Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
2009 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
2009 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
2009 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
2009 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
2009 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
2009 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
2009 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
2009 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
2009 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 14 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 14 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

2009

+2
alisa
Simica
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1sadi 2009 Uto Feb 17 2009, 14:27

Simica

Simica
aktivni član
aktivni član

Sad
Šta planirate za 2009?
Sad
Ja ništa.
Vrt mi je katastrofa Embarassed
Nikako da sredim koljeno. Ostaje mi samo da sjedim i plačem Sad
i vimim šta vi sve radite kad Vas posjetim Wink

2sadi Re: 2009 Uto Feb 17 2009, 14:55

alisa

alisa
moderator
moderator

Uh ja planiram svašta nešto,uostalom kao i svake godine...Planiram,planiram,sijem ,sadim.a na kraju rezultat nije onakava kakav sam očekivala Laughing Al nema veze bitno da bude cvijetno,pa makar i nabacano po bašti Laughing

3sadi Re: 2009 Uto Feb 17 2009, 16:01

ema


počasni član
počasni član

Tačno je da nam ne cvjeta i ne izraste baš sve onako kako planiramo ovako dok sjedimo u kući. Ali se trudimo, pazimo i mazimo naše biljke.
S obzirom da sam prošle godine isprobavala gdje šta može (kuća tek napravljena), ove godine imam izmjena.
Iza kuće (sjever) definitivno ne uspijeva ni luk, ni salata, paprika ili bilo šta. Pokušala sam i nije uspjelo. Ono malo sunca nije dovoljno. Pa sad imam dio od 5x9 m koji uglavnom sunce obasja ujutro. Taj dio treba malo urediti, posijati travu, posaditi (kad kupim) rododendrone. Na jednom malom dijelu koje sunce obasja i predveče sadim ove godine gladiole, dalije. Tu je već pampas trava, ukrasni ribiz, lonicera koja će se popeti na šupu da je ne vidim Smile (a nju ćemo praviti kad otopli). Hortenzija je isto posađena, ali nešto slabo izgleda. Nadam se da ću nabaviti i kameliju za taj dio.
Ispred kuće (jug) trebam posaditi bijelu ružu puzavicu, presaditi lagerstremiju, i još dvije - tri ruže (koje sam jesenas stavila na ožiljavanje). Popraviti moj mali travnjak (prošle godine je bilo nekakvog korova pa sam morala čupati i ostalo je ćelavih mjesta).
Okolo su posađeni čempresi, ali ne dovoljno gusto, pa to treba popuniti, nekad.
S lijeve i desne strane su cvjetne gredice popunjene raznim lukovicama, karanfilom, ponekom ružom. Trebam provjeriti šta mi je tu još ostalo od prošle godine, te popuniti da se sve šareni svaki dan (aster, cinija, phlox, gazanija, kana, božur, hrizanteme...)
Ako uspijem ubijediti MM da mi da još jedan dio ispred kuće (da dvorište ne izgleda kao parkiralište Smile ) - onda bih bila sretna i zadovoljna. I bliže ostvarenju onog što sam sebi zacrtala kad smo počeli raditi kuću.
A onda ću na jesen znati je li to to.

4sadi Re: 2009 Sre Mar 04 2009, 20:48

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

I kod mene će biti dosta radova u vrtu ali ne planiram unaprijed ništa posebno, pustiću da teče sve svojim tokom.Imam već neke zamisli i vidjet ću da sve obavim na vrijeme.

5sadi Re: 2009 Sre Mar 04 2009, 21:02

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Ja samo nabavljam biljke, al posto ce biti vecina na terasi, a gotovo sve u saksijama bice mi lako Wink da ih premestam i rasporedjujem. Uglavnom apetiti su mi ogromni mozda ce biti malo guzve da se sve smesti, al praticete sa mnom i mozda dati i neki dobar savet Wink

6sadi Re: 2009 Sre Mar 04 2009, 22:46

agava

agava
počasni član
počasni član

Kod mene ne traju radovi u vrtu ali traju na tarasi Very Happy Ponovo se pravi fontana i neke police za cvijeće .Još sam smislila nekih fazona al sve u svemu vidićete Very Happy Very Happy Very Happy

7sadi Re: 2009 Pet Mar 20 2009, 15:41

Simica

Simica
aktivni član
aktivni član

Like a Star @ heaven
Fizijatar rekao da je koljeno dobro. Laughing
Vrte evo mene cheers
groe4

8sadi Re: 2009 Pet Mar 20 2009, 15:44

ema


počasni član
počasni član

veildance veildance veildance
Iskreno se radujem s tobom. Ali nemoj žuriti da sad sve nadoknadiš, da ne pretjeraš.

9sadi Re: 2009 Sub Mar 21 2009, 13:36

Simica

Simica
aktivni član
aktivni član

spring Hvala na podršci.
Polagano.Još uvijek je hladno, a i svašta je započeto u vrtu. Na žalost jezerce moram ostaviti za sledeću godinu, da ne kvrcne koljeno ponovo. Za ovu godinu planiram srediti postojeće biljke i ponešto zasaditi. veildance

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu