Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 30 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 30 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

zeleno.bg portal za hortikulturu u bugarskoj

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

zeleno


Novi član
Novi član

Dobro došli na veb stranicu www.zeleno.bg posvećenu ljubiteljima cveća u Bugarskoj
Privredni vodic za hortikulturu u bugarskoj.

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Sajt je potpuno OK !
Vrijedi ga posjetiti ... ima li na srpskom jeziku meni ?

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Zgodno...
Pored naroda bivse Jugoslavije, i Bugari spadaju u Juzne Slavene, tako da moze sasvim lijepo da se razumije ono sto se cita Smile

zeleno


Novi član
Novi član

boki_bl ::Sajt je potpuno OK !
Vrijedi ga posjetiti ... ima li na srpskom jeziku meni ?

Na zalosti za sad je samo na bugarski, pripremamo engleska verzija ale za to ce trebati bar par meseci. Hvala na pozitivni komentarije.

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

zeleno ::
boki_bl ::Sajt je potpuno OK !
Vrijedi ga posjetiti ... ima li na srpskom jeziku meni ?

Na zalosti za sad je samo na bugarski, pripremamo engleska verzija ale za to ce trebati bar par meseci. Hvala na pozitivni komentarije.

Pa dosta se razumije bugarski slican je nasem jeziku ...

zeleno


Novi član
Novi član

boki_bl ::
zeleno ::
boki_bl ::Sajt je potpuno OK !
Vrijedi ga posjetiti ... ima li na srpskom jeziku meni ?

Na zalosti za sad je samo na bugarski, pripremamo engleska verzija ale za to ce trebati bar par meseci. Hvala na pozitivni komentarije.

Pa dosta se razumije bugarski slican je nasem jeziku ...
Pa evo ja sam bio desetak puta u Srbiu, mozda ukupno oko 40 dana i mislim da mogu sad da razumem jedno 95% srbski i da pricam kako tako.

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

zeleno ::
Pa evo ja sam bio desetak puta u Srbiu, mozda ukupno oko 40 dana i mislim da mogu sad da razumem jedno 95% srbski i da pricam kako tako.

Nas cojek ! Very Happy cheers

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Zeleno, ja se uclanila na vas forum, i sad ne znam sta i kako dalje Shocked

zeleno


Novi član
Novi član

kelta ::Zeleno, ja se uclanila na vas forum, i sad ne znam sta i kako dalje Shocked
Nas forum nie bas mnogo popularen ima jedan baner iznad nas forum za FlowersNet.info koi je edan od naj bolih foruma za cvece u Bugarskoj. Ako si se uclanila u nas forum obavezno pisi zemlia porekla da mogu da ti aktiviram registraciju, zasto ima puno nekih amerikanaca i rusa koi stalno ni zatruvaju forum i moram non stop da ih brisem.
Pozdrav,
zeleno.bg

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

kelta ::Zeleno, ja se uclanila na vas forum, i sad ne znam sta i kako dalje Shocked

I ja se uclanio ! Cool

kelta

kelta
počasni član
počasni član

I ...ja se ponovo uclanila....lol
Sad sam tamo, ali opet nisam napisala da sam iz BL No

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

kelta ::I ...ja se ponovo uclanila....lol
Sad sam tamo, ali opet nisam napisala da sam iz BL No

Ja stavio BL Very Happy

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Ma vidjela sam....ja nisam znala gdje trebam napisati Embarassed ...poslije tek u listi clanova vidjela kako se na bugarskom kaze prebivaliste Embarassed

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu