Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni...

+43
maki75
sandraS
Dadek182
otherkind
xtina
INNSBRUCK
BetiBup
fanny54
Kristina
Igorigo
p_e_r_o@hotmail.com
MACE
yellow
mak
kristal
alena
baba
branka
mara90
Almightyme
Mamma
Yolli
Marinela
magnolija
JeJa
niho
rose
lepa kata
anam
dadoxxl
agava
tasa
dzomba77
Aiwa
Mila1
Fatka
ema
Dina
alisa
jellena
slacko
bubamarac
mena
47 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 8]

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

Seme strelicije spazih u Tempu, kosta ~50 din. I još milion drugih vrsta kao i lukovica.

Gost

Anonymous
Gost

Jao a ko zna kad će moji ići u tempo.... Nedavno smo išli u rodić pa sad nećemo neko vreme, a jel možeš molim te ti da mi kupiš pa da mi pošalješ, a ja ću ti nekako poslati pare, može? Mooolim te?

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

Ma nije problem, sve bi me koštalo oko ~100 dinara.. ali isto kao i ti, ja ne znam kada ce me put ponovo naneti u Tempo. Pošalji mi adresu na pp.

BetiBup

BetiBup
počasni član
počasni član

JeJo i Shidoshi, kupicu vam ja i poslati sjeme ako nadjem, meni je Tempo blizu! :-) Javim uskoro...
Pozdrav!

Gost

Anonymous
Gost

Hvala Beti!

BetiBup

BetiBup
počasni član
počasni član

Ja zelim da mi neko posalje listic euphorbie milli, ako moze. Posta ide brzo, pa ako bi ga stavio u kovertu cim ga otkine, taman bi se zasusio dok dodje do mene! :-)
Mena mi objasnila da tako ide, zasusis pa sadis! :-)

ema


počasni član
počasni član

Posalji mi adresu Beti

BetiBup

BetiBup
počasni član
počasni član

Poslala! Very Happy
Unaprijed hvala!!!
spring

Gost

Anonymous
Gost

Nudim pelcer difenbahije sa četiri lista i dobro razvijenim korenom u zamenu za nešto egzotično... I seme plavog ladoleža za nešto egzotično...

Sve viškove kao više pelcera banane (pokušavam naći bananu duže vreme) agave, semena haibiskusa običnog crvenog sadnice neke male (pošto mi nijednom nije uspelo da ožilim reznicu, 8 pokušaja)... Ništa to ne tražim da mi baš, baš treba nego ako neko ima viška... Izuzev banane ako neko može da se odvoji od jedne male sadnice tu sam! Laughing

xtina

xtina
Član
Član

Ja bih tako volela Scindapsus ako neko ima,jer nikako ne mogu da ga nadjem......ili neku palmicu... Very Happy spring

Gost

Anonymous
Gost

A ja tražim zmijsku travu odavno konačno sam skontao kako se zove, može li ona iz cvećare da se ispelcuje? spring

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Shidoshi ::A ja tražim zmijsku travu odavno konačno sam skontao kako se zove, može li ona iz cvećare da se ispelcuje? spring

Ja sam nekopliko puta pokusao da uzgojim ovu travu iz reznica ali mi nije uspevalo. Lepo mi je pusti zile u vodi i sta god pokusavao pri presadjivanju u zemlju nije mi uspevao. Prosle jeseni sam uspeo nabaviti gotovu biljku ali sam je preko zime uneo unutra sto se pokazalo kao velika greska i zmijska trava je krepucnula. Sad znam da je trebalo posaiti napolju u zemlju. Za nabavku je dosta teska, equisetum hyemale je botanicko ime a kod nas je uzgajivaci (znam za jednog) nazivaju ekvisetum i ukrasni rastavic, dok je cvecari zovu zmijska trava. Xexexexexe al sam se raspisao achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 Icon_biggrin A hteo sam samo napisati kad bude cvetna pijaca u Novom Sadu treba videti sa rasadnikom "mali vrt" da li ce je iznositi i zamoliti nekog od dobrih ljudi iz Novog Sada da nam je kupi. Sad na prolecnoj izlozbi mi je nisu hteli prodati jer ne izgleda lepo i svi moji pokusaji da mi donesu barem malo korenja nisu uspeli.

http://poljoinfo.com

mak

mak
počasni član
počasni član

bubamarac ::

Ja sam nekopliko puta pokusao da uzgojim ovu travu iz reznica ali mi nije uspevalo. Lepo mi je pusti zile u vodi i sta god pokusavao pri presadjivanju u zemlju nije mi uspevao. Prosle jeseni sam uspeo nabaviti gotovu biljku ali sam je preko zime uneo unutra sto se pokazalo kao velika greska i zmijska trava je krepucnula. Sad znam da je trebalo posaiti napolju u zemlju. Za nabavku je dosta teska, equisetum hyemale je botanicko ime a kod nas je uzgajivaci (znam za jednog) nazivaju ekvisetum i ukrasni rastavic, dok je cvecari zovu zmijska trava. Xexexexexe al sam se raspisao achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 Icon_biggrin A hteo sam samo napisati kad bude cvetna pijaca u Novom Sadu treba videti sa rasadnikom "mali vrt" da li ce je iznositi i zamoliti nekog od dobrih ljudi iz Novog Sada da nam je kupi. Sad na prolecnoj izlozbi mi je nisu hteli prodati jer ne izgleda lepo i svi moji pokusaji da mi donesu barem malo korenja nisu uspeli.
Bibamarac, ova trava raste na moćvarnim staništima, pa možda je nisi uspio uzgojiti iz reznice, zato što je poslije presađivanja nisi dovoljno zalijevao. Ona voli zbilja mokro tlo, a ne samo vlažno.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

otherkind

otherkind
Novi član
Novi član

Ajoj i ja bi ovu daturu, predivna je I love you I love you I love you

Dadek182


Novi član
Novi član

Dobar dobri ljudi! Evo kao početnik zasadio sam par biljaka: Peace Lily, Gerberu i nekakav ljubičasti hibrid "Mačjeg repa". Jako dugo već tragam za nekim egzotičnijim biljkama a uspijevam naći samo stranice gdje mogu naručiti sadnice a kao student nemam para za takve investicije, stoga se obraćam vama za pomoć Smile
Eto liste biljaka koje još namjeravam posaditi pa ako itko može ikako pomoći (sjemenjem, savjetom, biločime) bit ću jako zahvalan i nadam se da mogu pomoći (pošto stara uzgaja jako puno cvijeća doma) Smile
1. Passiflora Quadrangularis "Gigant Grenadilla"
2. Gloriosa Rothschildiana - Ljiljan slave
3. Passiflora Cerulea
4. Musella Lasiocarpa
5. Strelitzia Reginae
6. Etlingera Venusta
7. Ceasalpinia Pulcherrima
8. Strelitzia Nicolai
9. Festuca Ovina Clavuca
10. Calistemon
11. Weigela Florida

Znam da su egzotične i rijetke ali eto, ako se slučajno nađe dobra duša da posjeduje sjeme i da je voljna podijeliti i razmijeniti sjemenje neka se javi na pp Smile

xtina

xtina
Član
Član

volela bih ako neko ima seflericu.....volim je mnogo a moja je uginula......

sandraS


Novi član
Novi član

pozdrav svima...
nova sam u uzgoju cveca i na forumu..
ja bi mnogo volela ako neko ima scandinapsus puzavicu i isusov venac...
spring

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

sandraS posalji mi adresu na pp i biljke uskoro stizu.

http://poljoinfo.com

sandraS


Novi član
Novi član

Shocked Shocked Shocked bubamarac srce mi lupa sto na sat, od radosti naravno...
hvala ti mnogo, mnogo, mnogo...a adresa ti stize odma na pp...
jos 1000 puta hvala Very Happy Very Happy Very Happy

maki75

maki75
aktivni član
aktivni član

Moja zelja je Passiflora victoria, pa ako neko ima grancicu viska, bila bih presrecna.

Tiki

Tiki
Član
Član

Ja bih volela neku reznicu hibiskusa (imam crveni ) ili seme mocvarnog hibija rose

leyafeya

leyafeya
moderator
moderator

Da li neko mozda ima Cissus rhombifollia-u?
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 8 Hpa2111


cat

tadz


Novi član
Novi član

ako neko ima sadnicu ili seme bele majkine dushice
(ili informaciju o tome gde mogu istu da pronadjem)
...molim da mi pomogne....hvala
groe4

chili


Novi član
Novi član

Ako neko ima seme ili sadnicu nekog chilija koji nije na spisku moze mi slobodno poslati veildance  rad sam i da posaljem seme ili sadnice kao revans, ako imam ono sto treba.

Bhut Yolokia yellow,
Trinidad scorpion Moruga,
Jalapeno Green,
Bishops Hat,
Habanero Orange-Whitw-Cocolate-Red Savina,
Bolivian Rainbow,
Thai Hot,
Aurora Chili,
Black Royal chili,
Karneval Chili,
Tabasco Chili,
Feferoni Red,
Feferoni Yellow

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu