anemone i tako i piše, i piše da su za rezan cvet jer imaju dugačku cvetnu stapku...

mak

mak
počasni član
počasni član

fanny54 ::hvala mak a znašli gdje mogu nabaviti ovu ljepoticu,imaje u više boja,uh da mije damije prosto neznam štamije, izgleda sam skroz p... za tim biljkama

Pulsatilla nije biljka koja se nalazi često u prodaji. Imaju je samo izuzetno dobro snabdjeveni vrtni centri, a to znači da im se sortiment sastoji od nekoliko stotina različitih vrsta biljaka.
Sjeme se može kupiti samo porudžbom i nema ga u vrtnim centrima.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

e mak sad si me razočarala ,iako bi je ja rado naručila putem interneta gdje god šta pitam niko ne šalje za bosnu,onda je bolje da i ne gledam samo ću se više razočarat,ipak hvala na javljanju .

mak

mak
počasni član
počasni član

E fanny, ni ja je nemam (ne može čovjek sve imati), ali je imam u planu. U veliki vrtni centar (na blogu imaju slike) nisam dugo išla. U ovim manjim, koji su bliže stana, ih nema.
Ja se zbilja oduševim kad vidim da u Bosni ima tako veliki izbor.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

mak

mak
počasni član
počasni član

Mala ispravka, biljkica je stigla u sve garten centre.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

mak vidjela sam na blogu tvoje nove brugice, bravo.jedva čekam slikice sa cvjetićima.

mak

mak
počasni član
počasni član

magnolija ::mak vidjela sam na blogu tvoje nove brugice, bravo.jedva čekam slikice sa cvjetićima.

I ja jedva čekam da procvjetaju. Kao što sam napisala na blogu, listovi su im asimetrični i sigurno će cvjetati. Samo je jedna problematična, ali se nadam da će se oporaviti.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu