Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
achimenes - Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni... - Page 3 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imate li zelju za nekom biljkom--mozda vam neko pokloni...

+43
maki75
sandraS
Dadek182
otherkind
xtina
INNSBRUCK
BetiBup
fanny54
Kristina
Igorigo
p_e_r_o@hotmail.com
MACE
yellow
mak
kristal
alena
baba
branka
mara90
Almightyme
Mamma
Yolli
Marinela
magnolija
JeJa
niho
rose
lepa kata
anam
dadoxxl
agava
tasa
dzomba77
Aiwa
Mila1
Fatka
ema
Dina
alisa
jellena
slacko
bubamarac
mena
47 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 8]

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

Belu afričku ti lako mogu ražmnožiti, ali smo daleko. Javi da li ti još treba, ja ću je svakako ražmnožavati.

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

kad već imam priliku da izrazim svoje želje ja bih rado božure svih vrsta i onaj mali flox sa igličastim listićima što puže po zemlji.

ema


počasni član
počasni član

Želim borovnicu.
Ima li ko kakvu ideju kako da dođem do nje ili njih? (ovdje nema da se kupi)

mena

mena
moderator
moderator

ema ::Želim borovnicu.
Ima li ko kakvu ideju kako da dođem do nje ili njih? (ovdje nema da se kupi)

Ja sam ih nekad vidjela u kutijama a pakovanje je od gren gardena..
Bas imaju veliki izbor sadnica..

http://biljke.bosnianforum.com/

ema


počasni član
počasni član

Bilo je kod nas u prodaji, ali dok sam se ja sjetila one se rasprodale. Ali sam uspjela nabaviti.

mena

mena
moderator
moderator

Kod mene i dalje na listi zelja su:
clerodendrum ugandese
iochroma
plumbago.. Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Ja bi imala zelju ako neko ima pelcer uskrsnjeg kaktusa? flower

ema


počasni član
počasni član

Meni je trenutno na listi agapanthus.
Mena, iz onih mojih sjemenki plumbaga ipak je niklo nešto malo, pa se nadam da ćemo ga izbrisati sa tvoje liste.

mena

mena
moderator
moderator

Strasna si a pazi sad ovo ja posijala agapanthus i jedna je sjemenka nikla,a vidim da jos jedna klija.. Wink
Znaci ako uspije brisem ja sa tvoje liste agapanthus geek

http://biljke.bosnianforum.com/

ema


počasni član
počasni član

Superrrrrrrrrr!

mena

mena
moderator
moderator

Koliko je bilo sjemenki trebala je nici shuma agapanthusa,ali ja sam zadovoljna sa dvije biljke..
Znaci ako bude sve ok,saljem ti jednu samo da ojacaju..tj i da niknu kako treba hehe

http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Ja bih jako volela da nabavim zvončiće, videla slike belih i plavih, kod nas pitala po prodavnicama , ove godine nisu ni nabavljali!
Sad Smile Smile Nudim semenke ukrasne paprike, bide crna dok ne sazri onda menja boju u crvenu

mena

mena
moderator
moderator

Yolli ::Ja bih jako volela da nabavim zvončiće, videla slike belih i plavih, kod nas pitala po prodavnicama , ove godine nisu ni nabavljali!
Sad Smile Smile Nudim semenke ukrasne paprike, bide crna dok ne sazri onda menja boju u crvenu

Na koje si mislila zvoncice??
Ja sam ti mogla kupiti sjeme onih vrtnih i poslati ali sad ih vise nema u prodaji,sve sjemenke povukli..

http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Znam , zato sam i tuzna posto sam negde procitala da prve godine ne cvetaju znaci izgubila sam celu jednu godinu a i naredne cu biti bez njih ukoliko ne nadjem negde vec primerak koji ce odmah cvetati Embarassed Crying or Very sad Videla sam clike belih i plavih, mislim da ih je jasminaaaa postavila
campanula addenda blue star.

alisa

alisa
moderator
moderator

Yolli ::Znam , zato sam i tuzna posto sam negde procitala da prve godine ne cvetaju znaci izgubila sam celu jednu godinu a i naredne cu biti bez njih ukoliko ne nadjem negde vec primerak koji ce odmah cvetati Embarassed Crying or Very sad Videla sam clike belih i plavih, mislim da ih je jasminaaaa postavila
campanula addenda blue star.

Ja mislim da imam taj zvoncic,ako moze iz sjemena,sacuvam ti ja.Samo nikad nisam ga prije imala i ne znam kako sjeme izgleda niti da li ga uopšste ima,pa ko zna nek me uputi Very Happy Ako ima,šaljem ti..Pogledaj na mojoj temi,ima negdje slika tih zvončica..Javi jel to to?

Mamma


Član
Član

ja bih voljela da nabavim amarilis. ove godine ga nijesu dobijali kod nas.
bas sam se svukuda raspitivala i na kraju sam odustla Sad

mena

mena
moderator
moderator

Veliki problem su nam granice,a da je ikako izvodljivo ja bi ti poklonila rado jedan..

http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Ja mislim da imam taj zvoncic,ako moze iz sjemena,sacuvam ti ja.Samo nikad nisam ga prije imala i ne znam kako sjeme izgleda niti da li ga uopšste ima,pa ko zna nek me uputi Very Happy Ako ima,šaljem ti..Pogledaj na mojoj temi,ima negdje slika tih zvončica..Javi jel to to?

Pa Alisa ako uspes da izdvojis semenke bila bih ti stvarno zahvalna Embarassed veildance veildance

alisa

alisa
moderator
moderator

Yolli ::Ja mislim da imam taj zvoncic,ako moze iz sjemena,sacuvam ti ja.Samo nikad nisam ga prije imala i ne znam kako sjeme izgleda niti da li ga uopšste ima,pa ko zna nek me uputi Very Happy Ako ima,šaljem ti..Pogledaj na mojoj temi,ima negdje slika tih zvončica..Javi jel to to?

Pa Alisa ako uspes da izdvojis semenke bila bih ti stvarno zahvalna Embarassed veildance veildance

Ako bude imao sjemenke,šaljem ti veildance

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Supeeeeeer! veildance veildance veildance

Almightyme

Almightyme
Član
Član

Trazim fuksije i hibiskuse. tree

JeJa

JeJa
počasni član
počasni član

I ja . Wink . nego hoćeš da ti šaljemo semenke ili lično da donesemo pelcere? Laughing

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Ako neko bude imao semenke solanuma i ako bi bio voljan da mi ih nekeko dostavi bila bih presrecna veildance

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Yolli koji solanum ti treba, kod mene ce biti semenki solanum capsicastrum pa ako te zanima ta vrsta dogovoricemo se kako da di posaljem semenke.

http://poljoinfo.com

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Bubamarac taj solanum mi treba, (ja imam solanum jasminoides, prelepa biljcica sa neznim belim cvetovima) Imam i pitanje : kad je najbolje posejati bobice , da li da ih ostavim za prolece ili ih mogu vec sad staviti u zemlju jocolor lol!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu