Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Nudim brugmansije, grcke oleandere EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nudim brugmansije, grcke oleandere

+11
ema
alisa
baba
fifi
zana
Monk
kelta
Mila1
boki_bl
vlasta
Fatka
15 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 08 2007, 17:20

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Ja imam za ponuditi grcke oleandere ima ih u cvjetu u basti oko 100 komada.Imacu isto reznica brugmansija, roze i bijele.Jedini problem, je sto smo daleko.Zato molim sve clanove koji prolaze kroz Gracanicu da navrate kod mene.Nije me tesko naci, blizu sam Super marketa ''BINGO'' I jos blize benzinske pumpe poslije ''BINGA'', OMW. samo 200m sam udaljena od benzinske.
Imam i tekome kome treba(Campsis radicans) ima toga dosta ma moze se naci jos kojesta. spring

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Da dodam da nudim i jedan veci filandendron, lupinuse sa vise boja.

vlasta

vlasta
moderator
moderator

ti si fatka živa legenda......

vlasta

vlasta
moderator
moderator

ja ti imam dosta kaktusa...ako ih skupljaš poslat ću ti....jel ima neki bus iz banjaluke sto ide do tebe...jel znas možda....

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

U tome je problem vlasta sto nema busa iz Banja Luke u Gracanicu.
Evo da pregovaramo sa bokijem, on dolazi u Gracanicu ali koliko cesto ne znam, samo znam da ce mi dosta toga propasti posto nemam gdje sa tim.Lijepo je bilo cijeloljeto cvjetalo, mirisalo ali kada dodje zima hmmm mogu samo Sad Sad

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Fatka , kad zelis da dodjemo kod tebe u goste , kad imas slobodnog vremena ? Very Happy

Kupio sam auto pa cemo cim ga prepisem na sebe dogovorit okupljanje ,
mozda ne bi bilo lose krajem iduce sedmice za vikend ili one tamo sedmice ?

Eto samnom moze jos 4 clana da putuju usput vodim na pice i na rostilj jer
ne kupuje se auto svaki dan Smile Dakle , dogovoricemo se samo da rijesim sve papire oko auta jos nije na meni saobracajna dozv.

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Uh, super boki znaci da polijemo auto kod mene.Vazi kada hoces ostavicu broj mobitela i dogovorimo se gdje da cekam. Je li veliki auto da moze sve stati sto cu vam spremiti? veildance veildance

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Fatka ::Uh, super boki znaci da polijemo auto kod mene.Vazi kada hoces ostavicu broj mobitela i dogovorimo se gdje da cekam. Je li veliki auto da moze sve stati sto cu vam spremiti? veildance veildance

Drago je i meni da se konacno okupimo i kod tebe Smile , treba malo pricekati da se rijese neke stvari oko auta pa cemo onda da se dogovorimo oko detalja kad i gdje se nalazimo ... pojasnices nam tacno gdje se nalazis i daces nam svoju adresu i dolazimo ti tacno pred kucu ...

Tamo krajem septembra cemo da se dogovorimo ! Cool Auto je karavan ima mjesta za cvijece ...

Red je da mi tebi nesto donesemo mi tebi dolazimo u goste !!!

vlasta

vlasta
moderator
moderator

hocu i ja ....hocu i ja.... spring ....ako me ne povedete bar mi donesite nesto iz fatkine baste....

10Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Sep 11 2007, 16:38

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Pa i planirano je da idemo nas cetvoro kao standardna ekipa , Ti , Marin ,
Admin i Ja e sad ako budete svi za to da idemo u kompletu onda ostaje
jos jedno slobodno mjesto a to nek vidi Shomi dal ide i njegova sestra Milica ili ce ici njegov rodjak Dejan i to bi bilo ukupno 5 mjesta popunjeno ... vise ni nemoze stati u kola

Evo link od te teme :

http://flowerpower.forumsr.com/O-nama-f3/Okupljanje-clanova-u-Gracanici-p327.htm#327

TAMO NA TEMI NASTAVLJAMO DISKUSIJU O OKUPLJANU U GRACANICI !!!



Poslednji izmenio dana Sub Sep 15 2007, 10:47, izmenjeno ukupno 1 puta

11Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 09:29

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Jos uvijek mi nije jasna razlika izmedju burgmansije i dature.

12Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 15:39

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Evo reci cu ti Mila koja je razlika.Kod dature cvjetovi- one trube idu gore a kod brugmansije idu dole.Ima razlika u rastu i obliku stabalceta.

13Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 16:56

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Zanimljivo, a i da to zovu Grcki oleandar? Nikad cula za to. study A interesantno da su otrovne bas kao i oleandar. Nasem jednom starom susjedu koza pojela lisce od obicnog oleandra i krepala. A on bas nije volio cvijece i jedino je te oleandre drzao oko baste.
Ja am imala bijele trube okrenute prema gore- znaci to je Datura jelte ali je nestala.

14Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 17:22

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Grcki oleander je nesto drugo.

15Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 18:14

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Fatka sta se podrazumjeva pod Grcki oleandar?

16Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 22:20

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

To je jedna vrsta oleandera koji ima narandzaste cvjetice.Ma muka mi sto ne znam da okacim sliku, ali zato cu ti poslati jedan oleander u cvijetu, ako si iz Banja luke ili okolice da ti boki moze uruciti.

17Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 22:36

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Fatka poslala sam ti upute kako je meni Vlasta objasnila (na private). I ja sam po tome uspjela.
Mozda i tebe buni na kraju kad priticnes "copy" trebas zaljepiti tu adresu-iskopirati je i onda staviti paste na forum.
Valjda sam dobro objasnila ovaj kraj jer i ja sam laik za tehniku.

18Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 15 2007, 22:39

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Pokusavala sam ali mi ne ide, dok boki ne dodje kod mene pa da mi pokaze.Poslacu njemu sliku pa da on okaci.Mozes i na googlu da vidis kako izgleda.

19Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 16 2007, 09:59

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

teskom mukom sam je nasla na netu a da ima i slika i tekst, tek po latinskom nazivu:http://monticellostore.stores.yahoo.net/631034.html
Nisam nikad vidjela tako nesto, vise mi lici na patlidjan bjele boje nego na cvjece.

20Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 16 2007, 16:17

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Evo ti latinski naziv.ASCLEPIAS CURRASSAVICA. Cvjetici su sitni crveni sa unutra su narandzasti.

21Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 16 2007, 18:28

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

A to? Stvarno nisam znala za takav oleandar, eno isti listovi kao kod obicnog.

22Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 16 2007, 18:29

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Imaju iste osobine, vole sunce u vodu.

23Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 16 2007, 18:33

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Poslacu ti sjeme.Meni se dopada ima lijepe cvjetice.

24Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Sep 18 2007, 19:21

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Fatka a nemas zute burmansije,one su mi najljepse? sunny

25Nudim brugmansije, grcke oleandere Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Sep 18 2007, 19:26

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Njegov latinski naziv je ASCLEPIAS CURRASSAVICA.Ne znam zasto ga tako zovu ali ima sitne crvene cvjetiće sa žutom sredinom.Pošto ne znam da okačim sliku ti pogledaj na googlu kako izgleda.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu