Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nudim brugmansije, grcke oleandere

+11
ema
alisa
baba
fifi
zana
Monk
kelta
Mila1
boki_bl
vlasta
Fatka
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Nov 03 2009, 10:42

anabela


Novi član
Novi član

mara90 ::da jos uvek ih imam i ja bih radije nesto za zamenu,bilo sta sto nemam ili neku drugu boju brugmansije
Moje su ove boje i ubijaju koliko mirisu.
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 DSC00990
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 DSC00993

To ti je nesto izmedju krem i zute. Ako zelis nesto jos reci, imam jos neke biljcice
Ja imam,različitog sjemena za razmjenu,ako ti to odgovara.Sjeme je većinom trajnica.
Npr.gajlardija,liatris bijeli,kleoma,naprstak,helenij žuti,stolisnik,kaloper ,datura bijela itd.

52Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Nov 08 2009, 18:39

anabela


Novi član
Novi član

Maaaaraaaaa javi se

53Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Dec 06 2009, 13:56

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

fatka....jel bi mi mogla nekako poslat sjemena grckog olijandera bilo kako to bi si volio nabavit a kod nas to jos nisam vidio.......unaprijed hvala...

54Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Čet Dec 17 2009, 07:52

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Naravno da mogu poslati, posalji adresu na PP.

55Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Dec 18 2009, 23:38

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

ako sam uspio poslat adresu svaka mi cast.....

56Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sre Jan 13 2010, 21:03

Gost

Anonymous
Gost

Fatka, imali još filadendrona? Sad

57Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Jan 15 2010, 09:59

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Nemam ja uopste filadendrona.

58Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Jan 16 2010, 22:01

Gost

Anonymous
Gost

Joj, izvini na grešci, neobično, ne sećam se da sam napisao ovaj post ovde!

59Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Jan 17 2010, 17:28

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

fatka jesi ti poslala ono sjeme i kad da ga ocekujem........

60Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pon Jan 18 2010, 09:44

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Nisam jos poslala posto sam operisana pa ne mogu nigdje da mrdnem, ali ne brini stici ce dok bude vrijeme za sijanje.

61Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pon Jan 18 2010, 09:48

mak

mak
počasni član
počasni član

Fatka ::Nisam jos poslala posto sam operisana pa ne mogu nigdje da mrdnem, ali ne brini stici ce dok bude vrijeme za sijanje.

Želim ti brz oporavak. Proljeće uskoro stiže, a s njim i puno posla.
Odmaraj, skupljaj snagu za početak sezone (baštovanske).

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

62Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 3 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pon Jan 18 2010, 19:49

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

oke onda zelim ti brz oporavak i samo neka to stigne a kad to bilo nema veze samo kad posaljes javi....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu