Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni...

+43
maki75
sandraS
Dadek182
otherkind
xtina
INNSBRUCK
BetiBup
fanny54
Kristina
Igorigo
p_e_r_o@hotmail.com
MACE
yellow
mak
kristal
alena
baba
branka
mara90
Almightyme
Mamma
Yolli
Marinela
magnolija
JeJa
niho
rose
lepa kata
anam
dadoxxl
agava
tasa
dzomba77
Aiwa
Mila1
Fatka
ema
Dina
alisa
jellena
slacko
bubamarac
mena
47 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 8]

kristal

kristal
Član
Član

mara90 ::
kristal ::Ja imam bogumvilu oliander hibiskus crveni dupli daturu asparagus... ali bih rado na prolece slala reznice posto mislim da bi bilo uspesnije pa ako neko hoce nek me podseti u aprilu da to i uradim na pp.A, ja bih limun ili maslinu

Cao, kojih su ti boja olianderi i bogumvila? Ja imam limun za izvoz
Hibiskus je crveni dupli sobni i mogu odmah da ti odsecem pelcer a oliander je rozi i trnutno imam jednu grancicu u vodi,pa kada se ozili poslacu.

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Kristal i mene interesuje bogumvila i (ili) hibiskus, ali nemam limun ni maslinu, ali cu imati da ponudim singonijum, sanseverije i jos po koju biljku za razmenu Smile

kristal

kristal
Član
Član

[quote="kristal"]
mara90 ::
kristal ::Ja imam bogumvilu oliander hibiskus crveni dupli daturu asparagus... ali bih rado na prolece slala reznice posto mislim da bi bilo uspesnije pa ako neko hoce nek me podseti u aprilu da to i uradim na pp.A, ja bih limun ili maslinu

Cao, kojih su ti boja olianderi i bogumvila? Ja imam limun za izvoz
Hibiskus je crveni dupli sobni i mogu odmah da ti odsecem pelcer a olianderje rozi i trnutno imam jednu grancicu u vodi,pa kada se ozili poslacu.[/quote
Izvini bogumvila je roza ali ona je u podrumu pa tek na prolece

kristal

kristal
Član
Član

ok za bogumvilu na prolece a ovo ostalo dajte mi adresu ili sta vec da vam posaljem na pp

mara90


aktivni član
aktivni član

kristal ::ok za bogumvilu na prolece a ovo ostalo dajte mi adresu ili sta vec da vam posaljem na pp

Ok.Hibiskuse imam iste ko i ti.Interesuju me samo bogumvila i lijander(jel ti je i on rozi)

kristal

kristal
Član
Član

mara90 ::
kristal ::ok za bogumvilu na prolece a ovo ostalo dajte mi adresu ili sta vec da vam posaljem na pp

Ok.Hibiskuse imam iste ko i ti.Interesuju me samo bogumvila i lijander(jel ti je i on rozi)
da lijander je svetlo rozi

mara90


aktivni član
aktivni član

kristal ::
da lijander je svetlo rozi

Imam tu boju. Ja bih onda samo bogumvilu Very Happy

branka

branka
počasni član
počasni član

Evo i moja lista zelja se prosirila .Od kako sam sa vama moj novcanik sve tanji a cveca sve vise ali sta cu kad ga volim.Nego evo liste:
brunfelsia,bauhinia,jakobinia,plumbago,jakaranda,tibouchina,lagerstroemeia,duranta repens,calistemon,solanum rantoneti,iochroma i pandorea jasminoide.Ovo mi dodje kao zapisnik ovde pa cu bas videti posle godinu dana dokle sam stigla sa precrtavanjem.

mara90


aktivni član
aktivni član

Ja imam jakobiniju, kad je budem orezala javicu ti.Inace boja je pink

ema


počasni član
počasni član

Kad se sjetim liste od prošle i pretprošle godine - ohoho - dobro sam se snabdjela.
Trenutno tibouchina, brunfelsia, aeschinanthus, duranta repens, rododendroni svih mogućih boja. Ima tu još nekih sukulentnih biljčica, ali to po strani. Eto, pa ću uporediti za godinu dana.

branka

branka
počasni član
počasni član

Hvala Maro a ja za lampione nisam zaboravila i saljem ti ih ovih dana,izvini sto si cekala toliko dugo ali dan da traje 48 sati mislim da bi bio kratak za sve obaveze!

mara90


aktivni član
aktivni član

branka ::Hvala Maro a ja za lampione nisam zaboravila i saljem ti ih ovih dana,izvini sto si cekala toliko dugo ali dan da traje 48 sati mislim da bi bio kratak za sve obaveze!

Laughing ali zato ja jesam....nema problema,ako imas jos nesto ili ti jos nesto treba a da nije na ovom spisku,ti reci

mak

mak
počasni član
počasni član

ema ::Kad se sjetim liste od prošle i pretprošle godine - ohoho - dobro sam se snabdjela.
Trenutno tibouchina, brunfelsia, aeschinanthus, duranta repens, rododendroni svih mogućih boja. Ima tu još nekih sukulentnih biljčica, ali to po strani. Eto, pa ću uporediti za godinu dana.

Ema, računaj od mene na Aeschynanthus i tibouchina sa ovog spiska.
Napiši cijeli spisak, jer ne stavljam na blog sve biljke. Ima tog daleko više.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

ema


počasni član
počasni član

Hvala draga moja!

yellow

yellow
počasni član
počasni član

Aiwa ::Svidja mi se Difenbahija Reflecta..koju je tesko naci...a i kad je nadjem uzasno je skupa... Sad
Aiva ja je imam,ali samo stablo posto sam je isekla zbog cvetanja[greskom mojom] dala bih ti je ali ne znam kako?Inace kupila sam je prosle god i eto upropastih Sad al krenuce valjda cu uspeti da je odgajim da bude kao kad sam je kupila spring

yellow

yellow
počasni član
počasni član

Yolli ::Pa da napisem sta je ono sto bih ja jako volela da imam
- agloenema (bilo koja vrst, kod nas ih nisam videla u cvecarama)
- chamaedorea elegans palma
Bas sam skromna, zar ne? Embarassed Embarassed Embarassed
ja imam samo anglaonemu od toga sto ti treba Smile

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Yellow kakva ti je agloenema , da li je sa sarenim ili cisto zelenim listovima? Od Lepe Kate sam dobila jednu sa zelenim listovima ali bih jako volela i onu koja je satirana jocolor Javi mi na pp kakva je u pitanju i naravno napisi svoju listu zelja mozda nesto imam i ja lol!

mara90


aktivni član
aktivni član

imam i ja angloenemu sa zelenim listovima

MACE

MACE
Član
Član

CAO SVIMA!NOVA SAM NA FORUMU.MOJ SPISAK ZELJA IZGLEDA OVAKO:SANSEVERIJA CYLINNDRICA,FIKUS ROBUSTA,FIKUS MELANI,CRASSULA ROSULARIS I AGLONEMA.

yellow

yellow
počasni član
počasni član

moja lista zelja izgleda ovako ako ko moze da mi je ispuni Embarassed
hibridne difenbahije,calatee[marante,stromante,cenante],anglaoneme,sve od navedenih vrsta koje nemam,a najvise bih volela ''caladijum''-sareni koren koji mi je propao pre nekoliko godina i vise ga nisam mogla naci a izg

achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 5 Pictsm10

izledao je ovako[slika uzeta iz knjige''Nega sobnog cveca''
hvala unapred a ja cu koliko je u mojoj moci ispunjavati vase zelje
veildance veildance veildance

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

joj ja bi htjeo zutu bugenviliju ljubicasti bijeli i narancasti olijander.....kaktuse sve moze.....euphorbia trigona, hibiskuse roza zuti itd sve osim crvenih duplih i celavih, calateje stromanthe, belopernone, itd ima toga jos samo me sramota vise i pisat....moje su zelje preopsirne.....unaprijed hvala...i da tko ima sjemena od crvene pupavice

yellow

yellow
počasni član
počasni član

sve sto mogu da izdvojim od kalatea,stromanti cu ti poslati na prolece posto sam vecinu obecala na forumu tako da ces imati sve sto ja imam al za koju godinu a mozda i pre a za semenke ako nadjem i njih ti saljem veildance veildance veildance

ema


počasni član
počasni član

Hitno mi treba difenbahia. Jedna, meni jako bliska, osoba je želi.
Za nju dajem nešto od svojih biljaka (predstavite svoje biljke - moje biljke)
Ona obična difenbahija; po mogućnosti iz BiH radi slanja i brzine Smile
http://www.zimmerpflanzenlexikon.info/lexikon.php?id=280

mak

mak
počasni član
počasni član

ema ::Hitno mi treba difenbahia. Jedna, meni jako bliska, osoba je želi.
Za nju dajem nešto od svojih biljaka (predstavite svoje biljke - moje biljke)
Ona obična difenbahija; po mogućnosti iz BiH radi slanja i brzine Smile
http://www.zimmerpflanzenlexikon.info/lexikon.php?id=280

Pa ema zar u Sani nema kupiti Difenbahija???

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

ema


počasni član
počasni član

Nema, gledala sam.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu