Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyDanas u 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!!

+35
Rija
BetiBup
fanny54
JeJa
felicija
Kristina
Aiwa
rothko
Sanja.f
Pulherija
mak
Zdravka
p_e_r_o@hotmail.com
bijeljanka
baba
djeka
inaaa
Nena79
vlasta
bubamarac
rose
Marinela
Gaga
lepa kata
Kole
ema
agava
dzomba77
fifi
jasminaaa
kelta
admin
slacko
mena
niho
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 25]

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-25.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-26.

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-19.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-18.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-17.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-16

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-15.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-14.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-13.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-12.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-11.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-10.

-----Ako se ko upita zašto 1 kaktus u toliko slika samo da se zna da je to bila pratnja njegova cvijetanja u kojem uživam veildance veildance veildance

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

predivno niho a kolika je visina ovih kaktusa i koliko su stari oduševljena sam
cactus cactus cactus cactus cactus

Zdravka

Zdravka
počasni član
počasni član

Kao i uvek ostala sam bez reci mogu ti reci da sam se odusevila, kao i uvek kad su tvoje slike u pitanju Very Happy Very Happy Very Happy

niho

niho
počasni član
počasni član

fanny54 ::predivno niho a kolika je visina ovih kaktusa i koliko su stari oduševljena sam
cactus cactus cactus cactus cactus
-ma šta bolan da ti kažem -dolaze do 2 metra i sve niže ima a ja sad većinom uzgajam tako te vrste kaktusa koji če svi biti jednom veliki ----i obožavam ih i uživam u njima veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
kako su dobri.... affraid affraid affraid affraid bez teksta.... cactus cactus cactus cactus cactus cactus cactus

niho

niho
počasni član
počasni član

p_e_r_o@hotmail.com ::affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
kako su dobri.... affraid affraid affraid affraid bez teksta.... cactus cactus cactus cactus cactus cactus cactus

--------- veildance veildance veildance veildance -------E Pero ovo mi je najdraži veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-29.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 K-28.

----------------E ove godine toliko je pustio mladi da uživam u ovome ----pa to je za ne poviijerovati veildance veildance veildance

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

predivan je niho ja mislim da sam neki dan i ja nabavila jedan takav,valjda bude kao tvoj cactus cactus cactus

p_e_r_o@hotmail.com


počasni član
počasni član

i ja imam taj veliki moj ima mislim ti listova jedno 18 bas je ogroman.... cactus cactus

587Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Jun 24 2010, 16:03

Miriam

Miriam
aktivni član
aktivni član

Niho kaktusi su ti zbilja mrak, vidi se da se dobro brineš o njima izgledaju savršeno zdravo pogotovo opuntie. I moje koje sam lani dobila s Lošinja su krenule s podmlatkom, posebno me razveselila opuntia ficus indica koja ima dva izdanka.

588Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Jun 24 2010, 18:25

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-13-2.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-16-2.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-15-2.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-14-2.

589Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Jun 24 2010, 18:26

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-4-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-6-1..

590Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Jun 24 2010, 18:28

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-3-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-2-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-1-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 S-5.

591Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Jun 24 2010, 18:29

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

predivnoooo niho, kako lijepe i zdrave biljke, a tek kako nam lijepe fotografije poklanjaš. spring spring spring

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 C-15.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 C-19.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 C-18-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 C-17-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 C-16-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 C-14.

fanny54

fanny54
počasni član
počasni član

kako su ti cvjetovi kaktusa predivni šteta što kratko traju.super niho cactus cactus cactus

Zdravka

Zdravka
počasni član
počasni član

Diiivnooo!!!! steta sto im cvet traje tako kratko a i miris im je prelep.

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-83.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-82.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-81.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-80.

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-19-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-18-1.

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-17-1.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-16-1.

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-15-2.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-14-2. veildance veildance veildance veildance veildance -moji najdraži veildance veildance

niho

niho
počasni član
počasni član

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-13-2.Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 24 A-12-2.

Zdravka

Zdravka
počasni član
počasni član

mili, lepi , slatki spremni za zimu cactus

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu