Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa.....

+35
FatimaH
acer69
ružica
p_e_r_o@hotmail.com
tikvić
Yolli
branka
fanny54
BetiBup
mak
Zdravka
bijeljanka
dzomba77
Mamma
lepa kata
Marinela
Nicole45
niho
agava
jasminaaa
vepar
magnolija
jaca30
kelta
Aiwa
sladja81
bubamarac
Kole
baba
djeka
vlasta
Dina
admin
mena
alisa
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 7]

mena

mena
moderator
moderator

I ja se pridruzujem ovde ----zahvaljujem se Vepru,Alisi i Dijani na biljkicama...

A koverta Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

http://biljke.bosnianforum.com/

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Ja se takođe zahvaljujem na poklonu od vepra Like a Star @ heaven

agava

agava
počasni član
počasni član

Ma ja neću nikom da se zahvaljujem Very Happy Very Happy ne valja se zahvaljivati na cvijeću nego vala nek ste mi poslali Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

alisa

alisa
moderator
moderator

E vala,i nek smo tongue

agava

agava
počasni član
počasni član

Da neki nebi pogrešno protumaćili kontala sam na sve sadnice što ste mi poslali samo vi šaljite a ja se ne bum žalila Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

niho

niho
počasni član
počasni član

Najljepša hvala--Alisi Dijani ---Vepru na raznim sjemenkama i voli vas kolegica a posebno se zahvaljujem i Meni koja je isto učestvovala u svemu ovome veildance veildance veildance veildance

Nicole45


Novi član
Novi član

Vidim da i steviu ovdje spominjete pa molim da mi neko kaže kako mogu doći do sjemenki stevie. Hvala svima.

kelta

kelta
počasni član
počasni član

Pa to jedino da pitas jel kome od clanova ostala koja sjemenkic Very Happy uglavnom smo posijali svi steviju vec Smile

Nicole45


Novi član
Novi član

kelta ::Pa to jedino da pitas jel kome od clanova ostala koja sjemenkic Very Happy uglavnom smo posijali svi steviju vec Smile


Ajde, nadam se da će se nać neka dobra duša. Wink

vepar

vepar
moderator
moderator

možda se i nađe,al nema sjemena biti će mladih biljkica:lol:

vepar

vepar
moderator
moderator

slušao neki dan o nekim istraživanjima,kako utorak najstresniji dan u sedmici,ništa im ne vjerujem.Danas mi jedan od najsretnijih dana.obično kada mi poštar dolazi u kuću nosi račune ,razne kazne,ono što se mora potpisati,danas sam se jako ugodno iznenadio kada sam vidio OOOGROMNU kovertu .Stigla iz Sarajeva.Znao sam da me naša Jasminaa voli,ali da me toliko voli Very Happy shvatio sam kada sam otvorio kovertu. Shocked Morao sam malo naširoko pisati da vidite koliko se obradovao pošiljci.Ovim putem se od svega srca zahvaljujem Dijani i želim joj samo reći;uskoro ćeš se uvjeriti da ni ja tebe ništa manje ne volim Laughing imamo i mi neke konje za trku.
jocolor
da ne dužim slika kaže više od hiljadu riječi
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 140420092854

vepar

vepar
moderator
moderator

nešto sam odmah posijao
nešto ću ovih dana direktno u vrt,a nešto čeka dok ne odem prvi put do mora Very Happy
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 140420092859p

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Istraživanjima se ne treba uvijek vjerovati.Nisu uvijek u pravu.Dosta puta i pogriješe Laughing .Drago mi je da sam te obradovala i da si sretan.A da te volim ,naravno,kao i sve ostale članove ovog foruma.Veoma ste mi svi dragi i sretna sam što sam vas sve upoznala Smile Smile

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Lepa kato jutros si me bas obradovala stigo postar veildance HVALA TI PUNO na kaktusima i sukulentima cactus cactus cactus

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Samo ti uživaj, neka ti rastu i nek te raduju spring

mena

mena
moderator
moderator

Jasminaaa hvala za sjemenke,mnogoooo..Sve posijano i cekamo rezultate Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance veildance veildance

spring Ema super su biljkice slikaću kad porastu i neću se zahvaljivati jer za cvijeće se ne zahvaljuje nego uzvraća pa se javim sa nekoliko biljkica koje ja imam a ti nemaš ....ćao pz.. rose rose

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

mena ::Jasminaaa hvala za sjemenke,mnogoooo..Sve posijano i cekamo rezultate Very Happy

Nema na čemu Laughing .Sad samo da sačekamo da sve krene Cool

vepar

vepar
moderator
moderator

evo .ponovo me obradovale moje drugarice iz Sa,Dijana i alisa ZAHVALJUJEM VAM SVIM SRCEM,BAŠ STE ME OBRADOVALE Very Happy

alisa

alisa
moderator
moderator

Ja želim da se zahvalim Mileni na pošiljci.Mena hvala punooo.Nema čega nije natrpala,i poslala,sad idem da slikam pa kasnije stavljam.. veildance

mena

mena
moderator
moderator

Very Happy Very Happy Very Happy Ovo je poslato na brzinu,a prevoz bio ekstra...Sledeci put cu i ja do Sarajeva malo,danas stvarno nisam mogla ali bice neki drugi put.. Wink Wink Wink

http://biljke.bosnianforum.com/

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Stigle su semneke Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 3500 Dijana hvala

http://poljoinfo.com

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Veeeelikoooooo hvala Mileni na oooogroooomnooooj pošiljci

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 426

mena

mena
moderator
moderator

Very Happy Very Happy Ma nije tako ogromna..Bitno je da je stiglo i da je sve ok.. Wink

http://biljke.bosnianforum.com/

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

funkyboy ::Stigle su semneke Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 3 3500 Dijana hvala

Nema na čemu Smile .I drugi put Smile Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu