Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
moja skromna kolekcija EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
moja skromna kolekcija EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
moja skromna kolekcija EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
moja skromna kolekcija EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
moja skromna kolekcija EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
moja skromna kolekcija EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
moja skromna kolekcija EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
moja skromna kolekcija EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
moja skromna kolekcija EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 23 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 23 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

moja skromna kolekcija

+2
p_e_r_o@hotmail.com
alokasija
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1moja skromna kolekcija Empty moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:49

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Trio

2moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:51

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

[IMG]http:moja skromna kolekcija Zamiokulkas/moja skromna kolekcija Nolina/i904.photobuckmoja skromna kolekcija Difenbet.com/albums/ac242/alokasija/Cvece/trojka.jpg[/IMG]

3moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:53

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

[img:aaa8]http://i904.pmoja skromna kolekcija Trojkahotobucket.com/albums/ac242/alokasija/Cvece/aukuba.jpg[/img:aaa8]

4moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:54

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Aukuba

5moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:55

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Bendamin

6moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:56

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Alokasija2

7moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:56

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Alokasija1

8moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:57

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

9moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 07:59

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Kalanhoe

10moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 08:02

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Efl

11moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 08:04

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

Ima tu još biljčica ali nisam sve slikala a neke ne mogu da prebacim! Smile

12moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 10:32

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

super alokasija imas ti tog dosta biljcice su ti extra ......
nego zanima me kako si uspjela tako osgojit alokasiju da je tako zdrava i da ima tako puno listova moja je uvijek na nekom jadnom jednom listu....Sad Sad Sad

13moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 11:50

niho

niho
počasni član
počasni član

Ma svaka čast baš su sve i jedna predivna veildance veildance veildance veildance veildance

14moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 14:24

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

Kao prvo hvala vam na komplimentima Smile Pero,reći ću ti ono što ja radim sa alokasijom i što joj prija pa ako želiš probaj! Čim sam je kupila odmah sam je presadila u malo veću posudicu od njene(na dnu sloj drenaže od kamenčića i rečnog peska).Stoji blizu prozora zapadna strana(znači nema baš previše svetla i ne buni se)!Držim je stalno na vlažnim kamenčićima i orošavam je svaki drugi dan sitnom maglicom.Zalevam je otprilike jednom u 7 dana. E sada ću ti reći da ja sve biljke čim kupim ili koje su leti bile napolju pre unošenja u kuću zalijem blagim rastvorom ,,Ridomil Golda,,po ivici posude a čime im sprečavam sledeće: truljenje korena,napade gljivica a samim tim i žućenje i opadanje listova. Wink

15moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 14:26

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

Niho,ja sam bila zadivljena količinom tvojih biljaka Very Happy Svaka ti čast! A tek tvoje sanseverije veildance

16moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 17:15

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

alokasija ::moja skromna kolekcija Alokasija2

prelijepooooo , aloksanija sve bilje su super ali ova nju izdvajam ,nemam rijeći spring spring spring

17moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Sep 22 2010, 17:21

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

hvala ti na savjetu....probat cu sad tako bio mi osto sam korijen pa ju tutnio u baštu i sad je potjerala imam jedan list pa sam ju presadio u saksiju i sacu bas probat tako....:DDD pa cemo da vidimo... Shocked Shocked Shocked

18moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Uto Nov 16 2010, 10:01

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Picture751
moja skromna kolekcija Picture762

19moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Uto Nov 16 2010, 10:07

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

moja skromna kolekcija Picture766

20moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Uto Nov 16 2010, 10:09

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

Uspela sam da ožilim bebu fikusa starog 15 godina!

moja skromna kolekcija Picture768

21moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Uto Nov 16 2010, 12:14

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Sve pohvale za lepo i negovano cvece Very Happy Da li je ovo fikus koji je formiran kao zbun ili ima vise fikusa posadjeno u istu saksiju Question


moja skromna kolekcija Picture762

http://poljoinfo.com

22moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Uto Nov 16 2010, 23:41

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

Bubamarac,to je fikus,,melany,, i kupila sam ga takvog !On je inače poznat po žbunastom rastu.Kod mene je nešto više od mesec dana i pušta stalno nove listove.Doduše neki donji otpadne ali brzo nadoknadi! spring

23moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Nov 17 2010, 07:38

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Hvala na brzom odgovoru i objasnjenju. Meni su fikusi lepi ali zbog problema zimi oko smestaja ja ih izbegavam. Trenutno imam jedan fikus tineke ali vec sledece godine on ce morati ici dalje, tad cu gledati da nabavim ovu zbunastu vrstu jer je bas neobicna.

http://poljoinfo.com

24moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Sre Nov 17 2010, 10:01

alokasija

alokasija
aktivni član
aktivni član

Bubamarac,nećeš se pokajati ako uzmeš ovaj fikus.A neće ti zauzeti toliko prostora jer iako spada u fikuse ,,elastika,,ne dostiže tolike dimenzije!
Znam kako je imati problema sa prostorom jer i ja ovih dana moram premestiti adama,koji baš rešio da buja!

25moja skromna kolekcija Empty Re: moja skromna kolekcija Pon Apr 04 2011, 06:37

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Draga cviječe ti je divno,ti ovo zoveš skromnom kolekcijom.... Šta onda ja da kažem imam puno manje.... Shocked Divno je ,svaka čast!!!! veildance

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu