Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa.....

+35
FatimaH
acer69
ružica
p_e_r_o@hotmail.com
tikvić
Yolli
branka
fanny54
BetiBup
mak
Zdravka
bijeljanka
dzomba77
Mamma
lepa kata
Marinela
Nicole45
niho
agava
jasminaaa
vepar
magnolija
jaca30
kelta
Aiwa
sladja81
bubamarac
Kole
baba
djeka
vlasta
Dina
admin
mena
alisa
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 7]

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Kako ove godine ima kise ima samo da sedim i uzivam.

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 3522

ponekad ce trebati po koju travku ukloniti iz vrta ali nema zalivanja, a kad sve to procveta ima da bude extra.

http://poljoinfo.com

mena

mena
moderator
moderator

Bice ekstra ali bice i travee..i eto posla opet grow3

http://biljke.bosnianforum.com/

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

hahahhaa,biće i trave i svega Wink Wink

vepar

vepar
moderator
moderator

moram se zahvaliti našoj Jasmini na prekasnoj palmi veildance

admin

admin
Admin
Admin

Ja se takodje zahvaljujem Jasmini na jednom crvenom olianderu....cim procvjeta slikacu ga.

http://www.biljnocarstvo.com

baba

baba
počasni član
počasni član

Ja se zahvaljujem svim ljudima na predivnim biljkam, semenkama i svemu i svacemu spring necu nikog izdvojiti ipak sam ja baka pa cu nekog zaboraviti a to nije lepo Embarassed

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Želim da se zahvalim vepru na divnim ružama i hibiskusima,kelti i shomiju na divnim magnolijama.Hvala vam I love you

Mamma


Član
Član

Moram reci da sam se prijatno iznenadila kada sam vidjela da jos uvijek ima onih koji polanjaju pelcere.
spring

moj zadnji pelcer koji sam dobila kao na poklon morala sam da platim.
mozete misliti
Exclamation

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Ja se moram zahvaliti Alisi za sjemenke:Neven,Impatines i ostalo... Bas lijepo rastu,neko mi je cak i ukrao poneku mladicu Cool ali sva steta bila u tome,trebali su me pitati,dala bi im jos stosta Very Happy Very Happy ...A veliko hvala i za Jasminaaa,koja mi je poklonila 2 prelijepa cvijeta koji su ostali u Bosni i moja mama kaze da su bas prelijepi Wink !!

Kole

Kole
počasni član
počasni član

ŽELIM DA SE ZAHVALIM NIHO NA PRELEPIM PELCERIMA KAKTUSA I SUKULENTI ŠTO MI JE POSLALA veildance veildance veildance veildance veildance veildance hvala ti nihooooooooooo veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance

mena

mena
moderator
moderator

Ema pismo stiglo i mnogo ti hvala...veildance veildance veildance veildance

http://biljke.bosnianforum.com/

bijeljanka

bijeljanka
aktivni član
aktivni član

Hvala vam Inaa i Jasmina na poklonima!


Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 Qpmqdk

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 Spudn8


Like a Star @ heaven

alisa

alisa
moderator
moderator

Ja se zahvaljujem Emi na pošiljci..Hvala Emaa:spring:

mena

mena
moderator
moderator

I ja se zahvaljujem Emi na pismu koje sam maloprije dobila i sve je u savrsenom stanju..Hvala Ema..

http://biljke.bosnianforum.com/

baba

baba
počasni član
počasni član

Jasmina hvala ti neizmerno veildance

Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 00059

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Ja nisam zahvalila odmah po prijemuZahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 Icon_redface Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 Icon_redface , ali hvala Jasminaaa, hvala Baba za sveee. Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846 Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 718846

niho

niho
počasni član
počasni član

Ma samo da se zahvalim jednoj našoj dragoj forumašici koja me sad opet ovaj put ne iznenadila već me šokirala sa paketom . Hvala ti najljepša i velika pusa od mene. rose rose rose rose rose rose

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Nihooo Very Happy stiglo juče i jedno veeelikooo hvala lol!

niho

niho
počasni član
počasni član

Ma super Jasminaaa-baš mi drago ali da znaš biće još -akobogda veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

Lepa Kato,pisamce stiglo i jedno veeelikooo hvala Zahvale za sadnice ,pelcere,reznice ,sjemenke cviječa..... - Page 4 THANKYOU_LuvYou_Girl_TBD

mena

mena
moderator
moderator

Ovako....veliko hvala na pelcerima i sjemenkama
Jasmini
Vokiju
nasoj Baki i Zdravki..
groe4 groe4 groe4 groe4

http://biljke.bosnianforum.com/

Zdravka

Zdravka
počasni član
počasni član

Bas mi je drago da su stigle do tebe veildance veildance veildance veildance

alisa

alisa
moderator
moderator

Ja želim da se zahvalim Mak,koja mi je posalala ogromnu pošiljku egzotičnih i baštenskih sjemenki...Mak hvala ti,jako sam iznenađena veildance Sad samo da mi uspiju one razne biljčice Very Happy

mak

mak
počasni član
počasni član

Draga Alisa, drago mi je da sam te obradovala.
Rado poklanjam, a pogotovo kad vidim da neko zbilja uživa u cvijeću.
Puno uspjeha.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

alisa

alisa
moderator
moderator

Hvala na željama da uspijem i ja se nadam tome..Hvala ti još jednom!Dok uhvatim vremena poslikat ću sjemenčice,onaj mix da mi pokušaš reći šta je šta-Samo dok se gostiju riješim,pa me eto na net veildance

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu