Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides

+10
Yolli
Marinela
Gaga
agava
jasminaaa
ema
mena
alisa
Kole
djeka
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

alisa

alisa
moderator
moderator

Pun je pupova,ali ovo vrijeme ga poremetilo,pa jos nije procvjetao u svom svojoj raskosi.

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Jasmini su vam stvarno veildance veildance veildance

djeka

djeka
počasni član
počasni član

Evo i mog lepotna veildance veildance
Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 Dscn7122

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

affraid Boze, kakva lepota! Mogu misliti kakav je tek uzivo, cheers cheers cheers

mena

mena
moderator
moderator

Kod mene je procvjetao zasad ima jedan cvjetic i otvorice ih se jos par komada iz maleckog pelcera..

http://biljke.bosnianforum.com/

zeda

zeda
Član
Član

Djeka, čista petica!

casper


Član
Član

Ovo je savrseno!
Ovu biljcicu nemam, ali idem odmah da se raspitujem ko je ima!
Svaka cast! bee

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Hej casper kad otkrijes ko ima pelcere , posalji i meni lol!

casper


Član
Član

Cim pronadjem obecavam da hocu....
Zaista je prelepa.
Jos ima bele cvetove, a ja obozavam bele cvetove
spring

mena

mena
moderator
moderator

Jedan ali vrijedan ;)za koju godinu ce valjda biti vise cvjetova..

Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 Jasmin17

http://biljke.bosnianforum.com/

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Cvjetova će sigurno da bude Smile .A evo i moj se lijepo oporavlja Very Happy .Malo ga kadifice guše ali ne da se,dočepao se ograde Laughing Laughing Laughing Ovo je slikano otprilike prije mjesec dana,sada je malo veći izrastao

Trachelospermum jasminoides -syn. Rhynchospermum jasminoides - Page 4 Picture066

mena

mena
moderator
moderator

Znaci prezivjeo je zimu..

http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Stvarno ti je jasmin veildance
Da li ga uskoro vadis iz baste?

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Dvoumim se da li da ga izvadim.Preživjeo je jednu zimu,ali uz moju grešku sam ga morala skratiti do zemlje.Možda jedan mali pelcer da izvadim a ostalo da ostavim.Iskreno, interesuje me da li može u ovom podneblju da opstane.Mislim da ću ga ipak ostaviti napolju,pa šta bude da bude.Drugačije neću znati nego da malo eksperimentišem.Na proljeće javljam rezultate Smile

ema


počasni član
počasni član

Jasmina, ja bih ipak nabacala oko njega koju granu, npr. bora (ili nekog drugog zimzelenog drveta).
Svi ćemo mirnije spavati Smile

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Kako su vam jasmini?Moj se dobro drži,nije bilo baš pretjerano hladno,sem onih par dana.Listovi su još svi na broju Very Happy ,sem što je moja vragolanka Dona slomila nekoliko grana Crying or Very sad .Te grane su završile u flaši i na toplom,pa možda se zakorijene.Ako uspije biće i na izvoz Very Happy Very Happy Very Happy

branka

branka
počasni član
počasni član

Svaka cast za ekperiment ja svoj jasmin vec par godina drzim uz zastitu napolju i bila sam zadovoljna ,do sada .Moj je jasminum pol. pa ako budes izvozila svoj jasmin jel moze menjanje pelcera?

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Ako se ožili računaj na to da je jedan tvoj Very Happy

branka

branka
počasni član
počasni član

Necu sada da ih vadim ispod zastite je ,jer sam nabacala sve i svasta na njega, ali na prolece bit ce reznica(nadam se ) za sve koji zele.
Hvala jasminaa!

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Ožiljavanje ispod flaše je fenomenalna stvar Very Happy .Sinoć malo čačkala svoje grančice koje stavila u flaše i u jednoj krenula mladica Very Happy Very Happy Very Happy .
Ali ima nešto čudno na vrhovima.Svijetle je boje i izgleda mi kao korijen.Neznam da li da je izvadim iz flaše,presadim u saksiju.Jel rano za presađivanje?

mena

mena
moderator
moderator

Ni slucajno je nediraj iz flase do proljeca,tek sad moze da ugine..Oni inace krecu sa rastom a jos nema korjencica..
Kod mene moj jasmin nesto kilavi izgleda da ce da krepucne.. Shocked Shocked

http://biljke.bosnianforum.com/

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Shocked što da krepucne??? Šta mu se dešava?Jel ostao bez listova možda?

mena

mena
moderator
moderator

Nema listova ali sam grebala stablo i ono je suvo..Sta cu bar njega je bilo da se kupi prosle godine,pa se nadam da cu ponovo uzeti na proljece ako se ovaj ne oporavi..

http://biljke.bosnianforum.com/

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Ništa ga ne diraj do proljeća,možda ti krene iz korijena ponovo.
Ja ću svoj veliki ovih dana da vadim iz zemlje(onaj koji je napolju).Definitivno ne može prezimiti napolju.U stvari,korijen opstane ali grane se smrznu.tako da svaki put iznova raste iz zemlje.
Kada ga izvadim,razdvojit ću i tebi jedan dio Wink

branka

branka
počasni član
počasni član

Da li si ga zastitila oko korena ?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu