Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
Euphorbia milii var. splendens EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
Euphorbia milii var. splendens EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Euphorbia milii var. splendens EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Euphorbia milii var. splendens EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Euphorbia milii var. splendens EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Euphorbia milii var. splendens EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Euphorbia milii var. splendens EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Euphorbia milii var. splendens EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Euphorbia milii var. splendens EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 121 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 121 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Euphorbia milii var. splendens

+7
niho
dzomba77
Aiwa
Kole
baba
djeka
mena
11 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Euphorbia milii var. splendens Empty Euphorbia milii var. splendens Pet Mar 28 2008, 08:12

mena

mena
moderator
moderator

Jedana jako lijepa biljka koja ima trnje i crvene brakteje.Potice sa Madagaskara i pripada porodici sukulenata..
Euphorbia milii var. splendens Tn_eup10

http://biljke.bosnianforum.com/

2Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Pet Mar 28 2008, 08:17

djeka

djeka
počasni član
počasni član

Kod nas je jos zovu Isusov trn. Imala sam je do prosle godine i to jakooo veliku bilju, pa zbog velicine nije imala adekvatan smestaj zimi i propala, Crying or Very sad

3Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Pet Mar 28 2008, 08:26

baba

baba
počasni član
počasni član

Lepa ti je euphorbia millii Wink a Djeka izgleda ne zna da baba ima belu,rozu i crvenu Wink

4Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sub Mar 29 2008, 19:07

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Evo još sličica . . .

Euphorbia milii var. splendens Slika310

Euphorbia milii var. splendens Slika311

5Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Ned Mar 30 2008, 15:39

djeka

djeka
počasni član
počasni član

Znam ja dobro baba sta ti imas cheers cheers ali ne moram da ima bas sve silent silent i zbog ovog ce me izbaciti iz kuce affraid

6Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Apr 02 2008, 14:22

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

veildance mmmmm danas sam dobila jedan maleni pelcerčić ' E. mili s crvenim cvetićimaaaa!!!! jocolor

7Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Pon Feb 02 2009, 18:15

mena

mena
moderator
moderator

Uh svidja mi se i bijela boja cvjetica..Kod mene euphorbia je bas porasla..

http://biljke.bosnianforum.com/

8Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Pon Feb 02 2009, 21:05

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

mena ::Uh svidja mi se i bijela boja cvjetica..Kod mene euphorbia je bas porasla..

Mena,ubaci nam sliku da je vidimo Very Happy Very Happy !! Hvala ti... Wink

9Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Pon Feb 02 2009, 21:10

mena

mena
moderator
moderator

Evo slike sa neta

Euphorbia milii var. splendens Euf_bi10

Ja je i dalje zelim Very Happy Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

10Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Pon Feb 02 2009, 21:14

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

WoW cactus ...koji lijep cvijet !!!!

Hvala ti jos jednom!!

11Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 07:09

niho

niho
počasni član
počasni član

- Euphorbia milii var. splendens 2a9rus7
- Euphorbia milli , posjedujem tri boje crvene,roze i bele.
Laughing

12Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 14:31

agava

agava
počasni član
počasni član

Mena ova bijela je fenomenalna ja imam žutu a nabavila sam pelcer i roze veildance

13Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 17:37

mena

mena
moderator
moderator

Da znas da jeste Very Happy ja imam samo crvenu a mogle bi se dodati i ostale u kolekciju Wink

http://biljke.bosnianforum.com/

14Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 21:31

agava

agava
počasni član
počasni član

Svakako od mene možeš dobiti žutu a i rozu kad naraste Very Happy

15Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 21:34

mena

mena
moderator
moderator

Very Happy Ajde roze,za nju znam ali otkud zuta....Dani,dani... Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

16Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 21:37

agava

agava
počasni član
počasni član

pa draga mena sve se nabavi ovu žutu mi je mama dala i ljetos je imala malo cvijetova i znam da su žuti e sad nisam valjda deltonista Very Happy Very Happy Very Happy

17Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Feb 04 2009, 21:51

mena

mena
moderator
moderator

Hehehe kakav deltonista nego ja nisam vidjela zutu nikad..Dobro nijednu sem crvene a onu bijelu vidjela na netu i ocarala me ...

http://biljke.bosnianforum.com/

18Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Uto Mar 24 2009, 12:05

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Moja E.milii bila izgubila svo lišće, al evo je krenula punom parom pa se nadam da će me obradovati sa puno cvetovaa
Euphorbia milii var. splendens DSCN1212
Euphorbia milii var. splendens DSCN1213

19Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Uto Mar 24 2009, 16:24

niho

niho
počasni član
počasni član

Bože jeli moguće da će se i moja oporaviti ja mislila da je gotova veildance veildance veildance sva oćelavila reko ni od ove ništa ,a ti kato baš me iznenadi veildance veildance veildance veildance

20Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Uto Mar 24 2009, 19:29

mena

mena
moderator
moderator

Kod mene je puna cvjetica i ima sve listove...

http://biljke.bosnianforum.com/

21Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Uto Mar 24 2009, 22:27

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Nabavila sam je jucer Wink ...imala sam vec jednu prosle godine ali sam se zeznula i zalila sam je s vodom u kojoj je bilo tecno gnojivo i ubila sam je Cool ...

Euphorbia milii var. splendens S5008480

Euphorbia milii var. splendens S5008482

Euphorbia milii var. splendens S5008483

Euphorbia milii var. splendens S5008484

22Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Uto Mar 24 2009, 22:44

mena

mena
moderator
moderator

Dzomba bas je super,nemam rijeci ja njih bas volim ali kad cujem da ima bijela, zuta odma pozelim da i njih imam u kolekciji..

http://biljke.bosnianforum.com/

23Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Uto Mar 24 2009, 22:57

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

mena ::Dzomba bas je super,nemam rijeci ja njih bas volim ali kad cujem da ima bijela, zuta odma pozelim da i njih imam u kolekciji..


Hvala ti,jako lijepo od tebe Smile ...moram priznati da jos uvijek nisam naletila na bijelu/zutu ali kad dodje taj dan,bit' ce moje Very Happy !!

24Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Mar 25 2009, 08:00

mena

mena
moderator
moderator

Super su one i naletjet ces ti brzo na njih Very Happy Wink

Evo moje eufrobijice

Euphorbia milii var. splendens Trncic10

http://biljke.bosnianforum.com/

25Euphorbia milii var. splendens Empty Re: Euphorbia milii var. splendens Sre Mar 25 2009, 09:14

baba

baba
počasni član
počasni član

Ja sad da predstavim moju Milicu koja je vrlo hirovita i puna lisca al od cveta ni C za sad Sad

Od kad je narasla preko pola metra cveta etapno ,a i puna je pelcera sto joj dodatno odvlaci snagu .
Ima 5 godina ,pelcer je bio jedva 5 cm-a kad sam ga dobila od komsinice i evo sad je lep zbun Smile

Mena ne kukaj bit ce i bele i zute Wink
Euphorbia milii var. splendens IMG_8272

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu