Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moje biljke  Slacko - Page 6 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moje biljke Slacko

+27
Yolli
baba
Dona
djeka
Strelicijum
JeJa
Marinela
lepa kata
niho
jasminaaa
inaaa
vlasta
moon
ema
fifi
Dina
Mila1
Aiwa
dzomba77
voki
Živana
sladja81
agava
alisa
mena
bubamarac
slacko
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 15]

126Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Sub Feb 07 2009, 15:12

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Ne znam kako kod vas al meni je ova zima fuuuuuuuuuuj ,s retkim izuzetcima pojedoh se živa sve mi nešto ide naopako

Zelena agloanema je ćutala,ćutala mesecima i već sam je maltene otpisala kad evo ti čuda

Moje biljke  Slacko - Page 6 Dungla


Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11668

i još

Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11666

127Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Sub Feb 07 2009, 15:14

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Difenbahije u pozadini su one koje sam ja ,buba lenja obećala Sladji 81 još septembra meseca prethodne godine a poslaću ih kad ogreje.Sladjo nisam te slagala stižu istina kasne kojih 6 meseci ali bolje ikad nego nikad.

128Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Sub Feb 07 2009, 15:42

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Slacko slazem se s tobom da je ova zima Fuuuujjjj za cvijece...nevjerujem da samo mi grijesimo,ima nesto u zraku...u vodi sto ih ubija...do ove godine nisam ni znala sta je Bolest cvijeca,a ove zime se borim s nekima...jedva cekam proljece da ih iznesem napolje,bas mi ih je zao!! Crying or Very sad

129Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Sub Feb 07 2009, 17:09

niho

niho
počasni član
počasni član

slacko ::Ne znam kako kod vas al meni je ova zima fuuuuuuuuuuj ,s retkim izuzetcima pojedoh se živa sve mi nešto ide naopako

Zelena agloanema je ćutala,ćutala mesecima i već sam je maltene otpisala kad evo ti čudaE Slaćko koliko ti je stara agloanema kad tako lijepo cvijeta. Mojoj ima preko 10 god. i uvijek je lijepa ali samo je 1. cvijetala u toliko vremena. Šta misliš štaje onda sa mojom a tvoja tako predivna

Moje biljke  Slacko - Page 6 Dungla


Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11668

i još

Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11666
Sad Sad

130Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty EUCROSIA Čet Feb 19 2009, 11:21

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Ne znam gde bih stavila ovu sliku a moram da se pohvalim

Prva moja lukovica koju sam očuvala od početka pa do cvetanja.


Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11689

131Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Feb 19 2009, 13:17

alisa

alisa
moderator
moderator

Slacko predivan cvijet.. Shocked Shocked

p.s.prebacila sam sliku u tvoju temu,nadam se da je to ok Laughing

132Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Feb 19 2009, 19:11

mena

mena
moderator
moderator

Slacko ova biljka iz lukovice je predivna.........Mozes li slikati kompletnu da vidim listove,jer sam nesto slicno vidjela i ovde...

http://biljke.bosnianforum.com/

133Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Feb 19 2009, 19:49

sladja81

sladja81
aktivni član
aktivni član

Tek sam sad procitala poruku gde me spominjes Wink

Neces verovati ali tvoje kasnjenje mi odgovara.Preselila sam se u novu kucu krajem septembra i nazalost neke moje biljke nisu se odusevile novom kucom kao ja. Da li od promene mesta ili od ove duge zime tek nekoliko biljaka mi je skroz propalo.Jedna od njih je i prelepa difa koji imam godinama(sva sreca na vreme sam je presadila pa sad imam kcerku koja se odlicno drzi)

Cekamo prolece da vidimo gde smo i kako smo prezimili pa se ponovo razmenjujemo. Veliki pozdrav za tebe!

134Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Feb 19 2009, 21:03

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Za Alisu nema problema da budem poštena nisam mogla da nadjem gde su mi slike (matora žena šta ćeš )pa sam je stavila tu.Kiss

za Sladju
imam i ja ponekad sreće pa si mi oprostila,ne brini čuvaću ih.Kiss

za Menu nema listove potražiću sliku od ranije ako sam je uopšte slikala ali sad trenutno nema listove ima samo veliku lukovicu ,tanak štapić od stabla i ove predivne cvetove.Kiss

135Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Feb 20 2009, 12:36

agava

agava
počasni član
počasni član

Slaćko lukavica je prelijepa ,a šta je to Embarassed

136Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Feb 20 2009, 20:57

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Zove se eucrosia i iz roda amarilisa je ,al dalek rodjak.Ne znam mnogo o njoj ni ja ,znam da ima bogato,dekorativno lišće al ne sada najesen je sve odbacila i zimovala na umereno hladnom,polevala sam je tek da preživi i evo obradovala me je.Ne može napolju ,ni u baštu jer traži umereno sunce i više voli hladovinu,meni je stajala u hodniku ispred vrata,ne traži ništa posebno,mislim da je nisam ni prihranjivala.

evo linka za one koji hoće da saznaju više

http://www.rareflora.com/eucrosiabi.htm

137Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Mar 06 2009, 07:49

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Mena evo sličice listova eukrosije koji su tek krenuli ,možda ćeš po njima znati da prepoznaš jesi li je videla dosad.


Moje biljke  Slacko - Page 6 Eukrosijanovolie

Vidiš kako su karakteristični sa tim svelijim žljebovima unutra.

138Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Mar 06 2009, 07:54

mena

mena
moderator
moderator

Nije takav listic Sad ko zna sta sam ja vidjela..Nego Slacko jel to biljkica ima jos cvjetica ili ne??

http://biljke.bosnianforum.com/

139Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Mar 06 2009, 18:56

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Ima još cveta ali kako joj lišće brzo raste ,nije zdravo .ova slika je od sinoć a vidi sad isto to al od večeras.Stvarno čudo,nema ni punih 24 sata.


Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11748

140Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Mar 06 2009, 20:04

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Bas lijepa Eucrosia!!! Koja ljepota ovih Foruma..uvijek naucis nesto novo i vidis neki novi cvijet Smile !!

141Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Pet Mar 06 2009, 22:35

agava

agava
počasni član
počasni član

Ja ovo vidim prvi put Embarassed Embarassed

142Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Sub Mar 07 2009, 19:48

niho

niho
počasni član
počasni član

Stvarno je lijepo veildance veildance veildance

143Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Ned Mar 08 2009, 00:34

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Ma ni ja nisam nikad ni čula za nju dok lukovicu nisam dobila na poklon,niti sam verovala da ću uspeti da je očuvam.prosto ovo je prva lukovica koju sam ja uzgajila od početka do cveta,nadam se i dalje.do novog cvetanja sledeće godine.Žao mi je samo što mislim da se nije umnožila,zvirkam svaki čas ali mislim da je samo narasla.

144Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Uto Mar 10 2009, 20:20

slacko

slacko
počasni član
počasni član

I ja se malo ponovila za 8 mart,valja se a i meni je 8 og godišnjica braka pa mi je dupli praznik.Kupila sam u Tempu ali dok ih ocedim moraćete da ih gledate ovako ,biće normalnih slika za neki dan

Moje biljke  Slacko - Page 6 Aloa


Moje biljke  Slacko - Page 6 NovahaworthiaizTempa


ono što me je uvek fasciniralo kod sukulenata to je što im je koren bar pet puta duži od stabla pa mi je postalo jasno kako uopšte mogu da opstanu u onoj siromašnoj zemlji,bez hrane i vode.

145Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Uto Mar 10 2009, 20:32

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Evo pošišali smo malo korenje ,nešto sam presadila ,nešto još nisam al DRČNA ALA ne mogu da ih glancam nego odmah da se pohvalim

Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11774




biljka u sredini je senecio mandraliscae





Moje biljke  Slacko - Page 6 SDC11776



Poslednji put izmenio slacko dana Čet Mar 26 2009, 14:28, izmenio ukupno 3 puta

146Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Uto Mar 10 2009, 20:49

mena

mena
moderator
moderator

O lijepe prinove...sve je super i nije tako kako si mi rekla da znas..

http://biljke.bosnianforum.com/

147Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Mar 19 2009, 21:43

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Sve po mojoj mjeri Laughing (odnosim se na zadnje slike)!! Mogu li te zamoliti da napises i njihova imena...Hvala ti najljepsa..pomoci ce mi dosta! Smile

148Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Mar 19 2009, 23:56

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Na zadnjoj slici su aloa aristata i crassula arborescens,za ostale nemam još sigurna imena ,kad ih nadjem staviću .Haworthie su pogotovu nezgodne za identifikaciju.

149Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Mar 26 2009, 00:04

slacko

slacko
počasni član
počasni član

MOJA NOVA TRICHODIADEMA SAMO ŠTO NE PROCVETA,BLAGO MENI

Moje biljke  Slacko - Page 6 Diadema

150Moje biljke  Slacko - Page 6 Empty Re: Moje biljke Slacko Čet Mar 26 2009, 11:23

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Drugarice, STVARNO blago tebi, slatka je i ovako, a sa cvetićima cactus Wink

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu