Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 15 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 15 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 174 dana Sre Okt 09 2024, 22:04

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti

+4
niho
lepa kata
vlasta
Aiwa
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Da li već spremate svoje kaktusiće za iznošenje?
Ja sam moje evo već po drugi put zalila i malo orošavala al još ne primećujem da se bude cactus žao mi je da po ovako lepom vremenu oni čuče unutra ali mislim da su noći još hladnjikave

Question Exclamation Wink



Poslednji put izmenio Aiwa dana Pon Apr 05 2010, 12:27, izmenio ukupno 2 puta

vlasta

vlasta
moderator
moderator

ja cu svoje prebaciti van za desetak dana....sve cu ih presaditi....nabavila sad lomljenu ciglu...i kamencice...pa cu ih bas dotjerati.... veildance

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Evo moji malo na sunčanje izašli Laughing Laughing

Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti 64jwb6

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti 2sbu06g

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti Avlv1e

vlasta

vlasta
moderator
moderator

aiwa bas su slatki......veildance

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

većina su male bebe al porašće ihihihi...
jao juče dobijem par pelcera od neke žene al ona ih otkinula pre par dana pa ih stavila u vodu da se ne osuše No .....jadni sad su tako mekani samo čekam da vidim ima li nade za njih!!!!

vlasta

vlasta
moderator
moderator

mozda se i izvuku....veildance

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Meni se čini da opet postaje aktuelna tema. Ja već tri dana iznosim u podne moje biljke da se provetre. Maaalo sam ih orosila, nisam zalivala ni presadjivala. Čim prodje sunce unosim ih, ali ne više u zimovnik, nego sa sve gajbicama i na poslužavnicima ulaze u kuću, na toplo. I nadam se da će konačno otopliti pa da groe4 cactus cactus cactus sunny sunny

niho

niho
počasni član
počasni član

Ja svoje unesi iznesi i tako svaki dan a ovo vrijeme me maltretira i ja ih opet vratim na zimovanje. Cool Cool Cool

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Mislim da je idealno vreme za iznosenje nasih ljubimaca veildance veildance veildance

kaktuse sam mozda jednom malo zalila... ali sukulente vec vise puta i bas su lepo nabujali i povratili se od zimskog sna!

Jeste li izneli svoje kaktusice, uslikajte njihovo staniste da malo parimo oci!

ja cim stignem da uslikam postavljam!

niho

niho
počasni član
počasni član

EEEEEEEEEEEE draga moja moji su bili sve vrijeme van -ali tako zahladi i snijega odijednom da sam opet sve posklonjala i baš danas sam malo ih iznijela van -do pred noć jer fol ko malo ugrijalo ali je pohladno pa če opet nazad u kuću-i razočarrana sam sa tim svim dođe mi da sve ostavim van i neka bude šta buude Crying or Very sad -nisam više raspoložena ni za njih Crying or Very sad

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Jooj pa tu jos i snega ima???

Ovde vise nema minusa ..cak ne pada ispod 5 stepeni, malo je dva dana oblacno ali inace je super vreme!

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Mi smo spremni za novu sezonu veildance

Stigle i police Smile

Pravo vreme za iznosenje kaktusa i sukulenti Nz4-police

BetiBup

BetiBup
počasni član
počasni član

Da li iznosite napolje kaktuse koje ste tek rasadili i koji jos nemaju korijen? Da li im je potrebna neka posenba njega, ako ih iznesem vani?
Hvala!

ema


počasni član
počasni član

Ja sam i takve iznijela. Samo treba paziti da nisu mokri.

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Ma sve ..jedino te bez korenja sam sklonila u sareni lad, ali samo sukulente da ih ne przi bas sunce!

Zdravka

Zdravka
počasni član
počasni član

Ma ja sam moje sve kaktuse izbacila napolje.

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

a šta ćemo mi koji nemamo gdje izbaciti svoje kaktuse moguli ostati na sunčanom prozoru.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu