Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni...

+43
maki75
sandraS
Dadek182
otherkind
xtina
INNSBRUCK
BetiBup
fanny54
Kristina
Igorigo
p_e_r_o@hotmail.com
MACE
yellow
mak
kristal
alena
baba
branka
mara90
Almightyme
Mamma
Yolli
Marinela
magnolija
JeJa
niho
rose
lepa kata
anam
dadoxxl
agava
tasa
dzomba77
Aiwa
Mila1
Fatka
ema
Dina
alisa
jellena
slacko
bubamarac
mena
47 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 8]

mara90


aktivni član
aktivni član

ja imam zelju za adeniumom i madagaskarskom palmom(ali ona sa gustim bodljem) veildance

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Yolli ::Bubamarac taj solanum mi treba, (ja imam solanum jasminoides, prelepa biljcica sa neznim belim cvetovima) Imam i pitanje : kad je najbolje posejati bobice , da li da ih ostavim za prolece ili ih mogu vec sad staviti u zemlju jocolor lol!

...ja ih sadim u rano prolece i vec iste godine imam plodove Very Happy

http://poljoinfo.com

mara90


aktivni član
aktivni član

a zna li neko gde mogu da nabavim lukovice kale?

Almightyme

Almightyme
Član
Član

JeJa ::I ja . Wink . nego hoćeš da ti šaljemo semenke ili lično da donesemo pelcere? Laughing


da posaljete. Very Happy

mara90


aktivni član
aktivni član

Almightyme ::Trazim fuksije i hibiskuse. tree

Imam ja crveni dupli hibiskus, i pink (trebalo bi da je i on dupli).Jel imas ti kalu(pravu) ili madagaskarsku palmu(seme ili pelcer) veildance

Ili sta vec imas u zamenu?

branka

branka
počasni član
počasni član

A ja zelim mnogo toga ali za pocetak bugenvilije nema veze koje su boje jer pocinjem od pocetka pa tako da sve dolazi u obzir.Imam nocurak,kineski lampion,seme ukrasnog suncokreta a bit ce i semena dature bele.Moze i zamena za reznice solandre maxime spring

branka

branka
počasni član
počasni član

Almigtyme ti bar imas priliku da nabavis hibiskuse kakve hoces ako si u zemlji iz koje se predstavljas .U kvinslandu su ti najveci rasadnici hibiskusa na svetu pa ako si tamo mozes da uzivas u njihvom izgledu ,cena im nije nesto previsoka

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Pa da napisem sta je ono sto bih ja jako volela da imam
- agloenema (bilo koja vrst, kod nas ih nisam videla u cvecarama)
- chamaedorea elegans palma
Bas sam skromna, zar ne? Embarassed Embarassed Embarassed

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

JeJa ::Belu afričku ti lako mogu ražmnožiti, ali smo daleko. Javi da li ti još treba, ja ću je svakako ražmnožavati.

Da li imas Jeja pelcer bele africke jos uvek? Ako ne znas kome da je udomis ja bih je rado primila Laughing

mara90


aktivni član
aktivni član

Javi se Nbonsai na forumu Svet Biljaka.Ja sam kupila chamaedorea elegans.Treba u ponedeljak da mi stigne.Mozda ima jos neku.

mena

mena
moderator
moderator

I dalje na listi zelja iochroma.. Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Želim, želim...svašta, ali najveća mi je i najteže ostvariva želja tibouchina Sad
Ako neko sazna gde ima da se kupi javite Smile

baba

baba
počasni član
počasni član

mena ::I dalje na listi zelja iochroma.. Very Happy
koja ? Cool

89buket = Pon Sep 21 2009, 19:43

alena

alena
Novi član
Novi član

mara90 ::a zna li neko gde mogu da nabavim lukovice kale?

Lukovice kale se prodaju obicno na prolece u svakoj bolje snabdevenoj poljopr.apoteki veildance

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Pa da napisem sta je ono sto bih ja jako volela da imam
- agloenema (bilo koja vrst, kod nas ih nisam videla u cvecarama
Pošalji mi adresu na PP odvojiću ti deo zelene. Imam i onu drugu, ali nije baš velika pa ti to mogu dati kad potera bar još jedan izdanak Very Happy

mena

mena
moderator
moderator

baba ::
mena ::I dalje na listi zelja iochroma.. Very Happy
koja ? Cool

E Babac moj uopste mi boja nije bitna--bilo koja da je nema veze.. Suspect

http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Kato ne znam da li sam ti javila adresu, u momentu slanja mi je puko internet a ne bih da sam dosadna pa da ponavljam Embarassed

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Stigla adresa, pogledaj PP Very Happy

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Kato vidi ko ti mase veildance veildance veildance
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 4 188

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

E ono je nevrovatno, poslata juče oko dvanaest i već stigla Shocked . Ima jedna pošiljka poslata prošlog petka nije joooš stigla do sombora Crying or Very sad

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Svidja mi se Difenbahija Reflecta..koju je tesko naci...a i kad je nadjem uzasno je skupa... Sad

alisa

alisa
moderator
moderator

Aiwa ::Svidja mi se Difenbahija Reflecta..koju je tesko naci...a i kad je nadjem uzasno je skupa... Sad
Još uvijek je tražiš?Ovdje sam par puta naletila na nju,stvarno predivno izgleda,a cijena joj jeste malo povisoka.Ja ne volim dife Laughing

Aiwa

Aiwa
počasni član
počasni član

Eto kao sto vidis... Laughing Laughing nisam je nigde videla sem u jednoj cvecari onako je poveca ali stvarno preskupa za moj ukus.... pa se nadam jednom...nekad..negde ...naletim na nekoga ko je ima... Laughing Laughing Laughing

kristal

kristal
Član
Član

Ja imam bogumvilu oliander hibiskus crveni dupli daturu asparagus... ali bih rado na prolece slala reznice posto mislim da bi bilo uspesnije pa ako neko hoce nek me podseti u aprilu da to i uradim na pp.A, ja bih limun ili maslinu

mara90


aktivni član
aktivni član

kristal ::Ja imam bogumvilu oliander hibiskus crveni dupli daturu asparagus... ali bih rado na prolece slala reznice posto mislim da bi bilo uspesnije pa ako neko hoce nek me podseti u aprilu da to i uradim na pp.A, ja bih limun ili maslinu

Cao, kojih su ti boja olianderi i bogumvila? Ja imam limun za izvoz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu