Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lagerstremija ( LAGERSTOEMIA INDICA )

+13
FatimaH
MIRA K
voki
ema
p_e_r_o@hotmail.com
mak
dadoxxl
jellena
mena
Mila1
djeka
boki_bl
Fatka
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

djeka

djeka
počasni član
počasni član

U Svilajncu veildance veildance 100 km juzno od Beograda Very Happy

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Pa klima je mislim ista ali kod mene nema jos nista od cvijetanja.Inace sve mi biljke kasne, listovi pozutili kod brugmasnija, dature šute.Ova kisa ne prestaje, zemlja je vec prezasicena vodom pa tako da stoji na povrsini zemlje, a saksije pune vode.
Danas pred grmljavinu kada sam bjezala u kucu vidim veliku rupu kod stubaste lagerstroemije. Moja Linda odkopala oko stabala i tako sada stoji, žile se vide, poludila sam.Ona tjera krtice i sve mi po basti izrovila, krompir, grah.Magla mi pala ma oci ali mi je pobjegla kada sam na nju dreknula. Sad

mak

mak
počasni član
počasni član

Mila1 ::imate li neko "domace" ime za ovo drvo? Nikako da ga zapamtim.

U Njemačkoj ga još zovu "Jorgovan s juga". Možda je lakše zapamtiti.
Inače izdrži temperaturu do -10, naravno ne jako mlada biljka.
Ja sam kupila mix-sjeme, pa ćemo vidjeti hoće li od tog išta biti.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

ja sma prekjuce posijo sjeme koje sam skupio od moje bijele pa cemo vidjet oce li sto god nic a uz bijelu imam svijetlo roza i tamno onak na crveno vuce....moje su takodjer bez lisca samo je sad potjerala va tamno roza istjerala je izdanke nekih 10 ak cm.....

ema


počasni član
počasni član

Sjeme ne mora biti kao matična biljka.
Mak, ja čuvam jednu za tebe kad dođeš.

mena

mena
moderator
moderator

Potpuno se slazem sa Emom,biljka dobijena iz sjemena nikad nije kao maticna...uvjek dobijemo malo drugaciju boju..Ako zelimo bas identicnu onda je moramo ziliti iz reznice..

http://biljke.bosnianforum.com/

mak

mak
počasni član
počasni član

ema ::Sjeme ne mora biti kao matična biljka.
Mak, ja čuvam jednu za tebe kad dođeš.

Hvala ti ema, već sad se radujem.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

voki

voki
počasni član
počasni član

Moja biljčica od desetak cm prezimila u bašti bez ikakve zaštite,
vidim da kreću pupoljci.

MIRA K

MIRA K
Član
Član

Voki dali su ti nikle biljke iz sjemena koje sam ti poslala? Imam i bijelu od ove godine i procvala je! Obožavam ih! sada imam tri boje: bijelu, roza ljubičastu i crvenu veildance

http://apartments-njivice.com/

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Miro, hoce li biti sjeme crvene i bijele'

dadoxxl


zaslužni član
zaslužni član

Crvena,hmm,to rijetko tko ima.Boja cvijeta tj,nijanse bioje lagostremije se mijenjaju u zavisnosti od vrste zemlje u koju je posadjena,temperaturi zraka,zalijevanju,kolicini sunca...

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

E, sada kazi, da li je bolje vise zaljevati ili da je zemlja suha?Kakvu zemlju da im stavim?Imam par u saksiji koje nisu cvjetale.

dadoxxl


zaslužni član
zaslužni član

Fatka,lagostremija voli vodu,a raste dobro u svim vrstama zemlje,ipak mozes neke teze zemlje radi zadrzavanja vlage.
Sto se tice crvene lagostremije ,rijetko tko ima.Ipak sve je to na slikama ,a u stvarnosti sasvim druga boja.Bijele duplo sporije rastu od ovi ljubicasti i roza nijansi.
Malo kod tebe kasni vegetacija,a moraju poceti cvjetati za 20-3o dana.

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Pocele su cvjetati u vrtu nije problem, a u saksiji jos nisu a one su iz sjemena.Samo pitam da im ugodim sto bolje.

MIRA K

MIRA K
Član
Član

Fatka, bijela mi je nestala iz vrta, netko ju je iščupao, bila je mlada. Crvena još stoji i nadam se da neće nestati. Poslala bih ti sjeme crvene pa ti sadi ako je sada vrijeme, neznam. Pošalji mi adresu na pp.
Imam problem sa snalaženjem na ovom forumu i ako sam dugo tu ali nisam aktivna pa sam puno postova propustila Embarassed

Stavila bih sliku crvene i drugih ali se moram snaći u tome, evo pokušat ću, imam slike na photobucketu...

Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_2459


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_2454


Evo crvene od prošle godine


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_2152


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_2151


Ovo je bila bijela koju su mi ukrali Sad


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_1919

Znam gdje ima reznica i sjemenki bijele, ima je i za kupiti ali javiše neću kupovati, barem sam do sada tako mislila, možda ipak promjenim mišljenje Smile

Ja sam na moru i njima ništa kod nas ne treba, nisu ni malo zahtjevne.

Sada sam kupila još jednu roza, ne roza ljubičastu ali još nije cvala ova je od susjede pa ti isto mogu poslati sjeme.


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_1899


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_1901


Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 SAM_1904


Uspjelo mi je!!! Slike su tu!

http://apartments-njivice.com/

FatimaH


aktivni član
aktivni član

MIRO, LAGISTREMIJE SU TI ČISTA 10!

ema


počasni član
počasni član

Slažem se, prelijepe su. Naravno, crvena je vodilja.
Moje četiri se nalaze vani u vrtu, i dvije su počele cvjetati, a dvije izgleda hoće još sunca. I sve su roze.

MIRA K

MIRA K
Član
Član

Fatka imaš pp. Jaoj, problemi sa logiranjem i passwordom a administratora nisam mogla udaviti jer se nitko ne javlja. Svima pozdrav!
Slabo cvjetaju ovo ljeto, valjda je suša kriva, ipak, ima cvijeta, nedaju se one.

http://apartments-njivice.com/

44Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 Empty Pitanje Ned Avg 26 2012, 11:57

ivona55


Novi član
Novi član

Imam u vrtu na otoku Pagu Drvo ružičaste Lagestremije veliko 2 m, svake godine cvate ,ali nikako da otkrijem kako doć do sjemena,a oko biljke nema mladica. Možete li mi otkriti kako da dodem do sjemenki!? Hvala

dadoxxl


zaslužni član
zaslužni član

Poslije cvjetanja sjemenke su one zelene bobice velicine graska.Poslije odredjenog vremena sjemenka sazrije i onda se mogu ubrati.Inace kad sazriju same se otvore.

ivona55


Novi član
Novi član


Hvala veildance

..našla sam ih oko 15..

radoja956

radoja956
aktivni član
aktivni član

Mislim da mi je ovo prvo javljanje na ovom forumu i zbog toga lijep pozdrav svima. Dobila sam prije 10 dana sadnicu crvene lagerostremie. Visoka je oko 1 m. Brine me što ima dosta žutih ili polusuvih listova. šta da joj radim. Hitno..........Hvala

admin

admin
Admin
Admin


Pozdrav, mislim da joj je vrućina ili nedostatak vode pomogao da lišće požuti.
Preko zime obavezno zaštiti.

http://www.biljnocarstvo.com

radoja956

radoja956
aktivni član
aktivni član

Hvala adminu za brzu reakciju,međutim, ja iz njegovog odgovora nisam saznala šta da uradim. Biljka je u saksiji nije vani posađena. Ovu godinu ću je tako držati, a naredu je možda presadim u dvorište.Čini mi se sigurnije, naravno ako preživi ovo žutilo.Sad

50Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 2 Empty moj pocetak vrtlarenija Sub Sep 08 2012, 06:51

marta


aktivni član
aktivni član

Radoja,ja sam o toj biljci mnogo citala na netu.ako vec zelis je ostaviti u tegli preko zime moras pamtiti kada opadnulisce i uneses je kuci trebas joj stvoriti uslove slicne vani(hlad svjetlo)ja bi je jso pred zimu izrezala.u proljece iznesi po nahrani nekim preparatom za rast(np.SLAVOL)i vidices da ce "ozdraviti)ako nista ne pomogne od toga bice kod mene,ne brini! spring spring

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu