Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 58 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 58 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 174 dana Sre Okt 09 2024, 22:04

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM)

+9
Dona
agava
niho
slacko
bubamarac
Kole
Trn
Dina
mena
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

mara90


aktivni član
aktivni član

da li se plodovi smeju jesti?odnosno da li su otrovni? ja ih imam 5-6 komada?

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

mara90 ::da li se plodovi smeju jesti?odnosno da li su otrovni? ja ih imam 5-6 komada?

Plodovi su nisu za jelo posto su otrovni.

http://poljoinfo.com

marija

marija
aktivni član
aktivni član

evo moje tresnje kupljene prije par dana, bas je volim veildance Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 P1060286

http://www.naocareonline.com/affiliates/jrox.php?id=75

goranBlade

goranBlade
Novi član
Novi član

moze li mi neko reci da li je normalno da joj opadne skoro svo lisce u zimskom periodu?????[img]Zimska tresnja (SOLANUM CAPSICASTRUM) - Page 2 Dsci0583m [/img]

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

I kod mojih kad ih unesem u kucu odpadene dobar deo listova, istera po koji preko zime a na prolece ih lepo orezem tako da rastu grmoliko i preko leta se lepo razvijaju.

http://poljoinfo.com

goranBlade

goranBlade
Novi član
Novi član

Hvala bubamarac, sto se plodova tice imaju ukus paprikinog semena Idea djavo mi nije dao mira morao sam probati, na svu srecu nista mi nije bilo Like a Star @ heaven

Tiki

Tiki
Član
Član

Ako neko zeli semenke tu sam bee bee bee

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu