Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 46 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 46 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dvorišna (zimska) yuca

+17
Yolli
jaca30
bubamarac
sladja81
tasa
bucka
Kole
aurora
admin
mena
Dina
alisa
Aiwa
Goga
Fatka
boki_bl
Mila1
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

76Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Uto Maj 27 2008, 08:46

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Još nisu u punom cvatu ali evo kako im je lep cvetić...

Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 24b88sz

77Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Uto Maj 27 2008, 11:02

sladja81

sladja81
aktivni član
aktivni član

Ivana fantasticno!!!!!

Nadam se da ce i moja jednog dana biti takva.Zasad se dobro drzi!

78Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pet Maj 30 2008, 21:03

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 2kr94y

79Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sub Maj 31 2008, 13:38

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Da li yuca posle cvetanja nastavlja da raste?

http://poljoinfo.com

80Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sub Maj 31 2008, 14:37

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

da na ravno, samo se odseku ta mala stabla gde je bio cvet kad se osuši...

81Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sub Maj 31 2008, 14:42

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Viedeo sam na jednom mestu gde su prosle godine odsekli cvet i yuka je prestala da raste pa me je to malo zbunilo. Ja se u yuke jako malo razumem pa mi je ovo bilo jako cudno.

http://poljoinfo.com

82Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sub Maj 31 2008, 15:45

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

nerazumem kako je mogla da prestane da raste...možda to malo stablo da..ono se sasuši ali Yuca i dalje raste...

83Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sub Maj 31 2008, 18:24

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Verovatno su kad su odsekli cvet ostetili vrh yuke pa zato ona ne raste.

http://poljoinfo.com

84Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Ned Jun 01 2008, 18:49

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Nakon svakog cvetanja ona pušta pelcere sa strane širi se,(pa možda manje raste taj deo a više taj izdanak) tako da postaje gigant, ja sam mojoj naj starijoj morala da kidam te izdanke jer je već počela da se krivi od njih...

85Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Uto Jun 03 2008, 19:56

aurora

aurora
počasni član
počasni član

Aiwa, prekrasne su zaista. Kako kod mene sve dodje kasnije nego kod vas, tako su i ove u mom dvoristu tek krenule sa pupoljcima. Buduci da ih par godina nitko nije sisao ni odrzavao, uhvatila sam se ja posla i dobro ih stricnula. Mislim da ce cvjetati sredinom jula....barem je prosle godine tako bilo...evo jedan pupoljak...a i ostali su tek u ovoj fazi.

Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Kopievonp1020178ry8

86Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Čet Jul 03 2008, 18:47

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Evo moja naj veća jukica pustila čak 5 pelcera (čini mi se svakim danom sve više. Shocked Shocked ).. ... neznam šta joj je...a već je ogromna...tako da Admine pošalji adresu na pp .....stiže ..

87Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pet Jul 04 2008, 05:25

mena

mena
moderator
moderator

I kod mene je jednom konacno procvjetala juka,ali naravno primjerak nije ni blizu kao kod Aiwe..

Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Procvj10

http://biljke.bosnianforum.com/

88Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sre Jul 16 2008, 12:53

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Imam viška pelcera ove Yukice ...pa ako je neko zainteresovan...javite seeee... spring

89Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sre Jul 16 2008, 16:58

jaca30

jaca30
zaslužni član
zaslužni član

ja bih vrlo rado ali sigurno i ovde problem-granica Sad Sad

90Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Čet Jul 17 2008, 14:21

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Pa kažu da jeste ja nisam nikad slalla preko .... Crying or Very sad

91Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pet Jul 18 2008, 12:03

jaca30

jaca30
zaslužni član
zaslužni član

e ovako dragi moji -ja se sturila tražeći -ovu biljkicu a bila mi pod nosom -u blizini moje kuće ima jedna jako dosta stara jukica...ispod nje se nalaze 2 male biljkice...probala sam iščupati ali sam nažalost prekinula...što znači da sad imam jukicu ali bez žilica ...e sad neznam šta da radim -dali u vodu da stavim ili da sadim ovako kako jest-molim brzi odgovor ako neko zna ... -i dali da je za početak zasadim u vaznu ili direktno u vrt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

92Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pet Jul 18 2008, 17:41

mena

mena
moderator
moderator

Jaco posto nema zilica ubaci je u vodu i posle u dvoriste

http://biljke.bosnianforum.com/

93Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pet Jul 18 2008, 17:50

jaca30

jaca30
zaslužni član
zaslužni član

meni su na drugom forumu rekli samo da zasadim i dobro zatrpam i da redovno zalivam -ja već zasadila pa šta bude nadam se da nisam baš toliki baksuz pa da ugine Sad

94Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pet Jul 18 2008, 17:53

mena

mena
moderator
moderator

Ma ok,ipak je ona dvorisna juka,pa valjda i uspije..

http://biljke.bosnianforum.com/

95Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pon Jul 21 2008, 09:05

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Nije loše ako je već odmah zasadiš da staviš dole malo peska al eto pošto si je već posadila držimo ti palčeve da uspe.. spring

96Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pon Jul 21 2008, 09:17

jaca30

jaca30
zaslužni član
zaslužni član

Aiwa ::Nije loše ako je već odmah zasadiš da staviš dole malo peska al eto pošto si je već posadila držimo ti palčeve da uspe.. spring

veliko hvala -zasada nema nikakvih znakova sušenja ili bilo šta drugo -nadam se da uspije Very Happy

97Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Sub Avg 02 2008, 08:33

jaca30

jaca30
zaslužni član
zaslužni član

Sad Sad Sad Sad Sad

98Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pon Avg 04 2008, 07:26

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

jaco zašto plačeš šta se desilo sa yucom??? Shocked

99Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pon Avg 04 2008, 10:32

jaca30

jaca30
zaslužni član
zaslužni član

Aiwa ::jaco zašto plačeš šta se desilo sa yucom??? Shocked

e sve sam odradila kako treba (ja mislim) ali ništa...kako sam nestrpljiva malo sam zarovila da vidim ima li žilica kad počele liskice da trunu ,ali samo one u zemlji-a žilicama ni traga-znači još jedan neuspjeh Sad moraću još dugo da čekam dok ona stara yuca da mlade izdanke... Crying or Very sad

100Dvorišna  (zimska) yuca - Page 4 Empty Re: Dvorišna (zimska) yuca Pon Avg 04 2008, 18:32

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

znaš da svakom pelceru koji se posadi listovi se suše a iz sredine krenu novi...tako da ako nemrda i koren je ok ne brini----

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu