Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!!

+35
Rija
BetiBup
fanny54
JeJa
felicija
Kristina
Aiwa
rothko
Sanja.f
Pulherija
mak
Zdravka
p_e_r_o@hotmail.com
bijeljanka
baba
djeka
inaaa
Nena79
vlasta
bubamarac
rose
Marinela
Gaga
lepa kata
Kole
ema
agava
dzomba77
fifi
jasminaaa
kelta
admin
slacko
mena
niho
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 25]

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Jaooooo super jedva cekam veildance veildance veildance

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus veildance

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2exogao

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2hhk742

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2h6g861

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus veildance

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 33y3qkj

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Bdtwdd

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 B4b68n

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus veildance

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2ugykwy

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 161dx78

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2942rlc

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus veildance

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2zqwo0j

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 35jmkq1

rose

agava

agava
počasni član
počasni član

Šta reći Shocked Shocked Shocked Shocked

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Sta reci ekstra su fenomenalni cactus

183Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 09 2009, 05:37

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus groe4

------------Veliki kaktus vrt radovi --------

- Ja sm počela sa sadnjom većih kaktusa i agave u cvijetnjak po prvi put to činim .Do sada su svi moji kaktusi bili posađeni u saksijama,ali sada kad vidim kako lijepo izgledaju kada su slobodni u širinu i dužinu stvarno ostanem bez riječi pokušajte predivan je to osjećaj kada vidiš nekog svog ljubomca između palmii lala kako prkosi i odudara od prostora i okoline.

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

cactus

---------------Evo nekih snimaka------------------

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Npndkn

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2nqwei0

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2a8rh94

rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus i ova je tu do jeseni će biti nadam se velika

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2lln85d
rose

187Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 00:12

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Itakva je za sve pohvale,moja jos mala ali polako porasce ona ona veildance

188Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 10:00

niho

niho
počasni član
počasni član

Pa Marinela mojoj ima tri godine i obožavam ih i kad sad ove mlade od nje rasadim do godine sve ide u vrt veildance veildance

189Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 10:24

lepa kata

lepa kata
počasni član
počasni član

Niho, jako lepo izgledaju u bašti, samo šta ćeš na zimu, hoćeš li ih vaditi i stavljati u saksije? Nisam sigurna da mogu prezimiti u vrtu Wink

190Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 12:32

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Super ova moja je mala i zimus izgleda sam malo preterala sa vodom ali dobro oporavila sa Embarassed ali izgleda da se aloja vise nece oporaviti kad sam joj menjala zemlju zalivala je malo bolje da se sve lepo slegne ostavila ja da se odcedi dobro ali izgleda da joj to nije prijalo i od tad je nisam vise zalivala ali sve je mekana izgleda da cu je izgubiti Sad Crying or Very sad No

191Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 13:38

rose

rose
Član
Član

niho ::Aloe
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 1z31l3k -

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2coiviw -

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2u5wc4m -

cactus cactus cactus
noho,kaktusi su ti odlični,imam i ja dvije aloe ali ovakvu ne.

192Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 16:23

niho

niho
počasni član
počasni član

Ok imam za tebe ako želiš još više samo izaberi dok već pripremam veildance veildance

193Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 16:25

niho

niho
počasni član
počasni član

lepa kata ::Niho, jako lepo izgledaju u bašti, samo šta ćeš na zimu, hoćeš li ih vaditi i stavljati u saksije? Nisam sigurna da mogu prezimiti u vrtu Wink

Kato mnogi mi govore da je ostavim samo da korijen zaštitim ali nebi se ja sa tim igrala ,ja ću ipak nju izvaditi kao i dr. kaktuse nebi je željela izgubiti radi samo probanja veildance veildance veildance

194Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 17:07

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Jao nakraju cu i ja svoju staviti u bastu samo da vidite ne treba mi puno vec razmisljam koje bi mesto bilo dobro za nju ... a samo sto sam joj menala zemlju,ali kad vidim da su vam tako lepe prosto nemogu da odolim da ne probam i ja svoju da stavim u bastici jaoo jaooo sta mi radite Laughing Laughing Laughing

195Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 18:39

niho

niho
počasni član
počasni član

veildance veildance Marinela ja bi nju postavila van. Ja sam svojoj jednoj prijateljici dala mladi pelcer i ona je nju odma posadila u zemlju vani Smile Smile i baš sam je posmatrala i dobra je krenula fino raširila se i čak se vide novi listići. veildance veildance veildance

196Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 20:03

Marinela

Marinela
počasni član
počasni član

Gotovo,gotovo...ubedila si me postavicu je van samo da otopli malo i da joj nadjem mesto resila sam cactus

197Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 Empty Re: Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! Čet Apr 16 2009, 20:17

niho

niho
počasni član
počasni član

Agava može podnijeti i do - 10 pa ništa joj neće biti ali ipak zimi vadi u drugu vaznu posadiš i nek čeka iduće ljeti . Bar j tako radim a ako šta i bude jioj a čisto sumnjam ma nekako će mo ti poslati drugu veildance veildance

niho

niho
počasni član
počasni član

sunny
- Proljeće kad nastane ja stvarno nemogu.a da ne nabavljam nove kaktuse da sadim i rasađujem jednostavno uživam da radim oko njh i svaki novi primjerak koji kupim ili zamjenim ili na poklon dobijem ja jednostavno se stapam sa njma uzimam keramičke vazne i rasađujem i uljepšavam.
--Evo i par novih....
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 296lldu rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus Ovaj unikatni primjerak sam dobila na poklon jer kažu mi puno bode,a koji ne bode


Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 E9ugrc
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 217t4w
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 334ofv4
rose

niho

niho
počasni član
počasni član

lotus Ovaj primjerak sam nedavno dobila od mm na poklon

Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 2la77s7
Moje omiljene biljke -Kaktusići...!!! - Page 8 33ti8n4

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu