Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Rezervacije u toku za jesenju sadnju voćnih sadnica
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyNed Avg 04 2024, 22:34 od benson

» Ručna transportna kolica
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyČet Jun 06 2024, 22:10 od benson

» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 24 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 24 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 174 dana Sre Okt 09 2024, 22:04

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

baka u svetu kupusa i kaktusa

+19
inaaa
bubamarac
Iain
Nena79
djeka
agava
vlasta
Kole
Marinela
lepa kata
kelta
dzomba77
fifi
niho
ema
jasminaaa
mena
alisa
baba
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Sub Jul 04 2009, 23:11

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Sve je prelepo spring Kod mene u jednoj knjizi ima slika gde je u cvetu ima male roze cvetice spring

77baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Ned Jul 05 2009, 06:19

baba

baba
počasni član
počasni član

Marinela ::Sve je prelepo spring Kod mene u jednoj knjizi ima slika gde je u cvetu ima male roze cvetice spring
rhipsalis jel ?

78baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Ned Jul 05 2009, 14:33

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Da. Evo i slika neznam kolko se vidi jer nisam znala kako da secem samo ono sto treba tamo dole u cosku je u cvetu veildance
baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Hwscan00093

79baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Ned Jul 05 2009, 14:36

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Pa ti posle sto vidis obrisi ako hoces ili reci meni da obrisem htela sam samo da vidis kako izgleda veildance

80baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Ned Jul 05 2009, 15:34

baba

baba
počasni član
počasni član

Hvala ti malena , necu da brisem , neka ima finih saveta ova tvoja knjizica Wink veildance

81baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Ned Jul 05 2009, 16:45

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Ok.samo sto pise na rumunskom study

82baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Čet Jul 16 2009, 18:27

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance veildance UUUUUU marinela treba ovo prevesti

83baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Pon Jul 20 2009, 09:51

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

Jao kakve biljke!!
Svaka čast ženska, sve je fantastično!!!

84baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Ned Jan 17 2010, 18:42

mak

mak
počasni član
počasni član

Baba pregledala sam tvoje kaktuse...WOW....šta drugo reći. Oduševljena sam.
Samo ne vidjeh kupus......hahahaha

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

85baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Uto Jan 26 2010, 09:11

baba

baba
počasni član
počasni član

Joj hehhe bas me nasmeja veildance jos kad je sa necim dimljenim Embarassed

Pravi kaktusari su skloni da sukulente nazivaju kupusom pa sam ja iskoristila njihov termin , zvuci onako malo veildance

86baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Uto Jan 26 2010, 09:35

mak

mak
počasni član
počasni član

baba ::Joj hehhe bas me nasmeja veildance jos kad je sa necim dimljenim Embarassed

Pravi kaktusari su skloni da sukulente nazivaju kupusom pa sam ja iskoristila njihov termin , zvuci onako malo veildance

Za taj izraz nisam znala i zvuči zbilja "ono malo".
Nego, gdje si nabavila ove rijetke vrste? Kolekcija ti je nesvakidašnja i tvoji primjerci se ne nalaze često (ili nikako) u prodaji.
Takve primjerke imaju samo vrsni kolekcionari.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

87baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Uto Jan 26 2010, 11:04

baba

baba
počasni član
počasni član

Volim te retke vrste , zaljubljenik sam u sve cudno i neobicno Smile

Preferiram sukulente i euphorbije zbog zimovnika koji nemam Crying or Very sad ali volim i kaktuse Embarassed rado bi imala masu mamilarija i opuncija ali eto , bice jednog dana nadam se Very Happy

88baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Uto Jan 26 2010, 22:12

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

baba ::

Preferiram sukulente i euphorbije zbog zimovnika koji nemam Crying or Very sad ali volim i kaktuse Embarassed

Ma bako bako prava si ...euphorbie su ti za 10....interesuje me koja je odprilike cena euphorbia infausta ...i obese ...cula sam da su jako skupe..ako i naletis na njih!

Da ne spominjem da sam se i ja navukla sto na euphorbie sto na sukulente uopste..pa nema prave kolekcije bez njih!

89baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Sre Jan 27 2010, 10:08

baba

baba
počasni član
počasni član

Ima je i za 1000 Cool samo je treba naci Wink a infausta ima za 300-400 zavisi od velicine , ja sam moju upokojila sta joj je bilo pojma nemam , na istom mestu sa ostalima, u istom supstratu, na potpuno identicnom tretmanu sa ostalima i nema je Sad mislim da su one previse cudne jednostavno im dodje vreme za umiranje Crying or Very sad

90baka u svetu kupusa i kaktusa - Page 4 Empty Re: baka u svetu kupusa i kaktusa Sub Jan 22 2011, 12:27

Tiki

Tiki
Član
Član

Kolekcija je raznovrsna i stvarno lepa. cactus

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu