Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
mala skromna džungla - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
mala skromna džungla - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
mala skromna džungla - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
mala skromna džungla - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
mala skromna džungla - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
mala skromna džungla - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
mala skromna džungla - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
mala skromna džungla - Page 4 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
mala skromna džungla - Page 4 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 13 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

mala skromna džungla

+55
Josipa
FatimaH
nermana
ružica
gioiaa
BetiBup
p_e_r_o@hotmail.com
Gaga
branka
Zdravka
felicija
fanny54
80natasa
voki
Tija
mak
yellow
bijeljanka
Strelicijum
daniela
dada70
Iain
magnolija
JeJa
vepar
lepa kata
rose
Marinela
ema
jasminaaa
niho
gardenija
fifi
dzomba77
bubamarac
sladja81
jaca30
agava
admin
Živana
Trn
Fatka
baba
suzana
aurora
djeka
Aiwa
Goga
vlasta
slacko
Dina
Kole
kelta
mena
alisa
59 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 30]

76mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sre Jul 30 2008, 15:16

alisa

alisa
moderator
moderator

Hahahahaha,Suzi i sama sam se iznenadila,veličinom cvijeta..malo u pozadini vidi se dio flaše od koka kole od 2 litra,ona je porilicno velika,a kada je uporedim sa cvijetom izgleda mala..hahahahah.ovo mi je pva daturica,pa sam još više sretna jer joj je cvijet predivaaan.....
Samo da uspijem još i sjeme da dobijem od ove i da ga sacuvam za sledecu sezonu.... Laughing

77mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Čet Jul 31 2008, 08:21

suzana

suzana
Član
Član

Sto se semena tice mislim da moze sama da se razmnozava, mada je ova tvoja u saksiji pa otuda i toliki cvet pa nece ni moci da baci seme na zemlju, ja ovu biljku koja me odusevljava cvetom vidjam po bastama ovde kod nas, cak ispred jedne zgrade ima citava dzungla i ne verujem da stanari svake godine seju daturu, vec da se sama razmnozava

78mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Čet Jul 31 2008, 21:44

baba

baba
počasni član
počasni član

OOOOOOOOOOO kakav padobran Suspect

79mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pet Avg 01 2008, 08:38

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Stvarno izgleda extra Very Happy koliko dugo traje cvet?

http://poljoinfo.com

80mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pet Avg 01 2008, 09:11

alisa

alisa
moderator
moderator

Suzana jeste u saksiji je,a one što sam posadila u baštu odmah su riknule,pa su ove i ostale u saksiji,zbog straha da bi mogle i one da riknu ako ih prebacim,u baštu..očito im nisam našla mjesto.....


Funky cvijet jako kratko trajeee,svega nekih 24 sata maximalno...bar kod mene je tako bilo,al što mirišeeeeeee veildance

81mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Čet Avg 14 2008, 08:51

alisa

alisa
moderator
moderator

ovih dana je baš rascijetano kod mene ,u vrtu.....
mala skromna džungla - Page 4 DSC00278
mala skromna džungla - Page 4 DSC00288
mala skromna džungla - Page 4 DSC00283
mala skromna džungla - Page 4 DSC00295

82mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Čet Avg 14 2008, 08:52

alisa

alisa
moderator
moderator

i još...
mala skromna džungla - Page 4 DSC00293
mala skromna džungla - Page 4 DSC00297
mala skromna džungla - Page 4 DSC00308
mala skromna džungla - Page 4 DSC00306
mala skromna džungla - Page 4 DSC00284

83mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Čet Avg 14 2008, 08:54

alisa

alisa
moderator
moderator

mala skromna džungla - Page 4 DSC00282
mala skromna džungla - Page 4 DSC00292

mala skromna džungla - Page 4 DSC00290
za sad toliko od mene....

84mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Čet Avg 14 2008, 20:01

agava

agava
počasni član
počasni član

sve pohvale pravi cvijetni raj veildance

85mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 13:11

alisa

alisa
moderator
moderator

Od kako sam ostala bez sredstva za slikanje slika Laughing Laughing ,ova moja tema zamrla....Evo malo fresh slika,al su lose jer su slikane mobitelom....
pashira koju sam dobila od dani.....Hvala Dani
mala skromna džungla - Page 4 Slika003
hebe
mala skromna džungla - Page 4 Slika009
i hrizanteme boje ciklame..slike su lose...
mala skromna džungla - Page 4 Slika004_1

86mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 13:17

alisa

alisa
moderator
moderator

I crasula od fifi(alise),ovo je stiglo kao iznenadjenje.Hvala Alis...Sa crasulom u drustvu i male cvarkuće koje stigle od Danijele...
mala skromna džungla - Page 4 Slika010

87mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 13:37

mena

mena
moderator
moderator

Vau Alis sve pohvaleee...nezna se sta je ljepse..


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

88mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 15:16

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Taj problem s foto-aparatom treba ubrzo rijesiti Very Happy , nedostajale su nam tvoje slike iz tvoje male skromne dzungle Very Happy !!
Vidim da si i ti nabavila Hebe Variegata,zvana Veronika u Italiji Very Happy , samo je drzi napolju i sjeti se da je osisas u proljece da bi ti u jesen ponovo cvala!! Wink
Crassula je med medeni,zna se da sam ja luda za njima i svaka rijec je suvisna veildance !!
Pachira je jedini kucni cvijet koji jos zelim nabaviti i tu se zatvara krug,a onda se bacam samo u kupovinu Crassula,Echeveria,Cuvarkuce,Pachyphytum-a Wink Wink !!
Dvoriste puno lijepih boja..ima li Bujruma na kafu da uzivam malo i ja u njima Wink !
Veliko cmok bom

89mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 16:44

alisa

alisa
moderator
moderator

hvala ,hvala....Jasmin naravno da ima bujruma,u svako doba....Juče je sa mnom, u ovom maloj cvijetnoj oazi,kafu pila Danijela.Došla je čak iz Mostara da se upoznamo..... Wink


I da pitam za hebe,Jamisn,jel znaš kako se one razmnozavaju,kako da ozilim koju reznicu? bee

90mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 20:15

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Alisa,jesi li mislila na Hebe Variegata kako se razmnozava?!
Ono sto je meni rekao moj cvjecar jeste da se nemoze,nazalost, razmnozavati niti reznicom niti preko cvijeca?
Treba ipak potraziti na internetu ali to je bio njegov odgovor?
Njeno pravo ime je "Hebe franciscana variegata"..jer ima ih Dosta vrsta!! Wink

91mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Sub Nov 08 2008, 20:22

alisa

alisa
moderator
moderator

Da,Jasmin na hebe sam mislila....Znam da njih ima više vrsta...Potražit ću na netu malo više o njenom razmnožavanju.... spring

92mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Ned Nov 09 2008, 10:16

fifi

fifi
zaslužni član
zaslužni član

Imas divnu bastu i jos ljepse cvijece , tako da bi trebala promjeniti naslov teme. Jer ovo nije skromno.... Very Happy Stvarno lijepo veildance veildance

93mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pon Nov 10 2008, 17:33

alisa

alisa
moderator
moderator

Juce sam od prijateljice dobila pasifloru koja me bas odusevila ,a danas od jedne forumasice sa jednog drugog foruma sam dobila cvijetni aranzman(hvala Belma),koji me večeras tako bacio iz cipela.Tko je sladak i predivan..Slikala sam ga al mobitelom,slika nije neka..al morala sam da vam ga pokazem...
mala skromna džungla - Page 4 Slika011

mali vrt u kojem skupa rastu jedna mala tuja,jedna mala fitonija crvena i jedna Kalanhoja crvenih cvijetića

94mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pon Nov 10 2008, 17:38

agava

agava
počasni član
počasni član

super je samo da još skineš celofan bolje bi vidjeli Very Happy

95mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pon Nov 10 2008, 18:02

Dina

Dina
počasni član
počasni član

super draga moja
hajde skini celofan

96mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pon Nov 10 2008, 18:23

alisa

alisa
moderator
moderator

evo bolja verzija slike Laughing
mala skromna džungla - Page 4 DSCN0012



Poslednji izmenio alisa dana Pet Nov 14 2008, 21:20, izmenjeno ukupno 1 puta

97mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pon Nov 10 2008, 18:25

agava

agava
počasni član
počasni član

veildance veildance E baš je cakana

98mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Pon Nov 10 2008, 19:56

mena

mena
moderator
moderator

Opa ovo je predivno... geek


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

99mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Uto Nov 11 2008, 12:41

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

extra je cheers sta je ono malo zeleno sto lici na ukrasnu tikvu?

http://poljoinfo.com

100mala skromna džungla - Page 4 Empty Re: mala skromna džungla Uto Nov 11 2008, 13:35

alisa

alisa
moderator
moderator

Da društvo i meni se baš baš dopao ovaj aranžman,i svaka čast dami koja ga je izabrala Laughing
Funky ovo zeleno je neka mala čašica kao od stiropora da je napravljena,još to nisam skužila Laughing ,al namjena joj ,sem ukrasa ,naravno,i da se preko nje zalijevaju biljke koje su direkt posadjene u ovu korpu,u dnu te čašice ima crijevo,koje je zabodeno i zemlju,a voda se naspe u čašicu Laughing Laughing

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu