Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Nolina--slonova stopa - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 59 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 59 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nolina--slonova stopa

+14
niho
Gaga
bubamarac
bijeljanka
slacko
jasminaaa
ema
alisa
fifi
agava
tasa
Aiwa
Kole
mena
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pet Feb 06 2009, 11:28

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Napred ima slika kako je izgledala nekada a evo kako izgleda sada . . .
Nolina--slonova stopa - Page 2 P2060110

Nolina--slonova stopa - Page 2 P2060111

27Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pet Feb 06 2009, 12:50

agava

agava
počasni član
počasni član

Kole pa šta bi od onake noline da je nisio previše zalila il joj je vruće

28Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pet Feb 06 2009, 13:30

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Zalivam je baš retko na 15 tak dana kad vidim da je zemlja suva a preko leta jeste mi malo stradala od vrućine ali ovo sadašnje stanje je baš katastrofaaaaa ne verujem da joj je vruće pošto je tu pored i ona druga nolina a trebalo bi da joj odgovara i mesto pošto dok mi je ona druga stajala tu napredovala je ko luda a i sad napreduje samo ona nikako da se pomeri . . . ako neko ima ideju šta je u pitanju neka pišeeee . . . pomagajteeeeeee veildance veildance veildance veildance veildance

29Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pet Feb 06 2009, 14:18

agava

agava
počasni član
počasni član

Kole ja ti savijetujem da je skroz ošišaš i pusti je da miruje a ja svoju zalijem 1 u mijesecu sretno

30Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pet Feb 06 2009, 16:57

ema


počasni član
počasni član

Izvadi je iz saksije, pregledaj joj korijen. Je li stablo mekahno ili tvrdo?
I čini mi se da su joj listovi previše svijetli. Treba joj svjetlosti. I slobodno je zaboravi kad je zalijevanje u pitanju.

31Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 19:34

Gaga


aktivni član
aktivni član

Ovo je najstarija od moje tri noline.Najstarija je po tome sto ke najduze kod mene.

Nolina--slonova stopa - Page 2 Dscn4760
Nolina--slonova stopa - Page 2 W640

32Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 19:39

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Prelijepa ti je slonova noga,Gaga. I usput dobrodošla na forum Smile

33Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 19:42

Gaga


aktivni član
aktivni član

A evo i ostale tek toliko da se ne naljite.Nolina--slonova stopa - Page 2 Dscn4742
Nolina--slonova stopa - Page 2 W640

Nolina--slonova stopa - Page 2 Dscn4747
Nolina--slonova stopa - Page 2 W640

34Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 19:51

agava

agava
počasni član
počasni član

Super su ti sve noline Very Happy Very Happy

35Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 20:00

mena

mena
moderator
moderator

Gago noline su super i vidi se da ih njegujes

http://biljke.bosnianforum.com/

36Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 20:05

Gaga


aktivni član
aktivni član

Ma obozavam ih.

37Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Uto Mar 03 2009, 21:44

fifi

fifi
zaslužni član
zaslužni član

Gaga , sve pohvele za noline i dobrodosla spring spring

38Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Sre Mar 04 2009, 21:30

niho

niho
počasni član
počasni član

Gaga ::A evo i ostale tek toliko da se ne naljite.Nolina--slonova stopa - Page 2 Dscn4742
Nolina--slonova stopa - Page 2 W640

Nolina--slonova stopa - Page 2 Dscn4747
Nolina--slonova stopa - Page 2 W640

Predivne su stvarno . I de mi molim te reci kako uspijevaš ih održati ovako lijepim :Ja sam nedavno dobila na poklon jednu mladu i rekli da je puno ne zaljevam , što rijeđe. I tako sam i radila ,ali ona mi je svaki njen novi listić žutio a i ovi veći . Pa šta da radim da bi uspijela tako da imam lijepu Nolinu. veildance veildance

39Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Sre Mar 04 2009, 22:26

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Na sve moguće načine sam se uverila da saveti tipa ne zalivaj mogu da budu mač sa dve oštrice.Više ne primam savete baš zdravo za gotovo nego pratim biljke ,same mi pokažu treba li im što.


PS. Noline su božanstvene,bravo.

40Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Sre Mar 04 2009, 23:01

Gaga


aktivni član
aktivni član

Ja ih stvarno ne zalivampuno,leti malo vise,ali ni onda ne nesto preterano.Ponekad i zaboravim kada sam ih zalila. Jesi li primetila da moje ne stoje ni jedna ispred prozora, po meni ne dobijaju uopste puno svetlosti, ali nemam ih gde na drugo mesto staviti. Vidim ne ljute se, kao da im to i odgovara.

41Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pet Mar 27 2009, 22:41

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Noline su vam zaista super Smile Smile Smile Moše li mi neko reći koliko brzo ili sporo rastu, koliko vremena je potrebno da se formira stablo kao slonova noga? Ja sam jesenas nabavila jednu malu, držim je u samom prozoru koji gleda na sever i čini mi se da sporo raste
Evo i njene slike
Nolina--slonova stopa - Page 2 Yoli10

42Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Sub Mar 28 2009, 05:39

ema


počasni član
počasni član

Moja je bila tolika (jedna od dvije) kad sam je kupila prije tri godine. Sad je malo veća, vrlo malo Smile

43Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Sub Mar 28 2009, 12:13

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Yolli,na ovom linku sam malo pisala o nolini (otprilike na sredini stranice),pa ako želiš možeš da pogledaš

http://flowerpower.forumsr.com/vase-omiljeno-cvijeae-f12/kelta-se-dogodila-slijedecim-biljkama-d-t757-60.htm

44Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Sub Mar 28 2009, 13:58

niho

niho
počasni član
počasni član

Moja je još uvijek u žalosnom stanju Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

45Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Ned Mar 29 2009, 15:45

niho

niho
počasni član
počasni član

cvet5
_Evo kako mi izgleda od prošle godine stoji isto....

Nolina--slonova stopa - Page 2 294770z

46Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Ned Apr 05 2009, 20:44

agava

agava
počasni član
počasni član

Samo da pitam kole kako su noline Very Happy

47Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pon Apr 06 2009, 14:44

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Jasminaaa pročitala sam tekst i to me je pomalo rastužilo Shocked Pa ja ću ostariti dok dočekam da malo naraste. Embarassed Crying or Very sad
Niho tvoja izgleda kao da je izlomljena, suva. Ja moju orošavam nekoliko puta nedeljno, zasad dobro izgleda

48Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pon Apr 06 2009, 14:48

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Sad Sad Sad
neću ništa reći , mislim da slika govori više ali ja se još uvek nadam veildance veildance veildance veildance veildance

49Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pon Apr 06 2009, 19:28

alisa

alisa
moderator
moderator

Kole ja ne vidim sliku Embarassed

50Nolina--slonova stopa - Page 2 Empty Re: Nolina--slonova stopa Pon Apr 06 2009, 20:08

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Mislila sam na ove smajliće što plaču kad sam rekla slika . . . od moje noline ostalo je samo stablo, duša me boli svaki put kad je pogledam Sad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu