Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moja mala kolekcija..... - Page 9 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moja mala kolekcija.....

+10
mak
nermana
freaky
leyafeya
sunčica
alisa
ema
tikvić
bubamarac
ružica
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

201Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Jul 21 2011, 09:40

alisa

alisa
moderator
moderator

Ružice bez problema možeš posaditi ruže kod ograde.I moje su većinom u sjeni voćaka,pa im ne smeta to..Da ti je bašta u većoj sjeni smetalo bi,al vidim prazna je sredina i imat će sunca sa strana.I ja sam napravila cvijetnjake uz ogradu,i tu sam stavila ruže i trajnice,tako da možeš i ti napraviti kombinaciju.Ruže i između njih ubaciš koju trajnicu il ljetnicu ako više voliš.Trajnice su isplativije i zahvalnije od ljetnica.
Što se ljiljana tiče,oni ti vole sunce,tako da bi se krivili ka suncu da ih tu posadiš.Ja ih imam i u sjeni i u hladu i na suncu.Oni na suncu najbolje napreduju i ne krive se..Na mojoj temi,negdje na pola imaš kako sam ja pravila ružičnjak uz ogradu a isto imam voćke.Sad je tu dzungla od ruža i trajnica..Ovdje gdje su ti kadifice isto možeš posaditi ruže i ljiljane i opet da staviš kadifice neče smetati.Ja kadifice sadim u krug oko voćke..Da sam na tvom mjestu cvjetnjak bi napravila u cjeloj toj avili oko tih betonskih ivičnjaka i oko ograde.U proljeće imaš u obi-ju kupiti trajnice razne.Cijelu zimu imaš da isplaniraš taj cvjetnjak.Vidiš šta može u sjenu šta na sunce i u proljeće realizuješ.U Obiju bude fin izbor trajnica od polovine marta do kraja maja,cjene budu povoljne,posebno kad su akcije.A jednom kad kupiš neku trajnicu,svake godine te raduje..Prve godine izgledaju jadno a svake sledeće sve bogatije i bogatije za razliku od ljetnica,od kojih u jesen imamo tonu smeća i ništa više..Moj prijedlog ruže i trajnice i imat ćeš bogat,cvjetnjak..

202Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Pet Jul 22 2011, 08:05

ružica

ružica
počasni član
počasni član

HVALA HVALA HVALA Ali,extra baš ču poslušati tvoj savjet znači mogu ruže uz ogradu cheers sad mi je lakše ,da i želim trajnice i do prolječa baš imam fore da se odlučim šta,al ljiljani če biti definitivno tu gdje su sad kadifice.... cheers cheers cheers cheers cheers

203Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 06:33

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Gladiole procvijetaMoja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1474

le........ cheers cheers cheers

204Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 06:34

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1473w

205Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 06:36

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1479

206Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 06:43

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1485

207Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 07:47

mak

mak
počasni član
počasni član

Koja je ovo ljepotica na zadnjoj slici?
Cvijet mi liči na Rudbeckiu, ali mi list ne odgovara toj biljci.
I suprotno, list mi liči listu Echinacee, a cvijet ne.
E sad šta je.........

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

208Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 18:47

alisa

alisa
moderator
moderator

I mene interesuje.Baš je lijepa ako je takve boje u prirodi!Mislim da je ipak neka vrsta rudbekie,i to ona trajna.Jednom mi je Josipa,dala tu rudbekiu sa skroz drugačijim listom nego sam ja navikla.Veli to je ta dugogodišnja,ima drugačiji list jako sličan rudbecki..
Jel ova tvoja ima ovakvu boju cvijeta il je to do aparata?I,gdje si je nabavila,ako nije tajna?

209Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Sre Avg 10 2011, 20:25

nermana

nermana
počasni član
počasni član

Draga moja, eto dočekala si da ti gladiola procvijeta.Divan cvijet, prelijepe boje.
Prava je šteta što traje kratko.Da li imaš još koju boju?
flower3 flower3 flower3

210Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 11 2011, 20:30

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Drage moje baš mi vas je drago vidjeti tu u mom vrtu,gle ova žuta ljepotica je takva kakvaje ,imam je jednu cijelu lijehu,možda je malo i intezivnija žuta boja od ove na slici,ona dominira u mom vrtu,acer mi je rekla da je to Rudbeckiju pupavac,eto ,ja sam je dobila od komšinice,neznam puno al znam da je trajni cvijet i da cvijeta krajem jula.....sad tražim drvce zove se "Božije drvce",očarao me njegov miris cheers cheers cheers

211Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 11 2011, 20:33

ružica

ružica
počasni član
počasni član

nermana ::Draga moja, eto dočekala si da ti gladiola procvijeta.Divan cvijet, prelijepe boje.
Prava je šteta što traje kratko.Da li imaš još koju boju?
flower3 flower3 flower3
Da mila i stvarno mojoj radosti nije bilo kraja,kako sam samo bila sretna...a nemam mila samo ovu boju,bitče do godine...Imal šta novoga kod tebe????????????? veildance veildance veildance veildance veildance veildance

212Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 11 2011, 20:37

ružica

ružica
počasni član
počasni član

alisa ::I mene interesuje.Baš je lijepa ako je takve boje u prirodi!Mislim da je ipak neka vrsta rudbekie,i to ona trajna.Jednom mi je Josipa,dala tu rudbekiu sa skroz drugačijim listom nego sam ja navikla.Veli to je ta dugogodišnja,ima drugačiji list jako sličan rudbecki..
Jel ova tvoja ima ovakvu boju cvijeta il je to do aparata?I,gdje si je nabavila,ako nije tajna?
Draga Ali ovakva je kakva je to sam dobila od komšinice i ona kaže da je to trajni cvijet,starija je to žena i ona sigurno nezna latinski naziv zna ovaj naš narodni pa ču je pitati! ja više neslikam aparatom ,pokvaren je sad slikam mobitelom i nekoristimblic,pa slike su takve kakvo je i cviječe,al vijeruj mi da je naaaaaajljepše uživo1!!!! veildance veildance veildance veildance veildance veildance veildance

213Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 11 2011, 23:44

nermana

nermana
počasni član
počasni član

ružica ::Da mila i stvarno mojoj radosti nije bilo kraja,kako sam samo bila sretna...a nemam mila samo ovu boju,bitče do godine...Imal šta novoga kod tebe????????????? veildance veildance veildance veildance veildance veildance
Ima Ružice.Dobila sam divan poklon.Pogledaj malo moju temu.
bee

214Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 06:28

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Malo da si uljepšam baMoja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1498

štu....

215Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 06:30

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Lijepa kata..........Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1504

216Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 06:32

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1503

217Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 06:34

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Za ovu prelijepu hostu Veliko Hvala našoj Alisi cheers cheers cheers cheers Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1508r

218Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 06:36

ružica

ružica
počasni član
počasni član

Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1513r

219Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 09:13

acer69

acer69
zaslužni član
zaslužni član

Ove su ti "čupave" Kate baš lijepe,a i Poklon od Alise im parira.

bee

220Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 10:29

ema


počasni član
počasni član

Hosta ima prelijep cvijet. Lijepe kate mene uvijek razvesele. Kad bih mogla, zasijala bih cijelu njivu njima.

221Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Avg 23 2011, 12:08

alisa

alisa
moderator
moderator

ružica ::Za ovu prelijepu hostu Veliko Hvala našoj Alisi cheers cheers cheers cheers Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1508r


Zašto meni?Ja ti nisam poklonila hostu..

222Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 25 2011, 06:38

ružica

ružica
počasni član
počasni član

alisa ::

Zašto meni?Ja ti nisam poklonila hostu..
Ne draga al za mene ko da jesi jer ti si mi dala savjet da tu na tom mijestu posadim hostu zato još jedno Veliko Hvala cheers cheers cheers cheers cheers

223Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 25 2011, 06:41

ružica

ružica
počasni član
počasni član

acer69 ::Ove su ti "čupave" Kate baš lijepe,a i Poklon od Alise im parira.

bee
Hvala mila ,ja kupila sijeme lijepe katei samo sam ovo dobila od jedne kesice...,a za "poklon" od Alise to je bio savjet šta da posadim na mijestu gdijesu sad hoste,naša Ali mi je dala savijet i to je za mene najvrijedniji poklon Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

224Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 25 2011, 06:42

ružica

ružica
počasni član
počasni član

ema ::Hosta ima prelijep cvijet. Lijepe kate mene uvijek razvesele. Kad bih mogla, zasijala bih cijelu njivu njima.
Hvala Emice,ja sam oduševljena kako uz malo truda i puno ljubavi može čovijek učiniti čudo sa cviječem.....kata je zaista prekrasna cheers cheers cheers cheers cheers

225Moja mala kolekcija..... - Page 9 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Čet Avg 25 2011, 20:44

nermana

nermana
počasni član
počasni član

ružica ::Lijepa kata..........Moja mala kolekcija..... - Page 9 Spa1504


Prelijepo affraid affraid affraid!!!
Sa razlogom nosi naziv "lijepa kata".

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu