Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu?

+20
ema
mak
Strelicijum
Yolli
alisa
slacko
Pulherija
lepa kata
voki
mena
tasa
agava
djeka
JeJa
dzomba77
Mila1
boki_bl
vlasta
kelta
Fatka
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

Pulherija

Pulherija
Član
Član

I ja se prijavljujem da udomim onu roze-žutu a može i na čuvanje a da dobijem reznicu Laughing

voki

voki
počasni član
počasni član

Lantana imam 5-6 komada, tako da reznice ne trebaju, imam i 5 turnera.

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Pa dobro onda, kad dodje vreme ti spakuješ, ja platim post expres i čuuuvaaam biljke. Takodje ako budeš prodavao lukovice onih prekrasnih amarilisa seti me se, odnela bih na plac Very Happy

voki

voki
počasni član
počasni član

Doktorsku disertaciju sam prijavio u Zemunu, tako da često odlazim za Zemun (bar do 5. Novembra, kada mi je zakazana odbrana), pa mogu i da ih ponesem za Zemun. Very Happy

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Moja kuća je uvek otvorena za goste. Sa veeelikim zadovoljstvom očekujem da javiš kad možeš da svratiš na kaficu Very Happy

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Ehej Voki ako si još voljan da pokloniš neku lantamnu,odnesi je Kati a mi ćemo posle lako da se raskusuramo.Nju bih sa zadovoljastvom udomila (lantanu ...ne Katu Smile Smile Smile ona je već udomljena)

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

mena ::Razmisljate li o unosenju biljkica i gdje sa njima..Moram priznati mene je vec pocelo da zabrinjava..


Evo vec par dana razmisljam o tome...kaktusa je jos vise ove godine..moram kupiti kakve police,ali nemam bas odlicne uslove za njih-stan je manji tako da nemam "hladne sobe" ali kao sto je Voki vec dole spomenuo,bit' ce kako treba biti pa ce se na proljece opet kupovati Smile ....

alisa

alisa
moderator
moderator

Ja svoje biljčice polako unosim u kuću..Tako radim posljednih godina,unesem biljke prije nego krene zahladjenje,prije nego krenem paliti grijanje.To se pokazalo kao super za biljke.Tako ne dožive šok,iz hladnog u toplo,a i šeflere,fikusi ne odbacuju više listove preko zime,kao što mi se prije dešavalo,kada sam ih unosila u poslijednim trenucima jeseni...

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

odnesi je Kati a mi ćemo posle lako da se raskusuramo

Pazi se, Kata naplaćuje usluge u Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 51c24f7592ac0613bdd77bc4d6db1eca
Biraj hoćeš ,li da kuvaš ili da doneseš Laughing Laughing

voki

voki
počasni član
počasni član

Značiu tri lantane su našle nove vlasnike... Very Happy
Lepa Kata
Slacko
Pulherija

mena

mena
moderator
moderator

alisa ::Ja svoje biljčice polako unosim u kuću..Tako radim posljednih godina,unesem biljke prije nego krene zahladjenje,prije nego krenem paliti grijanje.To se pokazalo kao super za biljke.Tako ne dožive šok,iz hladnog u toplo,a i šeflere,fikusi ne odbacuju više listove preko zime,kao što mi se prije dešavalo,kada sam ih unosila u poslijednim trenucima jeseni...

I ja cu za koji dan poceti sa unosenjem,seflera,dracena,fikusa,gardenije,hibiskusa i egozotikusa Very Happy ..
I kod mene se desavalo ako krenem sa girjanjem i njih unosim,svi listovi pootpadaju,dok sad nije tako..

http://biljke.bosnianforum.com/

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Bas sam htela i ja da pitam za istu temu i bas vam hvala sto ste pisali o ovome!
I ja sam cesto docekala grejnu sezonu da bih tek onda krenula sa unosenjem cveca. Ovih dana sam pocela ozbiljno da razmisljam da pocnem da vadim iz baste adame, monstere i vec me hvata panika gde cu smestit sve ovo sto sam nabavila od prosle godine , pa sam vec isla da razgledam ponudu kakvih polica. Za sve ste vi krivi, da nisam zarazena virusom zvanim biljno carstvo, sad me ni glava ne bi bolela Laughing Laughing Laughing

mena

mena
moderator
moderator

Hehehehhe kako mi se ovo svidja-----pa sam vec isla da razgledam ponudu kakvih polica. Za sve ste vi krivi, da nisam zarazena virusom zvanim biljno carstvo, sad me ni glava ne bi bolela..

Iskreno receno ja sam pocela da razmisljam prije mjesec dana Very Happy

http://biljke.bosnianforum.com/

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Ja celo leto kukam - i nabavljam biljke Wink .
Čini mi se da je ipak još prerano za konačno unošenje, Biljke će tek sad posle najvećih vrućina da se osveže i porastu. Najosetljivije treba noću malo skloniti na zaštićenije mesto, a dane treba koristiti dok još možemo. Zima je i onako preduga, zašto im oduzeti sunce i vazduh pre nego što treba? Ne znam kako je u drugim krajevima, ali ja obično ne počinjem sa grejanjem pre kraja oktobra. Prošle godine i kasnije, ali su biljke morale unutra jer su noći hladne

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

voki ::Značiu tri lantane su našle nove vlasnike... Very Happy
Lepa Kata
Slacko
Pulherija

Hvala ti puno Very Happy . I sa Pulherijom sam u kontaktu i posećujemo se tako da i njena biljka može do mene a posle ćemo lako. Ostaviću ti tel. na PP pa javni kad budeš u prolazu. Je li ti doktorat na Poljoprivrednom? Ja živim 300 metara odatle

Strelicijum

Strelicijum
zaslužni član
zaslužni član

I ja isto mislim kao i L. Kata. Sta vam je uplasili ste se od jednog zahladjenja, pa bice jos lepih dana. Pa ovo vreme naj vise prija biljkama, tek sada rastu i jacaju. Negde sam citala da se biljke ostavljaju napolje sve dok temperatura (naravno nocna )ne bude manja od 8 - biljka kao da stvara imunitet. spring spring spring

mena

mena
moderator
moderator

A ne,ne nisam se uplasila nego uveliko razmisljam gdje sa njima,,ima ih dosta neke su se udomile a neke moram unositi ranije u kucu to znam iz licnog iskustva.. Wink

http://biljke.bosnianforum.com/

Pulherija

Pulherija
Član
Član

lepa kata ::
voki ::Značiu tri lantane su našle nove vlasnike... Very Happy
Lepa Kata
Slacko
Pulherija

Hvala ti puno Very Happy . I sa Pulherijom sam u kontaktu i posećujemo se tako da i njena biljka može do mene a posle ćemo lako. Ostaviću ti tel. na PP pa javni kad budeš u prolazu. Je li ti doktorat na Poljoprivrednom? Ja živim 300 metara odatle

Au ja ovo sam tek sada videla. Hvala Voki za lantanu a i Lepoj Kati za posredovanje veildance veildance veildance

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 772491657bb39abe9b27944d28566ced

za Vokijevo dobro srce

A za Katu Da li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 Cool_maca,ne donosim kafu oladiće se,bolje je vakoDa li je vrijeme da unosimo cvijece u kucu? - Page 2 1496354t1w1vennt9

slacko

slacko
počasni član
počasni član

Molim Vokija da na vreme oglasi kad je važan datum da se spremimo za čestitke.Ej DOKTORAT ,malo li je

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Može drugarice kako hoćeš, al ja mislila da li da dodješ ili da dodjem tongue
Voki hoće li odbrana doktorata biti otvorena za javnost? Ne verujem da ću mnogo razumeti od izlaganja, al pošto sam blizu mogla bih da dodjem i lično čestitam Very Happy

dzomba77

dzomba77
počasni član
počasni član

Danas sam unijela Ficus B. u stan....dan je bio jako lijep ali kako nam vec od veceras najavljuju snijeg na planinama(na visini od 1800-2000m) i nagli pad temperatura na sjeveru Italije,malo su me zabrinuli....inace kisa i led su danas napravili velike stete po Italiji...vidjet' cu kako ce biti u sedmici..cvijece je poprilicno zasticeno...jer ipak je rano da se unosi....

alisa

alisa
moderator
moderator

Danas sam unijela fikuse,dracene,palme,yuce,šeflere,filadendron.Ma unijela sam skoro svo sobno bilje.Ostalo je manje od pola-Brine me kud sve smjestiti.Svake godine isto pitanje..Kud sa tolikim saksijama?
Kod nas najavljuju jako hladan period,već prekosutra bit će oko 5 stepeni celzijusa ,jutarnja temperatura...
Napolju je hladno i vjetrovito.Šmrccccccccccc,stiže zima.. Crying or Very sad

Yolli

Yolli
počasni član
počasni član

Pa i ja nesto razmisljam da unesem ono najosetljivije, ali ako otopli da li da ponovo iznosimo?
Tako mi je rano, tek je avgust, ipak je biljkama bolje napolju, ali ne kada je ovko hladno Sad

mak

mak
počasni član
počasni član

alisa ::Danas sam unijela fikuse,dracene,palme,yuce,šeflere,filadendron.Ma unijela sam skoro svo sobno bilje.Ostalo je manje od pola-Brine me kud sve smjestiti.Svake godine isto pitanje..Kud sa tolikim saksijama?
Kod nas najavljuju jako hladan period,već prekosutra bit će oko 5 stepeni celzijusa ,jutarnja temperatura...
Napolju je hladno i vjetrovito.Šmrccccccccccc,stiže zima.. Crying or Very sad
Alisa draga, ne straši me s niskim temperaturama.
Ja ne smijem ni misliti na unošenje biljaka. Sve je lijepo dok su vani, ali kad dođe jesen.......

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu