Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 6 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa.....

+35
FatimaH
acer69
ružica
p_e_r_o@hotmail.com
tikvić
Yolli
branka
fanny54
BetiBup
mak
Zdravka
bijeljanka
dzomba77
Mamma
lepa kata
Marinela
Nicole45
niho
agava
jasminaaa
vepar
magnolija
jaca30
kelta
Aiwa
sladja81
bubamarac
Kole
baba
djeka
vlasta
Dina
admin
mena
alisa
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 7]

tikvić


aktivni član
aktivni član


Nema na čemu draga Magnolija.Meni je jako drago što sam te obradovala, jer kad je netko zbog mene sretan i ja sam tada sretna.Želim ti da cvijeće koje sam ti poslala uspješno raste i da te na proljeće obraduje svojim cvijetovima.
A moja kćerka se puuuuno zahvaljuje što si joj zaželjela sreću(još onako "slatko"), trebat će joj.

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

i da znaš da me jesi obradovala, svaki cvijetić koji si mi poslala u mom vrtu će nositi tvoje ime.tvoja predivna kćerka se nema šta zahvaljivati čuvam joj sreću da sve dobro prođe.pozdrav

alisa

alisa
moderator
moderator

I ja se zahvaljujem tikvić,od srca!Nema čega nema u ovoj njenoj pošilji.Biljke su extra podnijele put,jer si ih baš dobro upakovala.Hvala ti punoo,punooo.. spring

tikvić


aktivni član
aktivni član

Sitnica, bit će toga još.

tikvić


aktivni član
aktivni član


Evo i ja koristim priliku sa se zahvalim Alisi i Magnoliji na predivnom cvijeću koje u mi poslale.
Alisa, Magnolija od srca vam hvala

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

ja malo kasnim al evo da se i ja zahvalim tikviću na judinom drvetu i sjemenkama trajnica veliko hvala jos da sjemenke niknu bicu presretan..... spring

admin

admin
Admin
Admin

Samo da se zahvalim Dadi na gostoprinstvu i biljkama koje nam je poklonio. Hvala

http://www.biljnocarstvo.com

kelta

kelta
počasni član
počasni član

gdje su fotografije ?

ružica

ružica
počasni član
počasni član

nek neko i meni neki pelcer pošalje bit ču mu vječno zahvalna,nebiram volim svo cviječe........ veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance Laughing Laughing Laughing Laughing

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

Danas sam dobila paket sa biljkama i sjemenkama od naše drage Tikvić.Paket je putovao dva dana od Stoca do Krupe,ali su biljke bile pravilno zapakovane i super se drže.

Hvala puno!!!!!

bee bee bee

tikvić


aktivni član
aktivni član


Zahvaljujem se našoj dragoj Acer69 na svim onim predivnim biljkama koje mi je poslala!

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

zahvaljujem našoj dragoj acer69 od srca za predivan paketić biljaka

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

Danas mi stiglo cvijeće od Mak.Stvarno sam oduševljena.Hvala puno!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

mak

mak
počasni član
počasni član

acer69 ::Danas mi stiglo cvijeće od Mak.Stvarno sam oduševljena.Hvala puno!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

A tebi najljepša hvala na poklonu.
Odavno se nismo tako lijepo počastili.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

admin

admin
Admin
Admin

Još kad bi napisali šta je stiglo... Very Happy

http://www.biljnocarstvo.com

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

FatimaH,veliko hvala na poslanim biljkama. Very Happy Very Happy Very Happy

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

Tek sad vidim da se nisam ovako javno zahvalila Magnoliji na pošiljci koja je stigla prošle sedmice.Veliko hvala,Magnolija. Very Happy Very Happy Very Happy

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

Veliko hvala Emi na poslanim biljkama.Prijatno si me iznenadila sa sukulentnim vrstama koje su mi prelijepe. Very Happy veildance Very Happy veildance

FatimaH


aktivni član
aktivni član

Danas mi je stigo paket od naše drage acer69 sa biljkama i sjemenjem. Acer mnogo ti hvala. veildance veildance sunny

FatimaH


aktivni član
aktivni član

Želim da se zahvalim našoj dragoj Fatki na poklonjenim biljkama i ljubaznom gostoprimstvu. Fatka još jednom VELIKO HVALA. sunny sunny sunny sunny sunny sunny

admin

admin
Admin
Admin

Sa čime si se ponovila ? Kod Fatke ima svega.

http://www.biljnocarstvo.com

tikvić


aktivni član
aktivni član

Hvala Acer na predivnom cvijeću koje mi je poslala.

Fatka

Fatka
počasni član
počasni član

Tebi prvo hvala sto si me posjetila i sretna sam sto sam upoznala divnu zenu iz koje zraci pozitivna energija.Hvala da poklonima. Sjeti se sta si jos zaboravila.Doci ces ti opet tebe tvoje ceka.

FatimaH


aktivni član
aktivni član

E admine; da ti je znati šta sam ja od Fatke dobila ha ha ha, ma šalim se, kod nje stvarno ima svačeg. lol! Draga Fatka sjetila sam se ja odmah na ulazu u Lohinju i sigurno ću doći, hvala još jednom. drunken groe4

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

Danas me Tikvić obradovala paketom biljaka i sjemenki koje već odavno želim.VELIKO HVALA!!!

Very Happy Very Happy Very Happy veildance veildance veildance

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu