Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nudim brugmansije, grcke oleandere

+11
ema
alisa
baba
fifi
zana
Monk
kelta
Mila1
boki_bl
vlasta
Fatka
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Sep 18 2007, 22:40

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Moram priznat da do sada nsam viddjala takve oleandre i nisu losi ali me a sad ne zanimaju.
Ali moram reci da si me zarazila sa ovim burgmansijama -bas mi se svidjaju. A nemas zute? Zute sam gledala u jednom casopisu i predivne su.

27Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sre Sep 19 2007, 03:52

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Imam i zutu ali je jos mlada, dobila sam je iz Bg od Marije.Ja pokusavam da je oprasim da bih dobila sjeme ali se zuta ne da.

28Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sre Sep 19 2007, 08:15

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Sta ti svasta imas...

29Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sre Sep 19 2007, 20:46

boki_bl

boki_bl
moderator
moderator

Mila1 ::Sta ti svasta imas...

Rekoh ja da Fatka nema sta nema ... Very Happy

30Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sre Sep 19 2007, 22:16

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Ta zuta mi je pojam,gledala sam je u jednom casopisu a onda uopce nisam znala sta je to.

31Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 22 2007, 11:30

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Mila1 danasa je stiglo sjeme.ima 4 mirabilisa, kadifice, ricinusa, pasiflira, 6 djetelina, slak a kod nas je ladolež sjeme nekog žutog grma.Samo reci šta da radim sa onim likovicama djeteline, pošto su suhe.Isto tako me interesuje kako posijati onaj žuti grm.

32Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 22 2007, 14:35

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Jao super, kako je to brzo doslo spring divota.
jel bilo kakvih problema? Napisi detaljno jel prvi put saljem pa dsa znam za ubuduce.

Onaj zuti grm posij na proljece i to ti je trajnica, jednom kad naraste moze jako lako da se razmnozava iz reznica-direkt u zemlju.

Oni rizomi djeteline -posadi ih u zemlju u bastu na malim razmacima -nesto oivici,npr oko drveta isl i oni zacas procvjetaju. Meni bas sad cvjetaju. Mislim da njima ne bi trebala smetat jaca zima. Cim ih se okopa,zalije i pognoji oni buknu. Samo pazi da ne gnojis previse jer oni onda odu u zeleno lisce a cvjetovi se smanje.

Bas mi je drago.
p.s. Slak je iopomea-ladolez-

33Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 22 2007, 15:37

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Nikakvih problema nisam imala zasto bi, postar dosao maksuz na motoru kuci i donio mi tri koverte.U moj sokak samo zbog mene dolaze izuzev kada su racuni za telefon i ostalo.Ne brini mnogo sam koverti dobila i nikakv problem nije.

34Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Sep 22 2007, 15:59

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Dobro kad je tako.

35Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 23 2007, 06:41

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Mila 1...kraljica si Very Happy

36Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Ned Sep 23 2007, 11:40

Mila1

Mila1
počasni član
počasni član

Hvala Kelta, hvala.

37Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Sub Apr 26 2008, 23:37

Monk


Član
Član

sve je ovo super....ali gde se izgubi onaj filadendron sa prve strane,HA Suspect

38Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Čet Okt 09 2008, 18:24

zana

zana
Novi član
Novi član

veildance Cao Fatka, evo ja sam ovde nova, i pocela da citam sve redom, pa rekoh malo da osvezim temo o razmeama, ako budes imala jos koju semencicu roze brugmansie bilo bi lepo da mi posaljes bee

39Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Čet Okt 09 2008, 19:31

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

zana, reci mi odakle si? U Bosni mogu nekako proscercati ali preko granice nikako ne mogu.Sjeme brugmansije je krupno i nikako ga u pismu ne mogu sakriti a u posti su rigorozni.Sjeme oleandera ti mogu poslati nije krupno pa ako zelis posalji mi adresu na PP:

40Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Čet Okt 09 2008, 22:00

fifi

fifi
zaslužni član
zaslužni član

I ja bih sjemenku brugmansije , ako ima viska . Saljem ti pp spring

41Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 14:32

baba

baba
počasni član
počasni član

Fatka ::zana, reci mi odakle si? U Bosni mogu nekako proscercati ali preko granice nikako ne mogu.Sjeme brugmansije je krupno i nikako ga u pismu ne mogu sakriti a u posti su rigorozni.Sjeme oleandera ti mogu poslati nije krupno pa ako zelis posalji mi adresu na PP:

Fatka mozes poslati u ovakvim kovertama Wink tj soft ili air envelope Smile

Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Eqeqw1116

42Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 15:29

alisa

alisa
moderator
moderator

Da u ovakvim kovertama i ja saljem ,kad su vece sjemenke il kad su u pitanju reznice il pelceri... :DIma ih kupiti u knjižarama,poštama....Ja kupim na pošti,i cijena je od 1 km pa gore zavisi od veličine koverte...

43Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 17:02

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Drage moje, kada kupim tu kovertu moram onoj u posti dati da pregleda i ona zatvori.Kaze sjeme se ne moze slati pa su mi jednom zvali sefa.Jednom sam platila carinu i puka sreca da je proslo, zato sto su bile orginal kesice sa sjemenom ili je zaista bila sreca.
interesantno je da dobijem koverte sa sjemenom ali slanje ide tesko.Na forumu SB sam, poslala 4 koverte sa sjemenom lavande i samo jedna osoba dobila u Mekedoniji ali ostali nisu dobili.Ponovo sam opet kupila tri kesice i opet poslala i opet nisu dobili.

44Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 20:02

ema


počasni član
počasni član

Fatka, imaš li još sjemena grčkog oleandera?
I ja bih ga rado imala.

45Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 20:13

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

ema, imam imam sjeme samo posalji adresu na PP.

46Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 20:15

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

alisa, hoces li ti poslati sjeme brugmansije za zanu a ja bih do tebe poslala.

47Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Okt 10 2008, 20:50

fifi

fifi
zaslužni član
zaslužni član

Moze Fatka , nema problema. spring

48Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Pet Avg 14 2009, 23:32

mara90


aktivni član
aktivni član

imam seme grckog oleandera i (neuziljene) pelcere brugmansie.Za razmenu/prodaju

49Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Okt 27 2009, 22:21

anabela


Novi član
Novi član

mara90 ::imam seme grckog oleandera i (neuziljene) pelcere brugmansie.Za razmenu/prodaju
mara,važi li još ponuda za brugmansije. Jesu li ti drvenaste reznice i koje su boje.Ja bih se rado prijavila, šta tražiš zauzvrat,ili ako prodaješ za koliko.

50Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 Empty Re: Nudim brugmansije, grcke oleandere Uto Okt 27 2009, 22:30

mara90


aktivni član
aktivni član

da jos uvek ih imam i ja bih radije nesto za zamenu,bilo sta sto nemam ili neku drugu boju brugmansije
Moje su ove boje i ubijaju koliko mirisu.
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 DSC00990
Nudim brugmansije, grcke oleandere - Page 2 DSC00993

To ti je nesto izmedju krem i zute. Ako zelis nesto jos reci, imam jos neke biljcice

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu