Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 47 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 47 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ladolez ( IPOMOEA )

+15
Yolli
Pulherija
BetiBup
voki
admin
alisa
niho
agava
baba
jasminaaa
JeJa
djeka
aurora
bubamarac
mena
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 11:26

Gost

Anonymous
Gost

Video sam tu ist sliku i na još jednom forumu Wink
Ja imam tamno plavi-sa velikim cvetom, nikao je svuda gde je stigao a ja gde god sam stigao bacio po 2-3 semenke... Imam i sada dosta semena a i imaću na jesen pa ću da stavim da nudim....

77Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 13:34

mena

mena
moderator
moderator

JeJa ::


Ovaj nema semenke. Ne pravi ih. Valjda je neki hibrid koga treba kupovati svake godine, mislim da se zove 'Icy'.

Ima sjemenke i to mnogo..ja sam sve podjelila i posijala sam sebi..

http://biljke.bosnianforum.com/

78Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 16:19

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

Na štandu na kome sam semenke kupila, mi je rečeno da ne baca seme, već da mora da se kupuje svake godine (to važi samo za neke hibride) E sad, postavlja se pitanje zašto bi mi neko, tj. vlasnica lično, to rekla, pa da ja posejem i konstatujem da me je slagala? Ali opet, verujem i tebi da si dobila seme i to brdo semena -kao što ladolež zna baciti, jedino ako nisu različite vrste u pitanju. Cool Evo ja ću da okačim šta sam kupila:

Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Dscf4810

79Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 16:29

mena

mena
moderator
moderator

Ma isti Jejo nemoj da te varaju daje sjemenke kad ti kazem a to gore na slici kod mene su samo dvije biljcice a vidi kako se razsirio..Ja sjemenke dobila od clana koji je sijao..I ja pokupila sjemnke i podjelila dalje onima ko ih nema..
Kod mene je ipomoea heavenly blue a mislim da pise i kod tebe kako mogu da vidim ,mutna mi slika..

http://biljke.bosnianforum.com/

80Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 16:52

alisa

alisa
moderator
moderator

Ja svoj još nisam posijala.Jel kasno sad ?Jel bolje u čašice il direkt u zemlju kao i one obične ladoleže??

81Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 16:56

mena

mena
moderator
moderator

I ja sam nedavno posijala tako da su poceli nicati.Ja sam u malu saksijicu posijala pa cu vidjeti gdje cu sa njima..

http://biljke.bosnianforum.com/

82Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 17:06

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

@mena Jeste, jeste Heavenly Blue! Sad si me obradovala načisto!! Biće semenki!!! veildance
Ipak, ne verujem da me je htela prevariti, prosto, nije joj u interesu.. Mislim da se od silnih kesica koje vise na velikom stalku nismo razumele oko vrste, jer ja se izgubim, i htela bih sve da kupim veildance I pitam sve u isto vreme, ko dete, pa je moguće da sam ja požurila sa pitanjima i dobila odgovor za neku drugu vrstu (?) Moguće.. veildance veildance veildance Biće semenki I love you cheers lol!

83Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 17:08

mena

mena
moderator
moderator

Ma vidjet ces cvjetovi su neboplavi opisat se nemoze ljepota dok ne procvjeta..Ima da skupljas svaku sjemenku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy vjeruj tako sam i ja radila---a dobila samo 3 sjemenke nikle 2 i sad sam imala saku sjemenki i sve podjelila..

http://biljke.bosnianforum.com/

84Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 17:19

alisa

alisa
moderator
moderator

mena ::I ja sam nedavno posijala tako da su poceli nicati.Ja sam u malu saksijicu posijala pa cu vidjeti gdje cu sa njima..
Hvala na brzom odgovoru.Ja ću sutra da ih posijem u saksijicu..Jel bolje na sunce il sjenu sa njima?

85Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 17:28

mena

mena
moderator
moderator

Moji ladolezi su u rasadniku,sto se tice ovog ladoleza on je dopodne na suncu posle podne hladovina..

http://biljke.bosnianforum.com/

86Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sre Apr 28 2010, 18:10

Gost

Anonymous
Gost

Sejte ladolež na što osunčanije mesto! I ako nemorate nemojte u saksijicu već tamo gde želite da bude jer ne voli presađivanje, ja sam sada u saksijicu i pogrešio sam, sledeće godine neću tako, nego odmah tamo gde želim da bude! Posejte ga na mesto da ima što više sunca i redovno ga zalivajte jer jako voli sunce i vlagu! Very Happy Srećno sa ladoležima i ja imam taj veliki neboplavi, nadam se da će brzo cvetati, moj ima već 4-te listove i svaki je sve veći... Very Happy

87Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Ned Maj 23 2010, 16:41

mena

mena
moderator
moderator

Slazem se u potpunosti,samo sto sijanjem u male saksije,znam koji je koje vrste i gdje posle sa njim..a ovako zaboravim..
Da je bolje direktno u zemlju jeste nema sumnje,mnogo bolje napreduju,ali svako ima svoje zasto Very Happy i zato..

http://biljke.bosnianforum.com/

88Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sub Jun 12 2010, 18:42

Panter

Panter
Novi član
Novi član

Ja imam ipomoea quamoclit, da li je sada kasno da se seje? zaboravio sam pa mi ostao. Embarassed

89Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sub Jun 12 2010, 18:50

mena

mena
moderator
moderator

Samo posij sta ces ako si zaboravio, Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

90Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sub Jun 12 2010, 21:10

Panter

Panter
Novi član
Novi član

Super znači može! Very Happy Jel i on divlja kao ovi ostali?

91Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Pet Nov 05 2010, 11:35

violeta

violeta
Član
Član

Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Ipomcardinal Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Ipomquamoclit Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Ladplavi Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Utiladole

92Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Pet Nov 05 2010, 11:58

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Violeta ladolezi su ti lepi a zuti je extra cheers

http://poljoinfo.com

93Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sub Nov 06 2010, 01:00

violeta

violeta
Član
Član

Hvala bubamarac flower
Lijep je, ali je dosta sitan... a to nadoknađuje brojem cvjetića spring
Sjemenke sam dobila u nekoj razmjeni, klijavost je bila slabija nego kod 'običnog' ladoleža, ali je ostavio sjemenkice veildance

94Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Čet Sep 08 2011, 09:57

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

da se malo pokrene i ova tema, kod mene su ladolezi puni cveta

Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Ladoll10

http://poljoinfo.com

95Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Pet Sep 16 2011, 19:10

alisa

alisa
moderator
moderator

Ova dva su sama nikla ove godine,pa su zaposjeli dobar dio cvjetnjaka..
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 DSCN6819

Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 DSCN6814
ovaj ima dugu priču..Kao sjeme otišao je u toplu hercegovinu kod naše Tikvić,pa se vratio kao mlada biljčica kod mene..
Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 DSCN5723

96Ladolez ( IPOMOEA ) - Page 4 Empty Re: Ladolez ( IPOMOEA ) Sub Sep 17 2011, 09:57

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

Prekrasni.. obožavam džunglu spring jer se ne može proći od biljaka.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu