Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Klorofit, zeleni ljiljan

+17
niho
jasminaaa
ema
dzomba77
mena
voki
jaca30
agava
bubamarac
Juanita
Dina
djeka
Kole
Monk
Mila1
boki_bl
Goga
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Sub Nov 22 2008, 18:23

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Mala ispravka..kako se cvijet nije jos dobro razvio,pobrkala sam ih... Very Happy
Sareni klorofit mi je napao crv a zeleni je Hvala bogu,ziv i zdrav..s vremena na vrijeme koja zuta liska ali Kako vidite i sami lijepo napreduje! Drzim ga u dnevnom boravku gdje ima poprilicno svjetlosti iako sam procitala ovdje da je on bas ne voli puno..zasad je sve ok!! Very Happy
A sarenom sam danas ocistila liske s alkoholom(iz apoteke)i unijela ga u kucu..sad cu ga posmatrati i ako opet izbiju,onda mu mijenjam i zemlju!
Inace od sinoc imamo JAK vjetar,uspio mi je napraviti i stete s Sediumom!

Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 S5006888

27Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Ned Feb 01 2009, 17:38

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Dobila sam jos jedan maleni sareni klorofit ali ga trebam presaditi u vaznu pa onda ubacujem sliku a evo i ovaj od prosle godine se je oporavio(bili su ga napali mali crvi) i evo kako sad izgleda! Bas mi je drago!! Very Happy

Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 S5007735

Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 S5007735-1

28Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Ned Feb 01 2009, 17:58

agava

agava
počasni član
počasni član

Super je baš lijepo i zdravo izgleda sad ga samo pazii nemoj ga držati gdije je toplo Very Happy

29Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Ned Feb 01 2009, 20:02

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Hvala ti...drzim ga u kupatilu i nije previse toplo tamo!! Bas mi je drago zbog njega.. veildance veildance

30Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Pon Mar 02 2009, 14:03

agava

agava
počasni član
počasni član

Kako vaš Klorofit Question Moj je super preživio zimu još koji dan i izlazi napolje Very Happy .Evo kako sad izgleda
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Photo-48

31Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Pon Mar 02 2009, 19:53

bubamarac

bubamarac
moderator
moderator

Agava bravo cheers jako lepo izgleda

http://poljoinfo.com

32Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Pon Mar 02 2009, 21:46

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Bas je lijepa...i moje napreduju bas lijepo,bas sam zadovoljna Laughing !!

33Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Pon Mar 02 2009, 21:50

agava

agava
počasni član
počasni član

Fanky i jasmina hvala ,a drago mi je da i tvoj jasmina napreduje Very Happy

34Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 09:32

jasminaaa

jasminaaa
počasni član
počasni član

WOW affraid .Koja ljepotica.Svaka čast Smile

35Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 10:06

niho

niho
počasni član
počasni član

Agava svaka čast ja ga nikad nisanm uspijela dovesti u tu fazu da imam t ako lijepu biljku, Jednostavno neće me, a taj tvoj kad god vidim rastužim se. Svaka ti čast. Nikad nisam znala u čemu griješim da bi mi opstao. veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance

36Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 17:01

agava

agava
počasni član
počasni član

Ma Niho on uopšte nije težak za održavati samo što ja svoj držim na hladnijem mijestu preko zime i to mu odgovara

37Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 18:10

Gaga


aktivni član
aktivni član

Ja sam nova na forumu, i ovo mi je prvia poruka.
Biljka je prelepa, ja ih imam dve i kada budem naucila kako se salju slike videcete i moje lepotane.

38Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 18:21

mena

mena
moderator
moderator

Gaga dobrodosla u nase cvijetno drustvo.. Very Happy Ako nesto nebude jasno tu smo da pomognemo...

http://biljke.bosnianforum.com/

39Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 18:29

Gaga


aktivni član
aktivni član

Hvala mena na dobrodoslici.
Bila bih zahvalna kada bi mi objasnila kako postaviti sliku. spring

40Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 18:36

mena

mena
moderator
moderator

Gago pogledaj ovde a poslala sam ti pp..
Ovde je objasnjeno kako staviti slike

http://flowerpower.forumsr.com/o-nama-f3/pitanja-vezana-za-forum-t85.htm

http://biljke.bosnianforum.com/

41Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 18:36

alisa

alisa
moderator
moderator

Dobrodosla Gaga veildance

42Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 19:04

Gaga


aktivni član
aktivni član

ovo je komplikovano za mene

43Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 19:07

mena

mena
moderator
moderator

Gaga ::ovo je komplikovano za mene

Nije cini ti se..Poslala sam ti privatnu poruku idi gore u messages..

http://biljke.bosnianforum.com/

44Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Uto Mar 03 2009, 19:50

agava

agava
počasni član
počasni član

Dobro došla Gaga spring

45Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Sub Mar 14 2009, 15:04

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Ćao druđtvo, i ja sam nova spring Inače sa zaviđću sam gledala u Agavinu biljku Shocked Trenutno imam zelenu varijantu i čini mi se da su te lakše za održavanje. Šarena varijant ami uspeva preko leta a posle... Sad

46Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Sub Mar 14 2009, 15:16

alisa

alisa
moderator
moderator

Čao Yoli i dobrodosla...Inače sarenolisne biljke uvijek teze uspijevaju za razliku od zelenolisni.A ja vise volim ove prve.





Inače imamo temu za predstavljanje,i rijetko ko se predstavi na njoj zadnjih dana..Bilo bi lijepo kada bi svi novi clanovi upisali se u tu temu,da im lijepo pozelimo dobrodoslicu ,bez da zachatavamo ove teme o biljkama Smile Like a Star @ heaven

47Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Sub Mar 14 2009, 20:08

niho

niho
počasni član
počasni član

agava ::Kako vaš Klorofit Question Moj je super preživio zimu još koji dan i izlazi napolje Very Happy .Evo kako sad izgleda
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Photo-48

Svaka čast i prelijep je i samo ti mogi pozavidjeti na njemu. I samo mi reci kad se izbaci van,da li ga treba normalno zalijevati i kakav mu prostor odgovara vani ,sa dosta sunca ili pola pola, da pokušam ovog svoga jadnika i ja iznijeti van Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed veildance veildance

48Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Čet Mar 19 2009, 22:24

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Pa moj nije tako lep ali doći će vreme pa ćemo izaći na terasu a onda growing https://s683.photobucket.com/albums/vv200/Yolli61/?action=view&current=IMG_2438.jpg

49Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Pet Mar 20 2009, 10:51

alisa

alisa
moderator
moderator

Yoli imaš lijep primjerak klorofita....Meni se svidja:lol:

p.s.Da bi ti slike bile odmah vidljive na forumu,kada ih prebacuješ sa photobucketa,kopiraj img code,il onaj zadnji od ponudjenih na photobucketu.Znači kada ti se ispod slike,na photob.pojave codovi,ti kopiras zadnji tj.img ..code
onda ce ti slika biti vidljiva kao sto je sad ...klorofit od yoli:
Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 IMG_2438

50Klorofit, zeleni ljiljan - Page 2 Empty Re: Klorofit, zeleni ljiljan Pon Mar 23 2009, 19:55

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Hvala ti alisa bee Pokusavala sam, ali nisam znala kako da budu vidljive slike Crying or Very sad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu