Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni

+27
Poison
Pera30
kristal
felicija
MACE
mara90
p_e_r_o@hotmail.com
mak
yellow
dacapd
ROSA
Yolli
anam
Marinela
niho
lepa kata
jasminaaa
dzomba77
agava
slacko
fifi
marija
voki
bubamarac
tasa
alisa
mena
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 5]

agava

agava
počasni član
počasni član

Slaćko prava je ljepotica Very Happy

mena

mena
moderator
moderator

Uh zar je to bilo 2006 prijo moja...A da je porasla i da je prelijepa jeste nema sta...
jocolor


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

slacko

slacko
počasni član
počasni član

A možda je bila i 2007 ali svejedno,bilo je minus 7 i putovala je 5 dana ,svi su mislili da je gotova al.....nije.

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Znala je i ona da je poklonjena od srca Wink Wink tako da je prezivila i taj minus Very Happy Very Happy ...Bas lijepa!! Ja licno je nisam nikad imala ali je ima moja sestra i morat cu je slikati kad odem kuci,jer i kod nje je ,ako se dobro sjecam Smile, pravo visoka!!

voki

voki
počasni član
počasni član

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Cvetsrcastogf
Tek sada počinje da se otvara cvet na filodendronu sa srcastim listovima.

mena

mena
moderator
moderator

Cvjetove na filodendronima nisam nikad imala priliku da vidim,ali mozda nekad i bude..
Imaju li neki miris ti cvjetovi??


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

voki

voki
počasni član
počasni član

Bez mirisa su.
Ovaj je beo iznutra.
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 IMG_0839-1

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Neobičan ali lijep cvjetak

mena

mena
moderator
moderator

Tek sad vidim razliku i koliko je monstera kod mene porasla...Od nje poslala pelcer Slacku nju drasticno skratila i evo kako sad izgleda..

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Monste11


_________________
Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš.
http://biljke.bosnianforum.com/

fifi

fifi
zaslužni član
zaslužni član

Bas ti je lijepa Meno , nadam se da ce i moja biti takva jednog dana bee

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Ovo su moji filadendroni. Manja i veca monstera su letos razdvojene od velike mame koju sam jesenas udomila jer nisam imala gde sa njom. Al neka porasce one meni opet
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 DSCN0895
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 DSCN0896
Al nesto su zadnjih dana poceli da zute po malo, prihranila sam pa cemo videti Wink

agava

agava
počasni član
počasni član

Bebice su super ,a da im nije malo vruće pa su poćele da žute

alisa

alisa
moderator
moderator

L.Kato,ova boja listova mi liči na previše zalijevanje biljke,znam iz iskustva Embarassed ,i moje su tako ,često,izgledale,dok se nisam naucila da je za biljke bolje i premalo nego previse vode...

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Oooo, da, ja spadam u one biljkoljupce koji svoje ljubimce dave prevelikom ljubavlju. Al konkretno kod filodendrona mislim da nije to. Vidi se na velikom kako je poterao novi list za koji nije imao snage, susi se iako se nije ni optvorio. Vecina biljaka mi pokazuje sad krajem zime razne simptome pobune sto stoje u prostoriji gde stalno duva topao vazduh od klime, ima plinskih isparenja koja retko koja biljka dobro podnosi

agava

agava
počasni član
počasni član

Ipak sam bila upravu da im je vruće Very Happy Very Happy

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Volim ja cvece, al ako moram da biram bilje je da njima bude vruce nego meni hladno geek

alisa

alisa
moderator
moderator

Ne znam,i mojim biljkama je prevruce s obzirom da se grijem na centralno,i da nikada tem.ne pada ispod 20c,nemaju bas simptome kao tvoja...Kad je biljkama vruće i suh zrak,onda one imaju uvenule i zute vrhove,ali kad imaju crne fleke na sebi,obicno je to od viska vode,premalo sunca,il tusiranja biljaka na direktnom suncu.Sve ja to iskusila na svojim biljkama Laughing Na greskama svojim naucila sam najvise Embarassed ....

L.Kato slazem se bolje da nama toplo,pa makar njima bilo prevruce Laughing

niho

niho
počasni član
počasni član

Ja imam filedendron visok oko 2 metra, samo što moj ima listove na vrhu i vise mu oni pipci veliki, pa gledam kome da ga uvalim veildance veildance veildance veildance veildance

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Super su sve nisam znala i da cvetaju.
Evo jos nekih slika iz te moje knjige kakvih vrsta jos postoje izvinite sto pise na rumunskom ali neznam kako se sece da ostanu samo slike sto je i njvaznije. Nadam se da cete uzivati i da vam nece smetati sto pise na rumunskom. flower
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Hwscan00174
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Hwscan00175

niho

niho
počasni član
počasni član

funkyboy ::Kad god sam krenuo u potragu da utvrdim koje je vrste moj Philodendron samo sam se vise zbunio. Negde se spominje da je to philodendron selloum dok je negde to philodendron bipinnatifidum a negde je i philodendron xanadu. U vecini slucajeva ovaj moj izgleda kao philodendron selloum pa je to verovatno ta vrsta.

Ovo je slika mog omiljenog cveta u saksiji

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Philod10


Ovo bi voljela imati oduševljena sam sa njom veildance veildance veildance

anam

anam
aktivni član
aktivni član

Evo i moje malecke monstere... Very Happy

filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Picture020fpn.th
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Picture021nwr.th
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Picture023lnf.th
filadendron - Monstera (Monstera deliciosa) i Filodendroni - Page 2 Picture025eyl.th

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Anam,kažeš malecke a ona WOW affraid Prekrasna je Smile

anam

anam
aktivni član
aktivni član

Hvala.. Very Happy NIsu bas svetle slike ali vidi se dosta dobro... Ima i 3 mlade biljcice rastu iz ove velike,jedna se i vidi,u levom cosku dole... a ove dve jos nisu tako izasle...

agava

agava
počasni član
počasni član

Šta reći kapitalac Very Happy

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Htela si reci ogromna monstera hihi predivna jeeee veildance

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Similar topics

-

» Actinidia deliciosa - kivi

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu