Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Kolekcije kaktusa nasih forumasa EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kolekcije kaktusa nasih forumasa

+41
Miriam
JeJa
Rija
p_e_r_o@hotmail.com
BetiBup
Kristina
Tija
vookoi
rothko
Zdravka
Sanja.f
jasminaaa
Dona
Epi
mena
casper
Nena79
Marinela
bubamarac
Iain
lepa kata
ema
niho
inaaa
alisa
agava
dzomba77
slacko
nada
baba
Deksi
maca
Simica
Kole
bucka
kelta
Aiwa
djeka
vlasta
Mila1
boki_bl
45 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 13]

1Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Nov 18 2007, 18:24

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Vlasta je veliki ljubitelj i kolekcionar kaktusa ...
, ovdje cemo da postavimo par fotki iz njene licne kolekcije :

Kolekcije kaktusa nasih forumasa Vlasti10

Kolekcije kaktusa nasih forumasa Vlasti11

Kolekcije kaktusa nasih forumasa Vlasti12

Kolekcije kaktusa nasih forumasa Vlasti13

Kolekcije kaktusa nasih forumasa Vlasti14


_________________
Don't judge me by my past. I don't live there anymore

2Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Nov 18 2007, 19:05

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Au koliko toga ima, kad je tako pogledacu da ti posaljem nesto i od mene. Jel ima neki kaktus a da ga nema?

3Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Nov 18 2007, 19:07

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Mila1 ::Au koliko toga ima, kad je tako pogledacu da ti posaljem nesto i od mene. Jel ima neki kaktus a da ga nema?

Vlasta posjeduje kolekciju od 110 vrsta kaktusa ...
Ja dobih na poklon od nje par mladih kaktusa , eto sad sam i ja clan nasih kaktusara Cool


_________________
Don't judge me by my past. I don't live there anymore

4Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Pon Nov 19 2007, 17:33

vlasta

vlasta
moderator
moderator

joj mila znas koiko vrsta kaktusa postoji.....ja sam jos mala maca....vjerovatno da nemam neki tvoj kaktus...ti ih uslikaj pa da vidimo

5Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Uto Nov 20 2007, 08:49

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Ja ti ne preferiram bas kaktuse tako da ih i ne kupujem ali imam par komada samo ne znam kako se zovu.
Kad budem mogla uslikacu ih pa ces vidjeti.

6Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Uto Nov 20 2007, 11:13

djeka

djeka
počasni član
počasni član

Ja sam po tom pitanju pocetnik i zbog ljubavi prema egzoticnim biljkama oni su malo zapostavljeni Embarassed Ovo je jedan deo moje kolekcije slikano letos
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sunp0910

7Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Uto Nov 20 2007, 19:55

vlasta

vlasta
moderator
moderator

djeko super su kaktusici....ako su to na slici svi koje imas....ja cu ti poslati u proljece neke nove....posto cesto idem u novi sad

8Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Pon Jan 07 2008, 12:36

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Evo da se predstavim sa mojim kaktusićima ....napomena: nemam baš tako zavidnu kolekciju,tek sam početnik, ali veliki ljubitelj...

Kolekcije kaktusa nasih forumasa Todosmikaktusos1y



Poslednji izmenio Aiwa dana Sre Nov 25 2009, 15:29, izmenjeno ukupno 1 puta

9Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Pon Jan 07 2008, 18:38

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Lijepo i zadovoljno izgledaju....

10Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Uto Jan 08 2008, 15:07

bucka

bucka
aktivni član
aktivni član

VLASTA TI SI GENIJE!!!POZDRAV IZ B.B.KAKTUSI SU DOBRO,A BILJANA JE OFARBALA SVE SAKSIJE U ZLATNO,DA BUDU NOVOGODISNJI.Stavili bi i mi neke kaktuse,ali ne znamo kako. cactus

11Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sub Jan 12 2008, 14:25

vlasta

vlasta
moderator
moderator

dobrodosla aiwa..... veildance
kaktusici su slatki....taman cemo se mjenjati

bucka drago mi je sto kaktusi napreduju....idi u o nama pa tamo imas temu za postavljanje slika....ako ne uspijes javljaj pa cemo ti objasniti...pozzzz u bajinu bastu

12Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sub Jan 12 2008, 21:17

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

hvala draga I love you spring

za razmenu uvek, jesam relativno početnik ali sam veliki zaljubljenik u kaktuse cactus

već sam dosadila i bogu i narodu, ostaviće me dečko zbog kaktusa Very Happy Very Happy Very Happy

13Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Jan 13 2008, 17:18

vlasta

vlasta
moderator
moderator

moj se pomirio sa sudbinom pa mi je poceo kupovati kaktuse...cak mi je i knjigu kupio...kakav napredak...a napocetku nije htio da cuje za njih...pozzz

14Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Jan 13 2008, 17:47

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Laughing Laughing Laughing Laughing isti slučaaaaj cactus

15Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Pet Feb 01 2008, 20:01

Kole

Kole
počasni član
počasni član

Slasto Vlasto jako su ti lepi kaktusi! Veliki pozdrav iz Laćarka od tvojih Kosanice i Dušana, navrati nam i ponesi jednu sukulenticu!!!
cactus

16Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sre Feb 06 2008, 14:52

Simica

Simica
aktivni član
aktivni član

Imate predivne kaktusiće. cactus
Ja imam malu zbirku. Kupim jedan kao poklon za nekoga drugog i poslije kupim još jedan jer prodavačica nije imala sitno da vrati kusur i na kraju uhvatim sebe da moram kupiti policu za kaktuse. Very Happy
Propao mi je kaktus biskupova kapa i sada sam u potrazi za tim primjerkom.

17Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sre Feb 06 2008, 17:24

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Okaci slicice svojih kaktusa ovdje...a Vlasta je ekspert za davanje odgovora na tu temu Very Happy

18Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Čet Feb 07 2008, 12:08

vlasta

vlasta
moderator
moderator

simice....okaci slike da vidimo tvoje kaktusice... veildance

19Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Pet Feb 08 2008, 09:46

Simica

Simica
aktivni član
aktivni član

Ječe uslikah mobilnim svoju kolekcijicu i ne stavi je odmah, a dans izbrisao slike sa kompa i tek se tad sjetih za šta su slike. Ma, ionako su mutne.Sledeći put ću se portudidi da ih pravo uslikam.
Ali, hoću ovo da ispričam.
Posijem ja sjeme jednog kaktusa i on nikne. Kako smo preuređivali stan kaktuse pokupim i odnesem u garažu i u tom seljenu izgubim malu saksijicu sa tim kaktusom. Juče odem da sredim garažu, toplo vrijeme i ja tako čistim i pronađem kaktus. Sada ih ima 5 u onoj maloj saksijici za proizvodnju rasada.Žilice sve izrasle okolo saksije, strašno za pogledati. Potpuno sve suvo.Presadim ga što sam brže mogao. Sada se nadam da će ostati, šteta bi bilo da propadne kada je takav borac. affraid
Svašta, kakav sam strašan ljubitelj kaktusa.

20Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Pet Feb 08 2008, 19:58

maca

maca
Novi član
Novi član

Pozdrav svima:)
ja sam veliki ljubitelj kaktusa imam ih oko 80-ak razlicitih !
vasi su jako lepi ....
cactus

21Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sub Feb 09 2008, 12:57

vlasta

vlasta
moderator
moderator

jao super maco....dobro nam dosla.... veildance imas li mozda pelcera...

22Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sub Feb 09 2008, 13:54

maca

maca
Novi član
Novi član

imam i to bas puno ..ne znam vise ni gde cu s njima:D

23Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Sub Feb 09 2008, 21:12

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

ćaoo macooo......dobrooodošlaaaa.... spring
postavii koju sliikicuuu akoo možeš...



Poslednji izmenio Aiwa dana Uto Avg 18 2009, 20:34, izmenjeno ukupno 1 puta

24Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Feb 10 2008, 14:17

maca

maca
Novi član
Novi član

evo nekih koje sam slikala u jesen Smile
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Cap9
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Rr
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Z
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ss
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Srce2
Kolekcije kaktusa nasih forumasa Cap1

25Kolekcije kaktusa nasih forumasa Empty Re: Kolekcije kaktusa nasih forumasa Ned Feb 10 2008, 14:40

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Prekrasni su veildance

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 13]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu