Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme
» Fotinija - Red robin - Akcija 350 din!
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyPet Apr 19 2024, 06:16 od benson

» Fotinija - Red robin
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyNed Apr 14 2024, 07:45 od benson

» Prodaja sadnica svih vrsta voća
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyČet Feb 15 2024, 09:25 od benson

» Sadnice šljive 130 dinara Akcija!
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptySre Feb 07 2024, 10:24 od benson

» Na prodaju suva šljiva (Sterlej, Rod 2023) bez koštice rehid
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyČet Dec 28 2023, 13:04 od benson

» Trogodišnje i dvogodišnje voćne sadnice za dvorište i baštu
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyNed Nov 19 2023, 09:18 od benson

» Prodajem sadnice Paulovnije Shan Tong
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyČet Okt 26 2023, 07:24 od benson

» Trogodisnje i dvogodisnje vocne sadnice već od 150 din
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptyPet Avg 18 2023, 09:16 od benson

» продајем оксикодон 30 мг, продајем субоконе
Moja mala kolekcija..... - Page 10 EmptySub Jul 01 2023, 16:54 od arvidmedic

Socijalna tabla
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moja mala kolekcija.....

+10
mak
nermana
freaky
leyafeya
sunčica
alisa
ema
tikvić
bubamarac
ružica
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 10]

226Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Pon Sep 19 2011, 13:48

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

sve ti je lijepo.rekla si da si dobila cvijet "baba rosa" stavi sliku njegovu molim te.ja mislim da bi to trebao biti geranijum-zdravac, baš me zanima da li sam u pravu, jer me je jedna prijateljica iz hrvatske pitala za taj cvijet, a nezna kako se kaže na latinskom. samo nastavi sa tim žarom i mogu misliti dokle će tvoj vrt dogurati.svaka čast.

227Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Pon Sep 19 2011, 17:12

mak

mak
počasni član
počasni član

U "mom kraju" lijepom Katom zovu hrizanteme, a ovaj jednogodišnji aster ja znam kao "jahjapaše".
Oni me podsjećaju na djetinjstvo, svake godine su se sami rasijavali. Ja sam ih nekad davno sijala direktno u baštu, ali nisu nicali. Vjerovatno su ih puževi odmah sredili.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

228Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Pon Sep 19 2011, 17:15

mak

mak
počasni član
počasni član

Ups...2 puta ista poruka.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

229Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:21

ružica

ružica
počasni član
počasni član

magnolija ::sve ti je lijepo.rekla si da si dobila cvijet "baba rosa" stavi sliku njegovu molim te.ja mislim da bi to trebao biti geranijum-zdravac, baš me zanima da li sam u pravu, jer me je jedna prijateljica iz hrvatske pitala za taj cvijet, a nezna kako se kaže na latinskom. samo nastavi sa tim žarom i mogu misliti dokle će tvoj vrt dogurati.svaka čast.
Lijep poz draga moja,hvala puno na divnim riječima podrške,znaš to je mali žbun,oni u "parku" su rekli da se zove "Baba rosa",ove mi godine nije cvijetalo,ima ih jako puno po našim sarajevskim travnjacima duž tramvajske pruge,posebno na Čengič vili,primjetila sam da ima i neki plod okrugli crveni,eto slikat ču žbunič već danas ako ti šta to bude pomoglo....pooooooooooooooooooz

230Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:25

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

znam na šta misliš nije to to na šta sam ja mislila.hajd kad vidim sliku dat ću komentar

231Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:28

ružica

ružica
počasni član
počasni član

mak ::U "mom kraju" lijepom Katom zovu hrizanteme, a ovaj jednogodišnji aster ja znam kao "jahjapaše".
Oni me podsjećaju na djetinjstvo, svake godine su se sami rasijavali. Ja sam ih nekad davno sijala direktno u baštu, ali nisu nicali. Vjerovatno su ih puževi odmah sredili.
Draga Mak divno te vidjeti u mom skromnom vrtu,znaš iskreno ja neznam,kupila sam sjeme u obiju i posadila u čašice,duuugo je trebalo da nikne i onda krajem maja sam posadila u baštu ,mene je oduševio cvijet i morala sam ga i vama pokazati,ja još uvijek učim,sad crtam kako bih mogao izgledati moj vrt i šta da sve posadim,gdje ,kako Question Question Question Question Voljela bih da to bude kao kod naše akcer69,al čisto sumnjam jer ja sve što vidim i dopadne mi se odmah sad i to bez ikakvog reda.........i onda to potsječa na mali haos u vrtu...........pooooooooooooz vejiki

232Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:31

ružica

ružica
počasni član
počasni član

magnolija ::znam na šta misliš nije to to na šta sam ja mislila.hajd kad vidim sliku dat ću komentar
Ok ako si čula za (sad nemam pojma u šta to spada) al zove se Božije drvce,ima jak karakterističan miris,naše su bake i nene to imale u vrtovima oko kuće,ako znaš gdje to mogu naći javi molim te....to tražim več malo duže...

233Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:37

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

neznem na koju biljku misliš.daj sliku ili latinski naziv bilo šta, možda i ja to imam ili ti mogu pomoći gdje da nađeš, samo da skontamo o čemu se radi.biljke slabo znam po lokalnim nazivima, samo latinske.

234Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:39

ružica

ružica
počasni član
počasni član

magnolija ::neznem na koju biljku misliš.daj sliku ili latinski naziv bilo šta, možda i ja to imam ili ti mogu pomoći gdje da nađeš, samo da skontamo o čemu se radi.biljke slabo znam po lokalnim nazivima, samo latinske.
Ok ja sam ljubitelj "starina " ii zato mi je jako zanimljivsa sad kad sam bila u obilasku naše divne zemlje naletila sam na to drvce i baka je rekla da se tak zove ,tražit ču neodustajem lako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

235Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Uto Sep 20 2011, 06:45

magnolija

magnolija
počasni član
počasni član

volim i ja starine, ali se trudim naučiti latinski naziv biljke jer ako ih nabavljaš vani moraš znati .priznaj da gdje god bi došla osim u bosni i tražila hađibega, akšam fatu ili slično niko be bi znao o čemu se radi. eto to je razlog što učim. a i na internetu ako hoćeš nešto više saznati o nekoj biljci to je to.

236Moja mala kolekcija..... - Page 10 Empty Re: Moja mala kolekcija..... Pon Jan 30 2012, 10:20

Bokyvitez


Član
Član

ruzice da li je bila crna ili...

i da li imas trajnica i nekih lukovica... za razmjena

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu