Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!!

+35
Rija
BetiBup
fanny54
JeJa
felicija
Kristina
Aiwa
rothko
Sanja.f
Pulherija
mak
Zdravka
p_e_r_o@hotmail.com
bijeljanka
baba
djeka
inaaa
Nena79
vlasta
bubamarac
rose
Marinela
Gaga
lepa kata
Kole
ema
agava
dzomba77
fifi
jasminaaa
kelta
admin
slacko
mena
niho
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 25]

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Super kolekcija.Pa ti nema koji nemaš.Super affraid

102Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Mar 05 2009, 10:57

niho

niho
počasni član
počasni član

Hvala Jasmina najljepša veildance veildance veildance

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Svi su jako lijepi Laughing ...svidjaju mi se ove slike gdje ih je vise,tu se lijepo vide,na ostalim blic je malo zeznuo kvalitet slike ali bas lijepo od tebe sto si se potrudile da nam ih pokazes i tako..!! Ako slucajno znas imena,ubaci nam i njih Very Happy ...hvala ti!!


bom bom

Gaga


aktivni član
aktivni član

Niha savaka cast na kaktusima.Moja cerka koja ima 14 godina, vec ima svoju kolekciju kaktusa, i to bas poveliku. Moram joj pokazati tvoje slicice.

niho

niho
počasni član
počasni član

Hvala Gaga njljepša ali zašto, i nebi ti prikazala i njenu kolekciju, baš bi voljela je vidjeti jer kad neko tako mlad nešto voli što veliki ne onda je za mene to nešto veliko. Svaka joj čast i treba da ti bude ponos jedan veliki tree tree tree tree flower3

106Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Mar 12 2009, 18:02

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance

.. Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 2yowcv7

.. Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 2n8wtua

groe4 flower

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Evo da se prikljucim i ja ovde. Sd sam pogledala sve ove stranice i odusevila sam sa affraid affraid affraid niho nemam reci pale
Imam i ja crvice nisam znala do sad kako se zovu,bas je originalno ime i lako za pamcenje. Ja cekam da mi moji cvetaju posto ih nisam vise unela na toplo kao prosle god.pa se nadam da ce mi cvetati Basketball
Ja nemam puno kaktusa jedno pet sest ako racunan i sukulente ailo ih volim naravno i uvek su mi kaktusi bili nekako misteriozni zbog lrpote njihovih cvetova. cactus cactus cactus

niho

niho
počasni član
počasni član

Marinela ::Evo da se prikljucim i ja ovde. Sd sam pogledala sve ove stranice i odusevila sam sa affraid affraid affraid niho nemam reci pale
Imam i ja crvice nisam znala do sad kako se zovu,bas je originalno ime i lako za pamcenje. Ja cekam da mi moji cvetaju posto ih nisam vise unela na toplo kao prosle god.pa se nadam da ce mi cvetati Basketball
Ja nemam puno kaktusa jedno pet sest ako racunan i sukulente ailo ih volim naravno i uvek su mi kaktusi bili nekako misteriozni zbog lrpote njihovih cvetova. cactus cactus cactus


- veildance Dobro došla i vjerujem da ćeš još više zavoljeti kaktuse i sukulente ako se budeš sa nama družila. Možemo ti u svemu pomoći smo napiši,a i poneki kaktusić se uvijek pošalje. Drago mi je štu će ti silvestri ove godine cvijetati kako si navela onda očekuj u ljeto cvijet. veildance veildance

niho

niho
počasni član
počasni član

- Evo nešto sam malo pokušala uljepšati pa kako izgleda.. veildance

..Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 2wdn85t

veildance veildance

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Ja se nadam da ce cvetati spring
Super je ova poslednja slika niho veildance

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance
-------- Evo nabavila sam nekoliko primjeraka pa da ih pokažem ovako;

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Jqp0kz

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance
------------I još ovako------------

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 F4mkut
lotus

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance

---------- Pa i ovako ....----------------

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 2l913b9
lotus

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance

----------- I još ovako iz ovog ugla gledano novo je novo-----------------

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 50nq7p

lotus

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus lotus

----Evo jedan vekiki primjerak ALOE pa uživajte----------------

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 9qi8g8



monkey

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 2nu3au0

monkey

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Super su kaktusi bas uzivam niho. Izgleda da i ja onda imam aloju jer je kao tvoja samo manja cactus

mena

mena
moderator
moderator

Super su ti ove nove prinove i vidi se da volis kaktuse.. Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

niho

niho
počasni član
počasni član

cactus

Biće još samo sam počela da ih postavljam veildance
drago mi je da vam se dopadaju veildance veildance

Gaga


aktivni član
aktivni član

Niha, kaktusi su ti prelepi,ti kao da si rodila moju cerku i ona je luda za kaktusima, pa sam ih i ja prihvatila pored nje.

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Svaka čast Niho na prinovama, a i ovo sa obradjenim fotkama mi se dopada. Samo napred

122Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Mar 19 2009, 10:12

niho

niho
počasni član
počasni član

To ja samo isprobavala i dobro ispalo možda još poneki ukrasim , ali sve u svemu hvala ti najljepša kato veildance veildance veildance veildance

123Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Mar 19 2009, 17:24

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus

---Ja sam malo bila zastala ali nije do mene nego veze su mi slabe prekida svakog trena,a evo sd izgleda da je sve ok pa da krenem.....

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Fohd2b

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 2d0xs9j



rose

124Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Mar 19 2009, 17:25

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 23mkg3p

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Xaxxfc

rose

125Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Mar 19 2009, 17:28

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 Qnwfts

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 5 347i9sj


rose

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu