Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lagerstremija ( LAGERSTOEMIA INDICA )

+13
FatimaH
MIRA K
voki
ema
p_e_r_o@hotmail.com
mak
dadoxxl
jellena
mena
Mila1
djeka
boki_bl
Fatka
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 Empty moj pocetak vrtlarenija Sub Sep 08 2012, 07:00

marta


aktivni član
aktivni član

Miro ,imam ja rozu,a bijelu nemodu nigdje naci,nisam ni crvenu videla....ako bude semea mogu li racunati na par kom.?pokusacu od semena je uzgojiti,pisete da nije to bas tesko. Like a Star @ heaven

radoja956

radoja956
aktivni član
aktivni član

Marta, već sam se zahvalila, ali nikad dosta zahvalnosti za dobru volju.Valjda ću je spasiti pa ćeš i ti dobiti crvenu. Naravno, ako tako procvjeta. bee

marta


aktivni član
aktivni član

Radoja,nemoj molim Te se zahvaljivati,pa zasto je ovo ljepo mesto(forum)??????za to sami ja ovde da naucim,saznam i podelim svoje (jos)skromno iskustvo sa biljama.volim dati biljku koja pruza nekom radost.za to bavimo se cvecem a i radujemo druge .pozzz.

radoja956

radoja956
aktivni član
aktivni član

marta ::Radoja,nemoj molim Te se zahvaljivati,pa zasto je ovo ljepo mesto(forum)??????za to sami ja ovde da naucim,saznam i podelim svoje (jos)skromno iskustvo sa biljama.volim dati biljku koja pruza nekom radost.za to bavimo se cvecem a i radujemo druge .pozzz.
Marta: Neću više, obaćavam Embarassed spring

55Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 Empty moj pocetak vrtlarenija Pon Sep 10 2012, 05:55

marta


aktivni član
aktivni član

Moja larerica ,jos vrlo mlada al sva u cvatu, ostale grancice grancice u pupu nisam tacno brojala al ima ih po 20 ili vise na svakoj grancici,nadam se da cu dobiti dosta semenki zaumnoziti je!

56Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 Empty moj pocetak vrtlarenija Pon Sep 10 2012, 06:00

marta


aktivni član
aktivni član

Lagerstremija  ( LAGERSTOEMIA INDICA ) - Page 3 Bild0019a

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu